Květiny Prostějov - Květiny Ptáčková s.r.o.

CZKProdej a rozvoz květin, květinových vazeb

Květinářsví Květiny Prostějov - Květiny Ptáčková s.r.o., zajišťuje prodej a rozvoz řezaných a vázaných květin. Připravujeme květinová aranžmá a vazby, ale také svatební a smuteční kytice. Zajistíme také donášku zvanou fleurop - dokážeme květiny zaslat na jakékoliv místo, až na druhý konec světa. Zpracujeme veškeré zakázky z okolí Prostějova a Olomouce.

V naší prodejně květin Vám vytvoříme originální vazby. Není pro nás problémem na přání zákazníka uvázat jakoukoliv svatební kytici, luxusní a reprezentativní kytice, kytice z uzenin či smuteční kytice a věnce.
Vyrábíme také věnce a květinové dekorace do domu ze sušených nebo umělých květin.
Zajistíme květinová aranžmá pro různé společenské události, jako jsou svatby, oslavy výročí či životního jubilea apod.

V našem květinářství prodáváme různé druhy řezaného kvítí, jako jsou růže, gerbery, karafiáty, lilie, frézie a mnohé další. Zakoupíte u nás i rostliny pro pěstování či výsadbu a okrasné dřeviny.

Všechny naše květiny Vám doručíme k Vám domů nebo na požadované místo. Pokud chcete blízké osobě udělat radost a překvapit ji nádhernou kyticí, stačí se s námi předem domluvit, vymyslet text vzkazu, vybrat si květiny a hotovou vazbu doručí náš poslíček na smluvené místo.

Pošleme také kytici do světa - zajišťujeme speciální donáškovou službu fleurop. Ta umožňuje poslat kytici na druhý konec světa. Fleurop se skvěle hodí v případě, pokud chcete někomu originálním způsobem popřát na dálku.


Katalog firem:    

Květiny

,  

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,  
Štítky:

prodej, rozvoz, vazba, aranžování květin Prostějov, Olomouc, Fleurop, svatební, smuteční kytice