NWT a.s.


tř. Tomáše Bati 269, Zlín 760 01

Naše firma NWT a.s. je profesionálem v dodávce veškerého hardwarového a softwarového vybavení včetně servisních služeb. Věnujeme se také oblasti obnovitelných zdrojů energie jako jsou fotovoltaické elektrárny a zemědělské bioplynové stanice.

Hlavní oblasti činnosti:
- obnovitelné zdroje energie - fotovoltaická elektrárna na klíč, výstavba zemědělských bioplynových stanic
- ICT
- projektová činnost
- systémové integrace
- inženýrská činnost
- environmentální investice
- výzkumná a vědecká činnost
- VO a MO prodej hardware a software
- online prodej - Internetový obchodní dům PATRO.CZ, nwtsolar.cz, knihy.cz, patrotour.cz aj.

Dále poskytuje služby v oblasti:
- připojení Internetu
- rozvody TV a SAT
- strukturovaná kabeláž
- dohledové centrum
- outsourcing IT
- Cloudové služby
- e-learning
- servis hotline
- poradenství pro získání dotací z EU
- telekomunikační služby - telefonní operátor,
call centrum vč. aktivního telemarketingu

Servis, opravy:
- počítače Fujitsu, Lenovo, IBM
- kopírky, tiskárny
- notebooky.

Provozovny:
- Hulín nám. Míru 1217 768 24
tel: +420 573 505 000
- Praha 10, 10200, Pražská 1430/36
tel.: +420 224 916 614
- Zlín, 76001, Nábřeží 5574
tel: +420 577 007 411
- Kroměříž, 76701, Náměstí Míru 3287
tel.: +420 570 570 006; +420 573 335 545
- Staré Město, Zerzavice 2146 686 01 - budova Minas Innovation Park
tel: +420 570 570 344.

IČ: 63469511
DIČ: CZ63469511
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petra Fuksová

Připojení digitální satelitní televize, přijímače Zlín, Kroměříž

Připojení digitální satelitní televize, přijímače Zlín, Kroměříž

Společnost NWT a.s. Zlín má divizi Internet a telekomunikace. Zprostředkujeme v síti KeyNet satelitní vysílání - připojení digitální satelitní televize a také bezdrátové nebo optické připojení k internetu. Realizujeme nadstandardní telekomunikační řešení na míru. Máte možnost u nás objednat výhodné balíčky pro příjem satelitních kanálů, nabízíme 100% pokrytí v celé ČR. Digitální satelitní televize - dotazy a objednávky na tel.: 606709430: - české a slovenské programy a stovky zahraničních programů i satelitních rádií za 29 Kč měsíčně - DIGITAL - základních 34 CZ+SK programů za cenu měsíčního servisního poplatku - MINI - 10 programů + DIGITAL - FLEXI 7 volitelný balíček - Vlastní výběr 7 z 48 programů + DIGITAL - MULTI - 28 programů + DIGITAL - KOMBI 41 - programů + DIGITAL - MULTI HD - 48 programů + DIGITAL. Nabízíme satelitní HD komplet pro 1 TV nebo 2 TV: - Satelitní HD přístroj pro 1 TV obsahuje satelitní přijímač Skytec, parabolickou anténu, koaxiální kabel a kartu Skylink Irdeto HD (balíček Kombi a HD Plus na 2 měsíce zdarma) - Satelitní HD přístroj pro 2 TV obsahuje obsahuje 2x satelitní přijímač Skytec, parabolickou anténu, 2 koaxiální kabely, kartu Skylink Irdeto HD (balíček Kombi a HD PLUS na 2 měsíce zdarma) V ceně připojení je doprava, montáž parabolické antény, instalace kabelu, zapojení přístroje, základní instruktáž a aktivace Skylink karty.


Fotovoltaická elektrárna na klíč Zlínský kraj

Fotovoltaická elektrárna na klíč Zlínský kraj

Ve společnosti NWT a.s. Zlín víme jak snížit účty za elektrickou energii. Fotovoltaická elektrárna na klíč je skvělým úsporným řešením. Jedná se o klasický fotovoltaický systém s panely a měničem zapojeným do vnitřních rozvodů domu Preferujeme kompletní dodávku pro zákazníka na klíč. Zpracujeme kompletní administrativu, zajistíme připojení, včetně licence od ERÚ. Výstavba možná kdekoli v ČR a okolních zemích. Reference z ČR, Slovenska a Anglie. V současné době máme postaveno 50 MW ve více než 100 instalacích. VOLEJTE ZDARMA NA 800 570 570 (ČR).


