Lubomír Dryje - Kovotop


Humpolecká 1734, Pelhřimov 393 01
Firma Lubomír Dryje - Kovotop provádí kompletní instalatérské práce. Zajišťujeme veškeré služby v oblasti voda, topení, plyn, dále revize a čistění kanalizací či jádrové vrtání.
Zabezpečíme Vám montáže a opravy rozvodů užítkové i pitné vody včetně instalace sanitárního vybavení. Zabýváme se také výstavou domovních i průmyslových kotelen, opravou stávajícího topení, instalací kotlů nebo měřičů tepla. Realizujeme rozvody plynu k domácím spotřebičům či k průmyslovým zařízením, domovní i průmyslové plynovody nebo plynové přípojky.
V případě ucpané kanalizace nabízíme našim zákazníkům pružinové nebo tlakové čištění odpadů. Za použití speciálního kamerového systému jsme schopni poskytnout také vizuální kontrolu kanalizace.

Vodoinstalatérské práce:
- montáž, opravy, rozvody užítkové i pitné vody
- instalace sanitárního vybavení.

Topenářské práce:
- výstavba kotelen domovních i průmyslových
- opravy stávajícího topení
- montáž kotlů, kotelen
- výstavba rozvodů tepla
- montáž měřičů tepla
- regulace topení.

Plynařské práce:
- rozvod plynu
- výstavba plynových přípojek
- domovní a průmyslové plynovody.

Jádrové vrtání:
- vrtání kvalitním systémem HILTI
- vrtaný průměr až 200 mm a délka 3000 mm.

Čištění a revize kanalizace:
- pružinové a tlakové čištění kanalizace a odpadů
- vizuální kontrola speciálním kamerovým systémem.

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru vodo topo plyn a poskytujeme kvalitní služby již více než 15 let.
Pokud hledáte firmu, která se zabývá instalací vody, plynu či topení, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Sídlíme na adrese Humpolecká 1734, Pelhřimov.

Další produkty a služby
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily
  • montáže vodovodního potrubí, montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, vodoinstalace opravy
  • odpadové hospodářství, sběr a svoz odpadů, velkoobjemové kontejnery, odvoz sutě a zeminy


Související články
Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Thermoquell CZ s.r.o.

Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Sháníte skutečně kvalitní instalatérský a topenářský materiál? Obraťte se na společnost Thermoquell CZ. Jako dceřiná společnost německé firmy Thermoquell Boerner GmbH se zabýváme maloobchodním a velkoobchodním prodejem tohoto zboží. Seženete u nás prvotřídní čerpadla a armatury, ale i další topenářský a instalatérský materiál.


Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

THERMATIC

Pohlídám pravidelné kontroly kotelen

Pravidelné kontroly kotelen nejsou žádná legrace. V případě nedodržení vyhlášky 91/1993 Sb. hrozí sankce či finanční penalizace. Proto Ing. Nohava - revizní technik firmy THERMATIC zajistí pravidelné kontroly kotelen a také odbornou revizi 1x ročně podle platných předpisů. Hazard s plynem se rozhodně nevyplácí. Není radno revize podceňovat, a proto s mými službami budete v bezpečí před nehodou i pokutou.


Stěhování strojů je naší doménou

MONTEMA, spol. s r.o.

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Další produkty a služby
Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, rozvody potrubí, výstavbu kotelen, revize a čištění kanalizace realizuje Kovotop - Lubomír Dryje, Pelhřimov.