INPRA, spol. s r.o.


budova 55., areál Svit, Zlín 760 01
Společnost INPRA s.r.o. ve Zlíně se specializuje na instalatérské práce již od roku 1993 a vyniká kvalitou svých služeb, nízkou cenou a rychlou realizací. V oblasti vodo-topo realizuje komplexní služby, mezi které patří i výměna baterie, rozvody podlahového topení, požární vody, montáž radiátorů i vodovodů a další pokročilé montáže i údržby.

Naše instalatérské práce jsou určené jak pro soukromé osoby, tak i firmy. Služby provádíme vždy podle individuálních požadavků našich klientů k jejich spokojenosti:
- údržba budov v oboru vodoinstalatérství (VODO) i topenářství (TOPO),
- rekonstrukce bytového jádra a zařízení pro vodu, plyn i topení,
- realizace rozvodů požární vody,
- výroba výměníkových stanic,
- vytvoření a montáž rozdělovačů páry,
- zhotovení rozvodů potrubí (voda, vzduch, plyn, topení, kanalizace),
- demontáž tlakových nádob, kotlů, ohříváků vody i potrubí,
- výměna sociálního zařízení, baterie, vodovodní přípojky
- solární panely.

Obrátit se na nás můžete s montážemi všeho druhu:
- kotle,
- ohříváky vody,
- otopné tělesa, radiátory, konvektory,
- tlakové nádoby,
- podlahové topení,
- solární systémy,
- zdravotechnika (vana, umyvadlo, toaleta),
- tepelné čerpadlo.

Provádíme rozvody potrubí s využitím různých materiálů:
- ocel,
- měď,
- plast,
- HT,
- KG,
- PE-X,
- PE.

S klienty se vždy snažíme najít řešení, které bude splňovat jejich požadavky přímo na míru a umožňujeme navíc také vyřízení dotací jako je Zelená úsporám.

Další produkty a služby
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • instalace rozvodů tepla, instalace lokálního vytápění, instalace etážového vytápění, instalace ústředního vytápění, instalace dálkového vytápění, instalace podlahového vytápění
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • komfort sociálního zařízení, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, přestavba bytového jádra

Seznamte se s historií stavebnice Merkur v Polici nad Metují. Od úterý do neděle v čase 9.00-17.00.

Související články
Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

THERMATIC

Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

Pravidelné kontroly kotelen nejsou žádná legrace. V případě nedodržení vyhlášky 91/1993 Sb. hrozí sankce či finanční penalizace. Proto Ing. Nohava - revizní technik firmy THERMATIC zajistí pravidelné kontroly kotelen a také odbornou revizi 1x ročně podle platných předpisů. Hazard s plynem se rozhodně nevyplácí. Není radno revize podceňovat, a proto s mými službami budete v bezpečí před nehodou i pokutou.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Pavel Reichl

Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Stavby, rekonstrukce či opravy sebou obnášejí také vyřešení vodoinstalace. Než se do něčeho pouštět sami, tak je vhodnějším řešením využít služby profesionálů, kteří vám zajistí poradenství, výběr vhodné technologie a příslušenství a postarají se také o montáž a servis. Instalatérské a další práce vám poskytne firma Pavel Reichl z Hradce Králové.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

MANEL, spol. s r.o.

Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Další produkty a služby
Výměna a montáž kotlů i ohřívačů vody - rychle a spolehlivě

Výměna a montáž kotlů i ohřívačů vody - rychle a spolehlivě

Výměnou a montáží kotlů i ohřívačů vody se zabývá společnost Inpra s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která své služby provádí rychle a hlavně spolehlivě.


Montáž solárních systémů pro využití sluneční energie a úsporu nákladů za vytápění

Montáž solárních systémů pro využití sluneční energie a úsporu nákladů za vytápění

Montáž solárních systémů pro vás zajistí společnost Inpra s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Díky solárním panelům využijete sluneční energii a dosáhnete vysoké úspory nákladů za vytápění.


Rozvody potrubí vody, plynu, vzduchu, topení, údržba budov Zlín

Rozvody potrubí vody, plynu, vzduchu, topení, údržba budov Zlín

Nabízíme instalatérské a vodoinstalatérské práce: -údržbu budov - vodoinstalatérské a topenářské práce -rozvody potrubí - vody, plynu, vzduchu, kanalizace a topení -rekonstrukce bytových jader - vody, topení a plynu -rozvody požární vody -zhotovení výměníkové stanice a rozdělovačů páry Provádíme montáže a demontáže: -kotlů, ohříváků vody, tlakových nádob, otopných těles ,radíátorů, konvektorů, podlahového topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, zdravotechniky (vany, záchody, umyvadla...) NEPROVÁDÍME DROBNÉ OPRAVY V BYTECH (kapající kohoutky,....atd. ).


Osobní automobil

Osobní automobil

Osobní automobil hatchback /5 dveří nový. S nižší spotřebou.