Biotechnologie-bioplynové stanice, elektrárny Zlínský kraj, Kroměříž

Biotechnologie-bioplynové stanice, elektrárny Zlínský kraj, Kroměříž

Developerem projektů v oblasti OZE obnovitelných zdrojů v České Republice i na Slovensku je společnost NWT a.s. Zlín. Bližší informace na tel.: 724707412. Biotechnologie: Bioplynové stanice (BPS), elektrárny společnost NWT dodává na klíč. Jsme specialisty na velké průmyslové instalace i na realizace velkých i malých zemědělských bioplynových stanic. Poskytujeme i dohledové a servisní služby pro obnovitelné zdroje - bioplynové i fotovoltaické elektrárny. BPS musí bez výpadků pracovat v extrémních podmínkách po dobu minimálně 25 let. Máme vlastní dohledové centrum, jehož provoz je 24hod denně 7 dní v týdnu. Staráme se o provoz i servis bioplynových a fotovoltaických elektráren - oblast ČR i Slovensko. Bioplynová stanice či fotovoltaická elektrárna má maximální možný výnos z instalovaného výkonu pokud je v produkčním procesu s minimálními výpadky nebo omezením výkonu. Každé technologické zařízení tedy potřebuje pro svůj optimální výkon odpovídající péči a servis. To zajistíme díky nepřetržitému sledování, diagnostice, porovnávání a rychlé reakci na vzniklé provozní situace. Máme zkušenosti se zařízeními s instalovaným výkonem vyšším jak 4,7 MW, celkový spravovaný výkon je více jak 70 MW. Pokud tedy hledáte řešení pro maximální zhodnocení své investice s optimálním poměrem cena/výkon, je tu pro vás NWT.


Pronájem rypadlonakladač, pásové rypadlo Zlín, Kroměříž

Pronájem rypadlonakladač, pásové rypadlo Zlín, Kroměříž

Ulehčete si práci na stavbě. Firma NWT a.s. pronajímá stavební techniku, která vám pomůže při provádění stavebních prací. Pronajímáme stavební stroje jako např. rypadlonakladač, pásové rypadlo nebo naklada řízený smykem. Součástí pronájmu je i obsluhující strojník. Rypadlonakladač CASE 590 SR s přídavným zařízením podkopová lopata 30 cm nebo 60 cm Pásové rypadlo CASE CX80 s přídavným zařízením podkopová lopata 30 cm, 60 cm nebo 85 cm Smykem řízený nakladač CASE 440 Serie III s přídavným zařízením - paletizační vidle, vrták 150 mm, rýhovač T900/150 mm, řetěz ZEM, lopata 1680 mm.


Výstavba zemědělských bioplynových stanic Zlín, Kroměříž, Hulín

Výstavba zemědělských bioplynových stanic Zlín, Kroměříž, Hulín

"NWT a.s. Vám pomůže s vyřízením dotací z Evropských fondů pro financováním Vašich projektů." Bližší informace na tel.: 724707412. Biotechnologie: Společnost NWT nabízí výstavbu bioplynových stanic (BPS) na klíč. Jsme specialisty jak na velké průmyslové instalace, tak na realizace velkých i malých zemědělských bioplynových stanic. Své práci rozumíme a víme, že BPS musí bez výpadků pracovat v extrémních podmínkách po dobu minimálně 25 let – tzn. nejedná se o spotřební zboží. NWT nepoužívá nekvalitní komponenty. Společnost má vyjednány exkluzivní podmínky s předními výrobci míchacích systémů, technologických celků, výrobců trafostanic, kabeláže a montážních systémů. Svým klientům poskytujeme profesionální služby, záruky, monitoring i servis. Pokud tedy hledáte řešení pro maximální zhodnocení své investice s optimálním poměrem cena/výkon, je tu pro vás NWT. Zajišťujeme: - studii proveditelnosti - energetický audit - projektovou dokumentaci - zajištění financování - zajištění žádosti o dotaci - stavební povolení - stavbu bioplynové stanice na klíč - pojištění - licenci pro prodej elektřiny - připojení elektrárny k distribuční síti - monitoring a servis.


