Penzion Sokol


Paseky nad Jizerou 270, Paseky nad Jizerou 512 47
Telefon: +420 602 458 544

Penzion Sokol nabízí příjemné ubytování v horské obci Paseky nad Jizerou, která se nachází na západním okraji Krkonoš, pomezí Jizerských hor. Ubytování poskytujeme v 2 až 3 lůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 80 lůžek. Náš penzion je vhodný pro rodinné rekreace, sportovní soustředění, školy v přírodě, lyžařské kurzy i dětské tábory.

Ubytování, penzion, služby:
- celková kapacita 80 lůžek
- 2 až 3 lůžkové pokoje se sprchovým koutem a umyvadlem
- WC je společné na patře
- jídelna, 90 míst
- bar, 20 míst
- salonek, 15 míst
- venkovní terasa
- hřiště s umělým povrchem
- ohniště
- vlastní parkoviště.

Okolí penzionu je vhodné pro řadu zimních i letních aktivit. Zvláště v zimě si můžete skvěle zalyžovat na blízkých sjezdovkách vhodných pro rodiny s dětmi, začínající i pokročilé lyžaře nebo využít skvělé běžecké trasy na Jizerské magistrále.

Naše společnost nabízí kromě ubytování v Penzionu také ubytování v Hotelu Sokol v Pasekách nad Jizerou. Všechny nabízené pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV a bezdrátové WIFI připojení.

Nabízíme ubytování v následujících pokojích:
- 4 dvoulůžkové pokoje s balkónem na jih
- 2 čtyřlůžkové pokoje s balkónem na východ
- 1 rodinný – šestilůžkový pokoj s dvěma ložnicemi a balkónem na východ
Součástí hotelu je malé lobby a lyžárna.

IČ: 02498553
DIČ: CZ02498553
Okres: Semily
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 602 458 544

Email:
info@pensionsokol.cz

Web:


GPS: 50°43′28.27″ N, 15°23′49.52″ E

QR kód firmy Penzion Sokol





Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Penzion Dřevák - Jetřichovice

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

Bochníčkovi

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.


Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

Penzion Kamzík - Česká Kamenice

Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

V dnešní době lidé neustále někam spěchají. Pokud se chcete na chvíli zastavit a podívat se do krásné přírody, ubytovat se v pěkném penzionu, pak rozhodně můžete vyzkoušet penzion Kamzík, který se těší na vaši návštěvu.