Ivana Kajtarová
Stavebniny U tří koček


Dvorní cesta 303, Moravský Beroun 793 05
Telefon: +420 720 679 253

Stavebniny U tří koček v Moravském Berouně Vám poskytne dodávku stavebního materiálu a nářadí pro váš dům, stavbu i zahradu a to včetně sypkých směsí. Veškeré naše zboží Vám po domluvě dovezeme vlastní dopravou.

Neustále rozšiřujeme náš sortiment, kde naleznete:

- materiál pro hrubou stavbu
- maltové směsi
- dlažby a podlahy
- betonové výrobky
- dveře a zárubně
- fasádní nátěrové hmoty
- stavební chemie a lepidla
- izolace komíny
- malty a omítky
- tepelně izolační materiály
- mřížky a dvířka
- stavební a dílenské nářadí
- ochranné přípravky a pomůcky
- sádrokarton a stropy
- spojovací materiál
- vše pro střechu
- zahradní nářadí a přípravky
- dřevěné brikety a balené uhlí.

IČ: 49669265
DIČ: CZ6153110095
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 500 tis. až 1 mil. Kč

Telefon:
+420 720 679 253

Email:
stavebniny@kajtarova.cz

GPS: 49°47′22.78″ N, 17°26′49.99″ E

QR kód firmy Ivana Kajtarová Stavebniny U tří koček





Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

BETOSAN s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.


Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.