PODSTRÁNKY

Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba

Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba
Polyetylenová bublinková fólie ve standardním provedení, bublinkové fólie dvouvrstvé a třívrstvé, bublinkové sáčky a přířezy tvoří hlavní výrobní náplň společnosti HB pack s.r.o. se sídlem ve Slavkově u Brna. Specializujeme se na výrobu obalových materiálů vysoké kvality, který nachází široké využití v domácnostech i v průmyslu, slouží k ochraně předmětů před poškozením při přepravě a manipulaci. Bublinková fólie chrání před vlhkostí a znečištěním, dá se recyklovat. Zákazníkům vyrábíme bublinkové fólie přesně podle jejich potřeb a požadavků.

Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží

Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží
Kromě bublinkových fólií dvouvrstvých a třívrstvých, bublinkových fólií perforovaných, elastických a laminovaných, soustředíme naši výrobu na antistatické bublinkové fólie a sáčky. V mnoha odvětvích průmyslu ale i v domácnosti k zabalení elektrostaticky citlivých dílů a předmětů využijete antistatickou bublinkovou fólii, pro drobnější předměty jsou vhodné antistatické bublinkové sáčky. Kromě standardních rozměrů se na nás můžete obrátit i se specifickými požadavky co se týče rozměrů, barvy, rozsahu výroby bublinkových antistatických fólií a sáčků. HB pack s.r.o. je perfektním partnerem ve světě obalových materiálů.

Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky

Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky
Hledáte komplexní obalové řešení nejen pro automobilový průmysl? Potom se obraťte na specialistu ve výrobě obalových, krycích fólií, stretch a pěnových fólií, ochrany hran a rohů, kartonových proložek a lepenek – společnost HB pack s.r.o. sídlící ve Slavkově u Brna. Stretchové fólie ochrání nábytek, domácí spotřebiče, pěnová fólie je ideální proti poškrábání, oděru a jinému mechanickému poškození, vlnitá lepenka tlumí nárazy, chrání před poškozením a slouží i jako výplňový materiál. Kartonové proložky udělají dobrou službu při prokládání zboží na paletách, ochrání podlahy, nábytek, jsou nepostradatelným pomocníkem při stěhování.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HB pack s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HB pack s.r.o.
www.hbpack.cz
Adresa

Adresa

Heršpice 340
Heršpice 684 01

obchod@hbpack.cz
+420 723 819 601


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha