PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.


Osvobození 18, Kunovice 686 04
Telefon: +420 724 005 158

Maloobchod, prodej:
-střešní krytiny
-BRAMAC, CEMBRIT, IKO, ONDULINE, TONDACH,
RANNILA, KERAMOST, TEGOLA, LINDAB
-střešní okna VELUX, FENESTRA
-sádrokarton KNAUF
-izolace ROCKWOOL
-modifikované pásy PARABIT.

IČ: 14704013
DIČ: CZ14704013
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 500 mil. až 1 mld. Kč

Telefon:
+420 724 005 158

Email:
pfousek@tesario.cz

Web:


GPS: 49°1′42.56″ N, 17°28′9.84″ E

QR kód firmy PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.





Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

BETOSAN s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.


Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Baran - FMB, spol. s r.o.

Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Naše společnost se nazývá Baran - FMB, spol. s r.o. a zaměřujeme se na výrobu vchodových dveří, které se hodí do každého domu. Toužíte také po nových, krásných, originálních a především bezpečných vchodových dveřích? Pak pro Vás máme připravený široký sortiment našich výrobků.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Baran - FMB, spol. s r.o.

Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Přejete si nová dřevěná okna nebo dřevěné dveře? Obraťte se na firmu BARAN – FMB spol. s.r.o. Opava. Jsme specialisté na výrobu moderních a kvalitních oken a dveří. Dřevěná okna a dveře vám přinesou do života více kvality, a to díky jedinečnosti, síle, kráse a funkčnosti materiálu. Buďte šetrní k životnímu prostředí a zůstaňte ve spojení s přírodou s našimi dřevěnými okny a dveřmi.