Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Pack Shop Brno
e-shop obaly a krabice
Darujte pivo stylově a prakticky díky pivoboxům od výrobce Pack Shop Brno

Pivobox – skvělý dárkový obal, díky kterému můžete darovat pivo nebo pivní speciál opravdu jedinečně! Společnost Pack Shop Brno vyrábí pivoboxy jak pro pivovary, tak i pro koncové zákazníky, kteří chtějí někomu udělat radost netradičně zabaleným pivem.

Kartonové boxy a krabice na pivní speciály

Udělejte radost pivem – díky pivoboxům bude mít darování piva styl

Pivo – ať už jste jeho nadšený konzument, výrobce, nebo máte ve svém okolí někoho, pro koho je to nejlepší možný dárek, pak přesně pro vás je určena nabídka společnosti Pack Shop Brno. Pro láhve i plechovky piva vyrábějí jedinečné odnosné obaly – pivoboxy, které z piva udělají krásný dárek. Pivoboxy jsou potištěné vybranými motivy, které si navíc můžete označit nalepovacími etiketami s vlastním věnováním nebo logem.

Obaly na pivo – pivoboxy


Ekologický a k přírodě šetrný přístup k obalovým materiálům

Není vám ekologie a životní prostředí lhostejné? O důvod víc, proč prodávat či darovat pivo v přenosných obalech od výrobce Pack Shop Brno, které jsou vyrobené z lepenky. Ta je recyklovatelná a šetrná k životnímu prostředí. Přírodní motiv a barva lepenky je navíc v dnešní době velice moderní a takto zabalené nápoje budou mít svůj nezaměnitelný styl.

Prohlédněte si naši nabídku obalů


Praktické a poutavé pivoboxy, obaly pro pivovary i koncové zákazníky

Společnost Pack Shop Brno se zaměřuje jak na koncové klienty, tak i na minipivovary, které mají zájem pivoboxy odebírat pro své výrobky. Tyto pivní odnosné krabice jsou v prodeji jak po jednom kuse, tak i pro velkoodběr. Pivoboxy jsou dodávány rozložené, takže při přepravě i skladování zaberou minimum místa. Jejich složení je velmi jednoduché a rychlé.

Chcete více informací? Kontaktujte nás!Bag-in-box systémy

Bag-in-box systémy

Bag-in-box je praktické řešení pro balení, převoz a uchování tekutin

Pivoboxy

Pivoboxy

Darujte pivo stylově a prakticky díky pivoboxům od výrobce Pack Shop Brno

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny, krabice na dorty a cukroví, přenosné paletky