Moirat servis s.r.o.
Lukáš Kudrna
Profesionální dezinfekce na plochách, předmětech, v prostředí - Znojmo

Profesionální činnost v oblasti dezinfekce provádí zkušený tým firmy Lukáš Kudrna – Dezinfekce, dezinsekce, deratizace, sídlící ve Znojmě. Jak velkým závodům, tak i domácnostem vyřešíme problémy s plísněmi, houbami, bakteriemi, viry pomocí chemických, fyzikálních, biologických postupů. Nechte si profesionálně vydezinfikovat pracovní či domácí prostředí a zbavte se nežádoucích mikroorganismů.

Profesionální dezinfekce na plochách, předmětech, v prostředí - Lukáš Kudrna Znojmo

Plošná a prostorová aplikace dezinfekčních přípravků

Rosením či postřikem vysokotlakými postřikovači aplikujeme dezinfekční přípravky na velké plochy, které je potřeba zbavit nežádoucích mikroorganismů – virů, bakterií, plísní, hub. V prostoru běžně aplikujeme prostřednictvím aerosolových vyvíječů termomechanický aerosol (teplá mlha), který účinněji proniká do nepřístupných míst.

Plošná a prostorová dezinfekce


Dezinfekce podle standardní metodiky ochranné dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Při dezinfekci ploch, prostředí, předmětů se řídíme opatřeními podle standardní metodiky ochranné dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Nejprve objekt prohlédneme a připravíme k dezinfekci. Poté provedeme mechanická bezpečnostní opatření a mechanickou očistu, následuje vlastní proces dezinfekce. Na závěr zkontrolujeme a zaevidujeme veškeré dezinfekční práce.

Aplikace dezinfekčních přípravkůDeratizace

Deratizace

Deratizace objektů Znojemsko, preventivní deratizační opatření

Dezinsekce, fumigace

Dezinsekce, fumigace

Dezinsekce a fumigace – profesionální služby Znojmo a okolí

Dezinfekce

Dezinfekce

Profesionální dezinfekce na plochách, předmětech, v prostředí - Znojmo