Centrální vysavače Valčík
Jaroslav Valčík


Třída T.Bati 3296, Zlín 760 01

Firma Centrální vysavače Valčík patří mezi významné prodejce vysavačů Beam Electrolux, provozuje eshop a zajišťuje servis a montáže průmyslových a centrálních vysavačů pro suché i mokré vysávání s působností po celé ČR i v zahraničí.
Dodáváme i průmyslové shozy na prádlo do nemocnic, domů pro seniory, hotelů, penzionů apod. .

V průmyslových objektech a komerčních budovách jsou vysoké požadavky na čistotu prostředí, centrální vysavače mají vysokou účinnost díky dokonalému systému filtrace. Zároveň splňují požadavky na minimální spotřebu energie.
Odpadá nutnost přenášení těžkého přístroje .
Centrální vysavače je možné využívat i ve větších rodinných domech či bytech, vysavač je umístěn např. v garáží, nebo technické místnosti.

Hlavní výhody centrálních vysavačů:
- mobilita
- dostupnost v kterémkoli místě budovy
- jednoduchá manipulace
- široký výběr příslušenství
- schopnost vysát různé typy povrchů včetně mokrých nečistot
- vysoký výkon
- tichý chod.

Centrální průmyslový systém firmy BEAM pro průmyslové objekty - vhodný pro dílenské provozy, výrobní haly, autoservisy, garáže a další.
V krátkém termínu provádíme záruční i pozáruční opravy.

Internetový obchod, eshop, prodej:
- centrální vysavače Beam
- Sací agregáty DrainVac, GloboVac, Zanussi
- centrální vysavače Alliance, Oxygen
- potrubní díly
- náhradní díly
- příslušenství.

Proč centrální vysavač?
Abyste ochránili zdraví sebe a své rodiny před prachem a alergiemi, zjednodušili si úklid, ušetřili si čas a stres při úklidu. Centrální vysavače nevíří prach a i nejmenší částečky prachu vyfukují mimo dům. Mají velké sací výkony, minimální údržbu a dlouhou životnost.

Potrubní rozvod spojuje zásuvky s vysavačem. V novostavbě je potrubí vedeno v podlaze, ve stávajícím domě lze potrubní rozvod vést například slepým komínem nebo případně i přiznaným potrubím. Potrubí, které používáme, je certifikované, s úpravou odpuzujíci prachové částice, v bílém provedení o pruměru 50, 8 mm. U velkých vysavačů (kdy to systém vyžaduje) a u průmyslových jednotek se používá průmyslové modré potrubí plastové nebo kovové od průměru 63 mm až do 100 mm. Používáme potrubí s největší tloušťkou stěny na trhu, vyrobené pro firmu Clean Technology.

Jak systém pracuje ?
Hadici zastrčíme do zásuvky, při výběru standardní hadice se systém okamžitě spouští, na hadici s vypínáním zapneme tlačítko na rukojeti a můžeme vysávat. Vysávané smetí jde potrubním systémem přímo do vysavače. Pružnou vysávací hadici lze smotat a pověsit na věšák v technické nebo úklidové místnosti. Některé hadice po vysávání zajíždí přímo do potrubního rozvodu. Podlahová štěrbina slouží k rychlému úklidu zameteného smetí, zapíná a vypíná se nohou.

Co vám můžeme nabídnout?
Můžeme vám nabídnout vysavače přímo od výrobců, zdarma nezávaznou prohlídku stavby a cenovou nabídku, kvalitně provedenou práci za použití originálních dílů, dokompletování jakéhokoli potrubního systému, profylaktickou kontrolu potrubí kamerou, záruční a pozáruční servis, vstřícné jednání, dvacetileté zkušenosti a zboží k dodání ihned.

Pobočky
- Brno 627 00, Vlárská 22
tel.: 605218258, 603462161
- Brumov-Bylnice 763 31, Mlýnská 1391
tel.: 605218258
- Nitrianská 5, Trnava - SK
web: http://obchod.vysavace-centralne.sk.

IČ: 65363922
DIČ: CZ6405030731
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jaroslav Valčík

Centrální vysavače jsou účinnější než ty klasické, navíc je s nimi lepší manipulace

Centrální vysavače jsou účinnější než ty klasické, navíc je s nimi lepší manipulace

Vadí vám, že se při luxování musíte tahat s těžkým vysavačem? Nebo vlastníte firmu a chcete snížit náklady za úklid? Tak neváhejte a pořiďte si centrální vysavač, který je mobilní, tichý a daleko výkonnější než klasický vysavač. Špičkové centrální vysavače prodává a instaluje firma Centrální vysavače Valčík, která v tomto oboru působí už od roku 1997 a spolupracuje s předními světovými výrobci.


Montáže, servis, opravy průmyslových, centrálních vysavačů po celé ČR

Montáže, servis, opravy průmyslových, centrálních vysavačů po celé ČR

Firma Valčík Zlín je prodejce průmyslových, centrálních vysavačů. Montáže, servis i opravy provádí po celé ČR i v zahraničí.


Průmyslové shozy na prádlo do nemocnic, hotelů, rodinných domů-nerezové potrubí

Průmyslové shozy na prádlo do nemocnic, hotelů, rodinných domů-nerezové potrubí

Průmyslové shozy na prádlo umožňují snadnou manipulaci s prádlem za hygienických podmínek. Do nemocnic, hotelů i rodinných domů je dodává v nerezovém provedení firma Valčík Zlín.


Eshop-centrální vysavače Beam, Electrolux, Alliance, Globovac Zlínský kraj

Eshop-centrální vysavače Beam, Electrolux, Alliance, Globovac Zlínský kraj

Firma Centrální vysavače Valčík je prodejce centrálních vysavače z regionu Zlínský kraj - v eshopu vybírejte produkty zn. Beam, Electrolux, Alliance, Globovac.


Levnější plastové centrální vysavače Zanussi, Drainvac, Globovac-eshop

Levnější plastové centrální vysavače Zanussi, Drainvac, Globovac-eshop

Levnější variantou centrálního vysávání jsou plastové vysavače Zanussi, Drainvac, Globovac. V regionu Zlín a Brno dodává centrální a průmyslové vysavače firma Valčík.Další produkty a služby
  • elektrospotřebiče pro domácnost, bílé elektro, elektro do kuchyně, spotřebiče do koupelny, prodej vysavačů
  • průmyslové centrální vysavače, čističe koberců, tlakové mycí stroje, úklidové vozíky, komunální zametače a kropiče

Zlatnictví Barbora Vodová

Související články
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS
Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux
Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux

Roman Rozsypal – EKOELEKTRO je firma, která poskytuje zastoupení pro celou Moravu, co se týče centrálních vysavačů. Centrální vysavač Beam Electrolux znamená vysokou kvalitu a zajištěné veškeré služby.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.