PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.


, Svitavy 568 02
Potřebujete zajistit přísun elektřiny na místech kde není běžné připojení nebo řešíte dlouhodobou odstávku elektrické energie? Se vším vám pomůžou odborní pracovníci z firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.. V oblasti pronájmu elektrocentrál, dieselagregátů a motorgenerátorů jsme spolehlivý a rychlý. Náhradní zdroje zajistíme včetně příslušenství a trvalé obsluhy.

Elektrocentrály vám dopravíme do Svitav, Litomyšle, Moravské Třebové, Šumperku, Jeseníku i Bruntálu.

K zapůjčení zajistíme mobilní elektrocentrály o síle 5-2000kVA, které použivají jedny z nejkvalitnějších motorů Perkins nebo Volvo. Samozřejmostí je také jejich pravidelný servis a kontroly.

Pronájem, půjčovna, zajištění:
- elektrocentrály, dieseagregáty, motorgenerátory
- příslušenství (připojovací kabely, rozváděče)
- trvalá obsluha elektrocentrál nebo zaškolení obsluhy
- doplňování pohonných hmot
- doprava.

Pokud nevíte jak silnou elektrocentrálu potřebujete, pak vám vždy rádi poradíme a také zpracujeme cenovou nabídku.

Náhradní zdroje a jejich využití:
- krátkodobá, dlouhodobá, pravidelná odstávka elektrické energie
- pořádání festivalu, kulturní akce, meetingu
- průmyslová výstavba, stavba rodinného domu
- srazy motorkářů, veteránů, burzy, výlovy rybníků
- kalamitní situace.

Jsme zde pro vás 24 hodin denně - neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

Další produkty a služby
  • pohony pro vrata, asynchronní a komutátorové motory, pohony křídlových bran

Zeppelin CZ s.r.o.

Související články
Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

SPONA - ROL s.r.o.

Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

Jako obchodní společnost v oboru strojírenství vznikla tato společnost již v roce 1996, ale svůj sortiment rozšířila až o deset let později, kdy došlo k navázání důležitých kontaktů a rozšíření jejich sortimentu po navázání spolupráce s renomovanými výrobci průmyslových pohonů a lineárního vedení z Itálie. Od té doby jsme jejich oficiálním obchodním zástupcem nejen pro Českou republiku.


Pneumatické prvky, ventily, průmyslové armatury a pohony dodává firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Pneumatické prvky, ventily, průmyslové armatury a pohony dodává firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Mezi hlavní činnosti této firmy patří dodávky pneumatických systémů. V tomto oboru jsou na českém trhu největším distributorem předního světového výrobce firmy Parker Hannifin. Společnost Parker Hannifin patří mezi hlavní světové dodavatele produktů v oblasti řízení pohybu. Distribuční síť je velice komplexní.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Agroservis Holý

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.