KSBW s.r.o.

CZKPodešev HALLE SPORT

Společnost KSBW s.r.o. se specializuje na výrobu obuvnických komponentů a to na výrobu podešví pro vojenskou, bojovou či armádní obuv, polobotky pro hasiče a sportovní obuv.

Kvalitní a profesionální pryžové podešve, PU, EVA a kombinované podešve Vám v profesionálním provedení zajistíme díky našemu specializovanému kompletnímu vývoji.

Při výrobě se využívá různých vývojových technologií (lisování, vstřikování, lití apod.) díky kterým Vám pak zajistíme profesionální obuv pro vojenské zakázky kde je potřeba nejvyšší technické kvality.

Kompletní vývoj podešví začíná laboratorním vývojem směsí a přípravou modelů a forem a díky tomu jsme schopni zajistit zákazníkům kvalitní finální sériovou výrobu, která je certifikovaná v prestižních akreditovaných laboratořích v České republice nebo v Německu (TÜF Rheiland, PFI Pirmasens).

Produkty výroby:
- vojenské podešve
- podešve pro armádní obuv
- podešve pro pohraniční policii
- mezipodešev a podešve pro bojovou obuv
- polobotky pro hasiče
- halová podešev pro sportovní obuv
- pracovní podešev (ve stavebnictví)
- vycházková obuv

Naše společnost má dlouholetou tradici a zkušenosti s vývojem a výrobou obuvnických komponentů, důsledně se řídí dodržováním požadovaných parametrů a v neposlední řadě dbá na nejvyšší kvalitu a přesné dodací lhůty.


Katalog firem:    

Obuv

,  
Štítky:

výroba podešví, podešev pro vojenskou, bojovou, armádní obuv, polobotky pro hasiče, sportovní boty