Anděl Strážný, z.ú.
Tísňová péče pro seniory Praha
Aktuální ceník

Anděl Strážný, z.ú. je registrovaná sociální služba tísňové péče zaměřená zejména na osoby se zdravotním postižením a seniory žijící v domácím prostředí. Anděl Strážný funguje 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Pomocí červeného tlačítka si kdykoliv zavoláte pomoc. Na našem dispečinku pracují vyškolení a prověření specialisté, kteří přímo reagují na aktuální situaci jednotlivých klientů a řeší jejich problém v rámci celé ČR.
Využíváme mobilní či domácí verzi komunikačního monitorovacího zařízení. S každým klientem máme nastaven dle jeho potřeb individuální plán péče, známe jeho potřeby a problémy a reagujeme na ně dle přání klienta.
Klient se vždy dovolá pomoci a dispečer reaguje na aktuální stav klienta, zajistí záchrannou službu, přivolá policii nebo kontaktní osoby z rodiny, klientovu osobní asistentku nebo pečovatelku. Dispečeři připomenou léky, ověří zdravotní stav klienta. Jsme schopni zajistit uložení klíčů od bytu.

Domácí tísňová péče:
- tato služba je vhodná pro seniory či postižené, kteří jsou upoutání na lůžko
- v bytě nebo domě je instalován bezdrátový bezpečnostní systém, který je napojen na náš dispečink
- systém a náš proškolený personál pomáhá řešit komplikované situace v klientově přirozeném prostředí, bez nutnosti trvalého dohledu druhé osoby.

Mobilní tísňová péče:
- pro aktivní seniory, zdravotně postižené
- klient obdrží komunikační krabičku nebo mobilní telefon Aligator s SOS tlačítkem a má možnost kdykoliv si přivolat pomoc
- v případě potíží jsme schopni určit, kde se osoba nachází.


Katalog firem:    

Zdravotnické pomůcky a materiál

,  
Štítky:

asistenční služba pro zdravotně postižené, mobilní monitorovací zařízení pro seniory