Ivo Slíž


Hradská 309, Lukov 763 17
Živnost subjektu byla dočasně přerušena.

Zastoupení firmy ROIS a Alyos.
Renovace, montáž, poradenství:
-bytových interiérů
-stropních podhledů

Produkty
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna
  • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání

Výroba a montáž výtahů, plošin Hradec Králové, domovní výtahy, nákladní výtahy, nákladní plošiny.

Výroba a montáž výtahů, plošin Hradec Králové, domovní výtahy, nákladní výtahy, nákladní plošiny

Domov pro seniory Heřmanův Městec, pobytová sociální služba v nepřetržitém provozu.

Domov pro seniory Heřmanův Městec, pobytová sociální služba v nepřetržitém provozu

Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Stavby Nisa, s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.


Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Firemní články
Renovace dveří, renovace zárubní, výroba posuvných dveří Zlín

Renovace dveří, renovace zárubní, výroba posuvných dveří Zlín

Renovace dveří a zárubní: - odborná konzultace u Vás zdarma - renovace během jednoho dne - výběr z mnoha vzorů - výběr z mnoha kování - výběr z mnoha typu rámečků a prosklení. Provádíme: - renovace vnitřních starých dveří - renovace vnitřních vchodových dveří - renovace čalouněných dveří - výroba posuvných dveří - renovace zárubní.


Renovace schodišť, renovace schodů a zábradlí Zlín

Renovace schodišť, renovace schodů a zábradlí Zlín

Renovace schodů a zábradlí Provádíme renovaci schodišť: - betonové - železné - dřevěné - kamenné. Velká výhoda - nebudete nic bourat ani betonovat. Můžete si vybrat ze spousty dekorů. Schody budete mít nově hotové během několika dnů, což záleží na složitosti a počtu schodů. Provádíme montáž zábradlí soukromého výrobce Petra Juráně. Kvalita výroby je na špičkové úrovni. Více informací o materiálech na www.drevosoustruzeni.eu


Stropní podhledy Alyos, renovace povrchů bytových interiérů Zlín

Stropní podhledy Alyos, renovace povrchů bytových interiérů Zlín

Renovace povrchů bytových interiérů Nová generace stropů a stěn, stropních podhledů firmy Alyos se přizpůsobí všem typům staveb. Jedná se o napínací stropní podhledy použitelné pro všechny typy místností: - kanceláře, vestibuly, haly - obývací pokoje, ložnice, kuchyně - vlhké prostředí (WC, koupelny, bazény). Stropní systém Alyos je vhodný pro montáž jak do nových staveb tak na renovaci starých stropů. Výhody: - rychlá montáž - bez nutnosti úplného vyklizení místnosti - bez demontáže původního stropu - nízká prašnost při realizaci - možnost vestavění nového osvětlení nebo zachování původního - možnost zabudování protipožární techniky, odvětrávání a klimatizace - stropní podhled bez spár a prasklin - dlouholetá odolnost materiálu - poměr kvalita/cena - ekologicky šetrný k životnímu prostředí.


Renovace bytových interiérů, stropních podhledů, schodišť Zlín

Renovace bytových interiérů, stropních podhledů, schodišť Zlín

Zastoupení firmy ROIS a Alyos. Renovace, montáž, poradenství: -bytových interiérů -stropních podhledů - renovace starých, výroba nových, instalace bez prachu, rychlá realizace (nová generece napínaných stropů firmy Alyos). -povrchů bytových interiérů ROIS -nová generace stropů a stěn firmy Alyos -vnitřních, bytových, vchodových a čalouněných dveří -zárubní - odborná konzultace zdarma - výběr kování, vzorů, rypu rámečků a prosklení -schodišť - betonových, dřevěných, železných. Výroba: -posuvných dveří.