La Cascade
Luxusní villa v Kalsu


U Stromovky 1501/11, Havířov 736 01
Luxusní vila v malebném středisku Kals, uprostřed překrásné přírody rakouských Alp, vám nabízí komfortní ubytování v penzionu s apartmány a relaxační zónou - wellness i vynikající gastronomii. Čeká na vás přátelská, komorní atmosféra tradiční tyrolské vesničky, krystalicky čistý vzduch i nenarušená, divukrásná příroda, absolutní relaxace. Díky ideální poloze přímo u sjezdovek a lanovek špičkového lyžařského střediska si v zimních měsících můžete dosyta užít skvělého lyžování. Naopak v létě na Vás čeká nepřeberné množství turistických tras i cyklostezek všech stupňů náročnosti, řada možností koupání či jiných vodních sportů, golf, tenis atd. Co je však nejdůležitější - zaručeně zapomenete na únavu a stres, načerpáte pozitivní energii Grossglockneru - rakouského krále hor a strávíte zde nezapomenutelnou, aktivní dovolenou na "konci světa". Zdejší krajina Vám nabídne tu nejkrásnější dovolenou, kde se budete chtít stále vracet.

Naše adresa je Grossdorf 22, 9981 Kals am Grossglockner. Kontaktovat nás můžete na telefonu:
+43 69910599765 a +420 602583952.

Dovolená ve vile La Cacsade:
- komfortní ubytování,
- gurmánské zážitky,
- malé wellness,
- společenská místnost,
- malý vinný sklípek,
- prádelna,
- lyžárna, úschovna jízdních kol.

Výběr ze tří různých apartmánů:
- Deluxe Grossglockner (2 ložnice, 2 koupelny s WC, obývací pokoj - cca 80 m2 + balkón s venkovním nábytkem)
- Lux Blauspitze (1 ložnice, 1 obývací pokoj, koupelna s WC, cca 35 m2 + velká terasa s venkovním nábytkem)
- Lux Grossvenediger (1 ložnice, 1 obývací pokoj, koupelna s WC, cca 35 m2 + velká terasa s venkovním nábytkem)
- pokoj Cimaross (cca 22 m2 + terasa s venkovním nábytkem).

Wellness:
- kombinovaná sauna,
- Kneippovy vaničky,
- relaxační prostor s pohodlnými lehátky,
- solné panely,
- občerstvení.

O skvělé gastronomické zážitky se postará zkušený kuchař Jiří Čurík. Můžete ochutnat různá mezinárodní jídla té nejlepší kvality:
- kontinentální snídaně,
- odpolední svačina,
- 4-chodové večeře.

Produkty
  • fyzioterapie a léčebné rehabilitace, reflexní a vazivové masáže, vodoléčba a elektroléčba, plynové injekce a fototerapie
  • ubytování na dovolené, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, restaurační zařízení
  • vegetariánská jídla, denní menu, hotová jídla, české pokrmy, zahraniční speciality, mořské speciality, hotová jídla, minutková kuchyně

Úpravy užitkových vozů i dodávek dle vašeho přání.

Úpravy užitkových vozů i dodávek dle vašeho přání

Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis.

Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis

Související články
Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Bolest zad, ramene, rukou i nohou vám pomůže vyřešit komplexní rehabilitace

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Bolest zad, ramene, rukou i nohou vám pomůže vyřešit komplexní rehabilitace

V dnešní uspěchané době jsme zvyklí bolest přecházet, dokud to jde. Bolest zad, bolest ramene, rukou nebo nohou tak často neřešíme včas a poté narazíme na velké problémy. Patříte i vy k těm, kteří bolesti zad či jiných částí pohybového aparátu podcenili? Pomůže vám Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti Opava. Pro děti i dospělé nabízíme rehabilitace, cvičení i různé vířivé koupele. Pomůžeme vám s prevencí i řešením pohybových obtíží.


Firemní články
Alpy v létě i v zimě? Užijte si pohádkovou dovolenou v rakouském středisku Kals am Grossglockner

Alpy v létě i v zimě? Užijte si pohádkovou dovolenou v rakouském středisku Kals am Grossglockner

Tyrolsko je velmi oblíbenou rekreační oblastí jak v zimě, tak i v létě. Pokud hodláte strávit aktivní dovolenou a zároveň hledáte absolutní klid a pohodu uprostřed nádherné přírody, Kals am Grossglockner je pro vás ideální volbou. Ubytování si můžete zajistit například v luxusní vile La Cascade, která Vám nabízí opravdový komfort, ale i domácí atmosféru, vynikající gastronomii a příjemný wellness.