Lubomír Dryje - Kovotop


Humpolecká 1734, Pelhřimov 393 01
Firma Lubomír Dryje - Kovotop provádí kompletní instalatérské práce. Zajišťujeme veškeré služby v oblasti voda, topení, plyn, dále revize a čistění kanalizací či jádrové vrtání.
Zabezpečíme Vám montáže a opravy rozvodů užítkové i pitné vody včetně instalace sanitárního vybavení. Zabýváme se také výstavou domovních i průmyslových kotelen, opravou stávajícího topení, instalací kotlů nebo měřičů tepla. Realizujeme rozvody plynu k domácím spotřebičům či k průmyslovým zařízením, domovní i průmyslové plynovody nebo plynové přípojky.
V případě ucpané kanalizace nabízíme našim zákazníkům pružinové nebo tlakové čištění odpadů. Za použití speciálního kamerového systému jsme schopni poskytnout také vizuální kontrolu kanalizace.

Vodoinstalatérské práce:
- montáž, opravy, rozvody užítkové i pitné vody
- instalace sanitárního vybavení.

Topenářské práce:
- výstavba kotelen domovních i průmyslových
- opravy stávajícího topení
- montáž kotlů, kotelen
- výstavba rozvodů tepla
- montáž měřičů tepla
- regulace topení.

Plynařské práce:
- rozvod plynu
- výstavba plynových přípojek
- domovní a průmyslové plynovody.

Jádrové vrtání:
- vrtání kvalitním systémem HILTI
- vrtaný průměr až 200 mm a délka 3000 mm.

Čištění a revize kanalizace:
- pružinové a tlakové čištění kanalizace a odpadů
- vizuální kontrola speciálním kamerovým systémem.

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru vodo topo plyn a poskytujeme kvalitní služby již více než 15 let.
Pokud hledáte firmu, která se zabývá instalací vody, plynu či topení, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Sídlíme na adrese Humpolecká 1734, Pelhřimov.

Další produkty a služby
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily
  • montáže vodovodního potrubí, montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, vodoinstalace opravy
  • odpadové hospodářství, sběr a svoz odpadů, velkoobjemové kontejnery, odvoz sutě a zeminy


Související články
I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

MaRel corp., s.r.o.

I spolehlivé elektrické a plynové kotle potřebují pravidelné prohlídky

Plynové kotle jsou skvělým způsobem vytápění i ohřevu vody - to však platí pouze v případě, že nezanedbáváte pravidelné prohlídky a revize. Protože pouze na plynové kotle, které jsou pravidelně kontrolovány, se můžete stoprocentně spolehnout. A na koho se v této oblasti obrátit? Pokud jde o plynové či elektrické kotle, společnost MaRel corp je tou správnou volbou. Kromě toho, že pro vaše plynové i elektrické kotle zajistíme pravidelné prohlídky a revize, se také zabýváme prodejem kotlů nových.


Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

Kvalita hadicových připojení z ušlechtilé oceli a kompenzátorů, které najdou svoje využití především v různých oblastech průmyslu, při výrobě technických a medicinálních plynů do systémů malých i velkých zařízení, je na prvním místě. Abyste měli 100% jistotu kvality, profesionality a dlouholetých zkušeností, tak se vám vyplatí spolupráce s výrobní firmou RATTAY kovové hadice s.r.o. se sídlem v Liberci.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

LUNA PLAST a.s.

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Sháníte výrobce a dodavatele PE plastových trubek pro venkovní tlakové rozvody pitné a užitkové vody, kanalizační systémy, domovní přípojky, uložení kabelů či pro napájení studní? Pak Vám doporučujeme obrátit se na společnost LUNA PLAST a.s., českého výrobce plastového potrubí s tradicí již od roku 1998. Jedná se o specialistu výhradně na tento obor s vlastní zkušební laboratoří, která plastové trubky vyrábí na nejmodernějších strojích.


Další produkty a služby
Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, rozvody potrubí, výstavbu kotelen, revize a čištění kanalizace realizuje Kovotop - Lubomír Dryje, Pelhřimov.