Strojní zařízení, technologie a materiály pro opravy a úpravy pozemních komunikací

Při opravách a úpravách pozemních komunikací používáme nové technologie a strojní vybavení od firmy CRAFCO Inc. Díky nejmodernější a vysoce kvalitní technice, strojům na opravy asfaltových a betonových povrchů jsme se stali vyhledávanou společností na tuzemském trhu. Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001 pro speciální silniční práce, opravy trhlin, spár a výtluků na vozovkách.

Broušení vozovek speciálními stroji

Vařiče zálivkových hmot CRAFCO na údržbu a renovace vozovek

Jako partneři společnosti CRAFCO, můžeme nabídnout strojní zařízení a jedinečné materiály na opravy a údržbu pozemních komunikací, vysoce výkonné a bezpečné vařiče zálivkových hmot v různých velikostech, které vynikají rychlostí v ohřátí materiálu na požadovanou teplotu.

Vařiče zálivkových hmot CRAFCO


Fréza divokých trhlin CRAFCO, vařič vysprávkových hmot PATCHER

V naší nabídce strojní techniky najdete frézu divokých trhlin CRAFCO Pavement Cutter 200, vařič vysprávkových hmot PATCHER, tzn. vařič směsí s kamenivem aplikovaných za horka. Za výhodnou cenu u nás pořídíte na opravy menšího rozsahu, například k zalití spáry kolem kanálu či spáry po pokládce kabelu, mini vařiče CRAFCO.

Stroje na opravy a renovace vozovek


Distributory asfaltových emulzí CRAFCO, recyklátory a infranahřívače asfaltu KM

Z naší nabídky nejkvalitnějších strojů na opravy vozovek nelze nezmínit distributory asfaltových emulzí CRAFCO, kterými zajistíte řízený nástřik asfaltových tekutých emulzí nebo jiných materiálů přímo na povrch vozovky. Stavební firmy zajisté ocení mechanickou čističku, řezačku spár a trhlin značky REKMA. A nechybí ani recyklátory asfaltu Keiser-Morris, nebo infranahřívače, hotboxy téhož výrobce.

Distributory směsí, hotboxy, recyklátory asfaltu


PODSTRÁNKY

Stroje pro opravy komunikací

Stroje pro opravy komunikací
Strojní zařízení, technologie a materiály pro opravy a úpravy pozemních komunikací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REKMA, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REKMA, spol. s r.o.
www.rekma.net
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stroje
Adresa

Adresa

Mendlova 3298/11
Břeclav 690 03

rekma@rekma.net
+420 519 323 981


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha