Střižné a ohybové nástroje, válcovací a profilovací tratě

Střižné a ohybové nástroje z naší výrobní nabídky najdou využití v mnoha odvětvích průmyslu. Ať už jde o válcovací a profilovací tratě či nejrůznější střihadla, vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, díky které Vám náš stroj zajistí rychlou a přesnou výrobu. Vyrábíme střižné a ohybové nástroje, stejně tak jako jejich jednotlivé díly a komponenty, a to dle konkrétních potřeb každého zákazníka.

Ohybové a střižné nástroje Vám vyrobí ISOTRA a.s. Nástrojárna Opava

Střižné a ohybové nástroje pro různá průmyslová odvětví

Ať už jde o automobilový průmysl nebo výrobu žaluzií - naše stroje Vás nikdy nezklamou. Střihadla i ohybadla vyrábíme z kvalitních materiálů a dbáme na jejich precizní zpracování. Konkrétní technické parametry každého zařízení volíme vždy podle jeho plánovaného využití a specifických požadavků zákazníka. Kromě komplexních střižných a ohybových nástrojů vyrábíme a dodáváme také jednotlivé díly a komponenty.

Výroba střižných a ohybových nástrojů pro průmysl


Válcovací a profilovací tratě pro tvarování a stříhání lamel

Naše válcovací tratě pro tvarování a stříhání lamel C, S a Z pracují s hliníkovými pásy, ze kterých tvarují a stříhají polotovary neboli hliníkové lamely v požadovaných délkách a tvarech. V nabídce však nechybí ani válcovací tratě pro stříhání a profilování lamel pro řetězové žaluzie či profilovací tratě. Ty slouží k válcování profilů z hliníkových nebo ocelových pásů a mohou být osazeny také děrovacím zařízením.

Válcovací a profilovací tratě ke zpracování lamel a profilů


Stříhací stroje pro hliníkové lamely a doplňkové střižné nástroje

Stříhací stroj k stříhání a profilování hliníkových lamel interiérových žaluzií je vhodný pro všechny standardní i nestandardní lamely. Uživatelům nabídne možnost snadného zadání i změny rozměrů lamel a samozřejmostí je také schopnost stříhat všechny druhy prostřihů. Naše nabídka dále zahrnuje také střižné nástroje pro perforaci lamel, ruční dělení profilů i výměnné střižné kostky do všech typů strojů.


PODSTRÁNKY

Střižné a ohybové nástroje

Střižné a ohybové nástroje
Střižné a ohybové nástroje, válcovací a profilovací tratě

Kontrolní přípravky a měřidla

Kontrolní přípravky a měřidla
Výroba speciálních kontrolních přípravků a měřidel

Řezání vodním paprskem

Řezání vodním paprskem
Řezání vodním paprskem pro šetrné dělení všech materiálů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Nástrojárna Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
nastrojarna.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

nastrojarna@isotra.cz
+420 553 685 415


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha