GRMAN - PROFIMONT
ISOTRA partner


Společnost GRMAN - PROFIMONT s.r.o. je v Bratislavě slovenským partnerem české společnosti ISOTRA, která se zabývá dodávkou kvalitní stínící techniky. Mezi produkty naleznete všechny druhy vnitřních a venkovních žaluzií, markýzy na balkón, japonské stěny a v neposlední řadě také screenové a japonské rolety.

ISOTRA je značkou symbolizující tradici, neustálý vývoj, kvalitní materiál, technologickou vyspělost, spolehlivou práci stovky zaměstnanců a mnoho dalších parametrů, které tvoří finální výrobky této společnosti.

Žaluzie:
- horizontální
- vertikální
- venkovní
- vnitřní
- střešní
- plissé - skládaná látková žaluzie
- hliníkové, dřevěné, plastové

Mezi hlavní výrobky patří také rolety. Jsou vhodné pro ty, kteří preferují látkové zastínění a rádi dotváří interiér domova, u nás si můžete vybrat z více druhů a vzorů látkových rolet:
- látkové
- venkovní
- střešní
- screenové z technické tkaniny
- předokenní
- zatemňovací pro úplné zatmění

Dále nabízíme markýzy, které Vás ochrání nejen před slunečními paprsky, ale také před deštěm díky speciální povrchové úpravě jsou nepromokavé.

V neposlední řadě si u nás můžete vybrat i japonské stěny (rolety), které slouží jako alternativa k vertikálním žaluziím. Lze je použít k zastínění velkých ploch, ale také k předělení velkých místností. Nabízíme široký výběr barev a dekorů s možností elektrického ovládání.

Štítky:

Žaluzie Bratislava, rolety, venkovní, vnitřní, střešní, screenové, japonské stěny, markýzy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Venkovní žaluzie přímo od českého výrobce. Kvalita, která Vám zajistí dokonalé zastínění a světelnou pohodu

Venkovní žaluzie přímo od českého výrobce. Kvalita, která Vám zajistí dokonalé zastínění a světelnou pohodu
Společnost GRMAN–PROFIMONT v Bratislavě, je partnerem významného českého výrobce žaluzií ISOTRA. Venkovní žaluzie, kvalita od českého výrobce poskytující dokonalé zastínění, úsporu energie a ochranu.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA GRMAN - PROFIMONT ISOTRA partner
WEBOVÁ STRÁNKA
GRMAN - PROFIMONT
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Račianska 71/A
Bratislava 831 02

alexander.grman@gmail.com
+421 903 540 562


captcha