SPURT ZLÍN s.r.o.


U Gemini 360, Zlín 760 01

Prodej - montáž - servis :
- homologované antiradary, handsfree, navigace, autohifi, alarmy, vyhledávací zařízení pro automobily, tažné zařízení, pakovací kamery a asistenty, záznamové kamery silničního provozu
- satelitní, elektronické, mechanickéí zabezpečení vozidel
- radarové detektory s Atestem Ministerstva dopravy
- prodej a eshop olejů Millers Oils
- čištění interieru vozidel, renovace laku

IČ: 26279754
DIČ: CZ26279754
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Kneifel

Motorové oleje, kapaliny, maziva, aditiva Millers oils pro maximální výkon-eshop

Motorové oleje, kapaliny, maziva, aditiva Millers oils pro maximální výkon-eshop

Pro maximální výkon a ochranu Vašeho vozu pořiďte v eshopu firmy SPURT Zlín pokrokové motorové a převodové oleje, maziva, palivová aditiva, příměsi a kapaliny Millers oils.


Radarový detektor Valentine One - Voice, aktualizace měření

Radarový detektor Valentine One - Voice, aktualizace měření

SPURT ZLÍN s.r.o. prodej a montáž: - radarový detektor Valentine One - Voice (GPS) - pasivní antiradar Valentine One Voice GPS je zcela nový profesionální detektor - k tomu nabízíme zdarma aktualizace úsekového měření pro ČR 2012.


Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Získejte náskok nad konkurencí a rozšiřte svoji nabídku o homologované antiradary, které jako jediné v ČR schválilo Ministerstvo dopravy. Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy + ke každé pevné sadě dárek (Radarovice). Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atestem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -pasivní radarové detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD MInisterstva dopravy ČR. -Valentine One - Voice je prvním pevným detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je jejich naprostá diskrétnost a hlavní předností je, že nedochází k narušení interiéru vozidel montáží dalších ovládacích displejů (panelů) -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.


Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Rozšiřte svou nabídku a získejte více zákazníků! Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy + ke každé pevné sadě dárek (Radarovice). Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atentem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -profesionální detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD. -Valentine One - Voice je prvním detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je, že z estetického hlediska neruší interiér vozidla -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.


Antiradary Zlín

Antiradary Zlín

Rozšiřte svou nabídku a získejte více zákazníků! Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atentem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -profesionální detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD. -Valentine One - Voice je prvním detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je, že z estetického hlediska neruší interiér vozidla -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.Další produkty a služby
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety
  • prodej a montáž alarmů, alarmové systémy, kamerové systémy, zabezpečení domů, požární signalizace, komunikační systémy

Zabýváme se zakázkovou ražbou mincí, plaket, odznaků a medailí. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a nabízíme vysoce kvalitní a propracované výrobky.

Související články
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Elektronika pro klidný spánek
Elektronika pro klidný spánek

Kvalitní zabezpečení našeho majetku je důležité pro náš osobní klid. Existuje celá řada možností, jak právě tento důležitý a příjemný pocit získat. Pokud do celé věci zainteresujete i svůj dům, pak si vytvoříte chytré bydlení, které se ochrání samo.


Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této firmy a je toho ještě daleko více.


Pro pocit bezpečí stačí tak málo
Pro pocit bezpečí stačí tak málo

Pomocí moderních zabezpečovacích systémů si můžete vytvořit domov, který vám poskytne opravdu bezpečnou náruč. Budete chráněni nejen vůči různým lidským nežádoucím živlům, které si dělají zálusk na váš majetek, ale neuškodí vám ani ty přírodní.