Nabídka fotovoltaických panelů a dalších FV komponent

Nabídka fotovoltaických panelů a dalších FV komponent

Fotovoltaické panely amorfní, polykrystalické, monokrystalické Ceny od 0,69 € / Wp (dle typu panelu) Značky CEEG, Schott, REC, Kyocera, Renesola, CHINT a další... Možnost splatnosti až dva měsíce (dle výrobce). Střídače SMA, Fronius, PowerOne. Solární kabely, přepěťové ochrany, konstrukční systémy.


Fotovoltaické elektrárny na klíč, bioplynové stanice Zlín, Hulín

Fotovoltaické elektrárny na klíč, bioplynové stanice Zlín, Hulín

NWT a.s. je jednou z největších IT společností v České republice. Divize NWT Solar Vám nabízí dodávky komponent i výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč. Jsme na trhu více než 17 let, máme více než 100 zaměstnanců a obrat přes půl miliardy Kč. Nejsme jednou z mnoha nově vzniklých českých solárních firem, kterým chybí historie, zaměstnanci, ekonomika a reference. Víme, že IT vybavení pro kritické aplikace (servery, pracovní stanice, disková pole) vyrábí přední světoví výrobci pouze v Evropě, USA, Kanadě nebo v Japonsku. Stejně uvažujeme i v oblasti fotovoltaiky: solární elektrárna by měla bez výpadků pracovat v extrémních podmínkách po dobu minimálně 20 let – tzn. nejedná se o spotřební zboží. Uvědomujeme si, že od svého dodavatele budete očekávat plnění záruk po celou dobu životnosti Vaší fotovoltaické elektrárny. Díky naší velikosti máme vyjednány exkluzivní podmínky s předními světovými výrobci panelů, střídačů, kabeláže a montážních systémů. Pokud tedy hledáte řešení pro maximální zhodnocení své investice s optimálním poměrem cena/výkon, jsme tu pro Vás. NWT se zabývá poradenstvím a přípravou projektů bioplynových stanic. Zajistí studii, projektovou přípravu, legislativní rámec, kalkulace surovin, recepturu, dotace, finance, výběrové řízení na dodavatele, rozjezd, provoz a údržbu BPS. Důležitou součástí efektivity provozu je využití přebytečného tepla vznikajícího při výrobě elektřiny a případně doplnění technologie o tepelné hospodářství na bázi cíleně pěstované biomasy. Součástí projektu je také zapojení procesů do regionálních vztahů v oblasti odpadového hospodářství případně doplnění o kompostárnu. NWT také pomáhá řešit finančně náročnou přípravnou fázi projektu.Další produkty a služby
  • PC sestavy, notebooky a netbooky, laptopy a tablety, tiskárny a skenery, monitory a periferie, tonery a cartridge
  • telefony a faxy, kabelové rozvody, telefonní ústředna, analogová a digitální telekomunikace, gsm brány
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • činnost třetí stranou, transakční podnikové procesy, externí zpracování mzdy, externí zpracování účetnictví, virtuální kancelář, outsourcing firemní úspora
  • poskytování internetového připojení, internet pro domácnosti, internet pro živnostníky, internet pro velkoodběratele, bezdrátové připojení k internetu
  • vývoj programů, řešení software, tvorba programového vybavení, projektování počítačových sítí, podnikové výpočetní systémy
  • telekomunikační operátor, telefonní a hlasové služby, zachování telefonního čísla, telefonování přes internet
  • teplovzdušné solární panely, tepelná čerpadla, sluneční kolektory, přístroje pro měření emisí, výroba energie z biomasy


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic
Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic

Trafostanice jsou nedílnou součástí elektrifikace každé oblasti. Je ale zapotřebí je nejen kvalitně vystavět, ale také pravidelně kontrolovat jejich funkce, aby nedošlo k některé nežádoucí nebo dokonce pro okolí nebezpečné poruše.


AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT
AZ elektroprojekce - projektová dokumentace ve 3D díky revolučnímu softwaru REVIT

Společnost AZ elektroprojekce nabízí zhotovení projektové dokumentace v revolučním programu REVIT. Ať už chcete vytvořit jakýkoli projekt v oblasti elektro, rádi vám ho vytvoříme ve 3D a přesně na míru.