INPRA, spol. s r.o.


budova 55., areál Svit, Zlín 760 01
Společnost INPRA s.r.o. ve Zlíně se specializuje na instalatérské práce již od roku 1993 a vyniká kvalitou svých služeb, nízkou cenou a rychlou realizací. V oblasti vodo-topo realizuje komplexní služby, mezi které patří i výměna baterie, rozvody podlahového topení, požární vody, montáž radiátorů i vodovodů a další pokročilé montáže i údržby.

Naše instalatérské práce jsou určené jak pro soukromé osoby, tak i firmy. Služby provádíme vždy podle individuálních požadavků našich klientů k jejich spokojenosti:
- údržba budov v oboru vodoinstalatérství (VODO) i topenářství (TOPO),
- rekonstrukce bytového jádra a zařízení pro vodu, plyn i topení,
- realizace rozvodů požární vody,
- výroba výměníkových stanic,
- vytvoření a montáž rozdělovačů páry,
- zhotovení rozvodů potrubí (voda, vzduch, plyn, topení, kanalizace),
- demontáž tlakových nádob, kotlů, ohříváků vody i potrubí,
- výměna sociálního zařízení, baterie, vodovodní přípojky
- solární panely.

Obrátit se na nás můžete s montážemi všeho druhu:
- kotle,
- ohříváky vody,
- otopné tělesa, radiátory, konvektory,
- tlakové nádoby,
- podlahové topení,
- solární systémy,
- zdravotechnika (vana, umyvadlo, toaleta),
- tepelné čerpadlo.

Provádíme rozvody potrubí s využitím různých materiálů:
- ocel,
- měď,
- plast,
- HT,
- KG,
- PE-X,
- PE.

S klienty se vždy snažíme najít řešení, které bude splňovat jejich požadavky přímo na míru a umožňujeme navíc také vyřízení dotací jako je Zelená úsporám.

Další produkty a služby
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • instalace rozvodů tepla, instalace lokálního vytápění, instalace etážového vytápění, instalace ústředního vytápění, instalace dálkového vytápění, instalace podlahového vytápění
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • komfort sociálního zařízení, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, přestavba bytového jádra

System plus Zlín, s.r.o.

Související články
I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

MaRel corp., s.r.o.

I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

Plynové kotle jsou skvělým způsobem vytápění i ohřevu vody - to však platí pouze v případě, že nezanedbáváte pravidelné prohlídky a revize. Protože pouze na plynové kotle, které jsou pravidelně kontrolovány, se můžete stoprocentně spolehnout. A na koho se v této oblasti obrátit? Pokud jde o plynové či elektrické kotle, společnost MaRel corp je tou správnou volbou. Kromě toho, že pro vaše plynové i elektrické kotle zajistíme pravidelné prohlídky a revize, se také zabýváme prodejem kotlů nových.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

THERMATIC

Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

Pravidelné kontroly kotelen nejsou žádná legrace. V případě nedodržení vyhlášky 91/1993 Sb. hrozí sankce či finanční penalizace. Proto Ing. Nohava - revizní technik firmy THERMATIC zajistí pravidelné kontroly kotelen a také odbornou revizi 1x ročně podle platných předpisů. Hazard s plynem se rozhodně nevyplácí. Není radno revize podceňovat, a proto s mými službami budete v bezpečí před nehodou i pokutou.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Další produkty a služby
Výměna a montáž kotlů i ohřívačů vody - rychle a spolehlivě

Výměna a montáž kotlů i ohřívačů vody - rychle a spolehlivě

Výměnou a montáží kotlů i ohřívačů vody se zabývá společnost Inpra s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která své služby provádí rychle a hlavně spolehlivě.


Montáž solárních systémů pro využití sluneční energie a úsporu nákladů za vytápění

Montáž solárních systémů pro využití sluneční energie a úsporu nákladů za vytápění

Montáž solárních systémů pro vás zajistí společnost Inpra s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Díky solárním panelům využijete sluneční energii a dosáhnete vysoké úspory nákladů za vytápění.


Rozvody potrubí vody, plynu, vzduchu, topení, údržba budov Zlín

Rozvody potrubí vody, plynu, vzduchu, topení, údržba budov Zlín

Nabízíme instalatérské a vodoinstalatérské práce: -údržbu budov - vodoinstalatérské a topenářské práce -rozvody potrubí - vody, plynu, vzduchu, kanalizace a topení -rekonstrukce bytových jader - vody, topení a plynu -rozvody požární vody -zhotovení výměníkové stanice a rozdělovačů páry Provádíme montáže a demontáže: -kotlů, ohříváků vody, tlakových nádob, otopných těles ,radíátorů, konvektorů, podlahového topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, zdravotechniky (vany, záchody, umyvadla...) NEPROVÁDÍME DROBNÉ OPRAVY V BYTECH (kapající kohoutky,....atd. ).


Osobní automobil

Osobní automobil

Osobní automobil hatchback /5 dveří nový. S nižší spotřebou.