Profistone s.r.o.
Kamínková podlaha do koupelny

Společnost Profistone s.r.o. se zabývá výrobou lité dlažby a prodejem a realizací litých kamínkových oblázkových podlah. Vyrábíme kamenné koberce vhodné na venkovní plochy kolem rodinných domů a bazénů, ale také do interiérů bytů. V Showroomu Profistone v Táboře máme široký výběr kamínkových epoxidových podlah. Široké využití pro interiér, exteriér, na stěnu, na nezpevněné plochy, na balkon.

Kamínkové koberce vytvoří jednolitou plochu bez jakýchkoliv spár, disponující přírodním vzhledem, která je mrazuvzdorná, speciálně voděpropustná, neklouže a je nenáročná na údržbu. Kamínky v epoxidu můžete zametat, vysávat, vytírat, čistit vysokotlakým parním čističem ad. Použitý materiál nechladí a dá se výborně kombinovat s podlahovým topením. Podlahy neobsahují nonylfenoly ani žádné rozpouštědla a tím pádem jsou zdravotně nezávadné.

Pokládka našich podlah je velmi snadná a rychlá. Plochy o menší rozloze si zvládněte udělat i sami. Na realizaci větších ploch už ale doporučujeme využít naší odbornost.

Realizace podlah:

- interiérové epoxidové podlahy, které disponují přírodním vzhledem a snadnou údržbou
- vhodné jako podlaha do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny, vstupní haly, výstavní plochy, zimní zahrady, chodby, schodiště, sauny, okolí vnitřních bazénů, garáže, sklepy, průmyslové prostory

- exteriérové kamínkové podlahy - terasy, bytové a průmyslové prostory, chodníky, schodiště, balkóny, příjezdové a vjezdové cesty, chodníky kolem bazénů, dekorace v zahradní architektuře

- kamenný koberec na stěnu, na svislé plochy bez nutnosti použití fixace – bednění

Povrchy:
- s říčními kamínky, s mramorovými kamínky, povrchy perleťové.

Odstíny kamínků můžete vzájemně míchat a kombinovat mezi sebou, vybírat můžete z široké nabídky povrchů. Minimální tloušťka u pokládky je 1 cm. Doporučená tloušťka pro pochůzí plochy je 1, 5 cm. Minimální tloušťka povrchu pro pojízdné plochy je 2 cm.


Slogan:

Výrobci kamenných koberců vhodné i na venkovní plochy.


Obchodní značky:

Profistone


Katalog firem:    

Podlahářské práce

,  
Štítky:

Oblázkové epoxidové podlahy, lité kamínkové koberce, litá dlažba, prodej, realizace Tábor