MSFA agency Kamila Luzarová


1. května 112/147, Ostrava - Polanka nad Odrou 725 25
Energetický poradce Kamila Luzarová se zaměřuje na snižování nákladů za energie - navrhne vám komplexní řešení v oblasti snižování a úspory spotřeby energie nebo úpravy a šetření vody. Také je schopná vám navrhnout instalaci vhodných zařízení pro snížení energetické náročnosti pomocí výkonných tepelných čerpadel, termoizolačních nátěrů, fotovoltaiky či LED osvětlení.

Využijte našeho energetického poradenství a mějte energii plně pod kontrolou.

Komplexní řešení úspory energie
- zahrnuje snižování spotřeby energií a také snížení ceny pomocí hromadného nákupu
- provedení měření odběrů energií, porovnání jednotlivých možností a kalkulaci investičních nákladů na nákup technologie včetně její návratnosti.

Monitoring energetických spotřeb - energo monitoring
- analýza odběrného místa a instalace dálkového měření teploty a spotřeb vody, plynu a elektřiny
- monitoring vám poskytne možnost sledovat a měnit chování svých zaměstnanců, odhalit neekonomická zařízení, zbytečné spotřeby nebo také předejít haváriím.

Na základě energo monitoringu vám vypracujeme návrhy snížení energetických nákladů a také vám navrhneme instalaci zařízení pro snížení energetické náročnosti objektu.

V oblasti snížení spotřeba a energií vám můžeme poskytnout tyto produkty včetně servisu:
- tepelná čerpadla, termoizolační nátěry, kogenerační jednotky, spořiče vody (pro úpravu a šetření vody), průmyslové LED osvětlení, fotovoltaika, fotothermika, kondenzační kotle, kaskádové kotelny a další.

Neváhejte a obraťte se na energetického poradce Kamilu Luzarovou.

Další produkty a služby
  • provoz elektrické přípojky, údržba energetických zařízení, montáž tepelných zařízení, dodávky energie

MUDr. Anna Redrová - praktický lékař pro děti a dorost

Související články
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA energy a.s.

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.


Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Chcete ušetřit na plynu nebo elektřině? V tom případě můžete využít služeb PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. - společnosti, která nabízí neuvěřitelné slevy, bonusy a akce jak pro nové, tak také pro stávající zákazníky. Navíc má na českém trhu mnohaletou tradici.


Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Prometheus, energetické služby, a.s.

Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Odborné služby v oblasti energetiky poskytuje už více než 20 let společnost Prometheus, energetické služby, a.s. sídlící v Praze. Jsme členem koncernu Pražská plynárenská, a.s. a naší hlavní činností je prodej tepla. V současné době provozujeme více než 75 plynových kotelen a jsme držitelem všech oprávnění potřebných pro výrobu, distribuci a prodej tepla.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

APPLIC spol. s r.o.

Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.