ROBROOF 2004 s.r.o.


Bílovická 950, Čejkovice 696 15

Společnost ROBROOF 2004 s.r.o. provádí pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme dodávku celé střechy, drobné opravy i celkové rekonstrukce střech. Mezi naše služby patří také zateplování, hydroizolace střech a montáž střešních oken. Sídlíme v obci Čejkovice, okres Hodonín. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky.

Naše nabídka, práce, služby:
- pokrývačské práce
- tesařské práce
- klempířské práce
- opravy, rekonstrukce střech
- zateplení, tepelné izolace, hydroizolace střech
- hydroizolace plochých střech
- výroba, montáž krovů
- oplechování střechy
- montáž střešních oken
- dodávka, montáž střešních prvků
- instalace fotovoltaických panelů
- průmyslové izolace.

Stavba, výroba, tesařské práce:
- pergoly, altány
- přístřešky
- garážová stání.

Zakládáme si na kvalitně provedené práci, ukázky námi realizovaných zakázek a bližší informace najdete na našich webových stránkách.

Telefon:
+420 723 562 934

Email:
info@strechanaklic.eu

Web:
http://strechanaklic.eu

Kontaktní osoby:

Robin Pavka
funkce: jednatel
tel: +420 723 562 934
email: robin@strechanaklic.eu


GPS: 48°54′15.29″ N, 16°56′23.29″ E

QR kód firmy ROBROOF 2004 s.r.o.

Plánování trasy
Výběr blízké firmy zde


Společnost nabízející širokou škálu podlahových krytin všeho druhu - od vinylových, přes dřevěné, až po laminátové podlahy. Kromě prodeje poskytují také veškeré služby jako pokládku, renovaci a ošetření podlah.

Související články
Kanadské dřevostavby a rodinné domky
Kanadské dřevostavby a rodinné domky

Poznejte výjimečný pocit, když poprvé vstoupíte do svého domova. Okouzlí vás příjemná atmosféra, krásný a elegantní dům, který již na první pohled bude lákat svou moderností a přitom bude splňovat prvky útulného a hezkého bydlení. Takové jsou kanadské dřevostavby a rodinné domy, které vám může postavit firma HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s.r.o.


Dřevěné pergoly Hradec Králové
Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.
Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Břidlicová barevná krytina
Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.