Lubomír Dryje - Kovotop


Humpolecká 1734, Pelhřimov 393 01
Firma Lubomír Dryje - Kovotop provádí kompletní instalatérské práce. Zajišťujeme veškeré služby v oblasti voda, topení, plyn, dále revize a čistění kanalizací či jádrové vrtání.
Zabezpečíme Vám montáže a opravy rozvodů užítkové i pitné vody včetně instalace sanitárního vybavení. Zabýváme se také výstavou domovních i průmyslových kotelen, opravou stávajícího topení, instalací kotlů nebo měřičů tepla. Realizujeme rozvody plynu k domácím spotřebičům či k průmyslovým zařízením, domovní i průmyslové plynovody nebo plynové přípojky.
V případě ucpané kanalizace nabízíme našim zákazníkům pružinové nebo tlakové čištění odpadů. Za použití speciálního kamerového systému jsme schopni poskytnout také vizuální kontrolu kanalizace.

Vodoinstalatérské práce:
- montáž, opravy, rozvody užítkové i pitné vody
- instalace sanitárního vybavení.

Topenářské práce:
- výstavba kotelen domovních i průmyslových
- opravy stávajícího topení
- montáž kotlů, kotelen
- výstavba rozvodů tepla
- montáž měřičů tepla
- regulace topení.

Plynařské práce:
- rozvod plynu
- výstavba plynových přípojek
- domovní a průmyslové plynovody.

Jádrové vrtání:
- vrtání kvalitním systémem HILTI
- vrtaný průměr až 200 mm a délka 3000 mm.

Čištění a revize kanalizace:
- pružinové a tlakové čištění kanalizace a odpadů
- vizuální kontrola speciálním kamerovým systémem.

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru vodo topo plyn a poskytujeme kvalitní služby již více než 15 let.
Pokud hledáte firmu, která se zabývá instalací vody, plynu či topení, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Sídlíme na adrese Humpolecká 1734, Pelhřimov.

Další produkty a služby
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily
  • montáže vodovodního potrubí, montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, vodoinstalace opravy
  • odpadové hospodářství, sběr a svoz odpadů, velkoobjemové kontejnery, odvoz sutě a zeminy

TEAM, v. o.s. - zemědělská výroba

Související články
Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

ROBICONT

Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Třídit odpady je výhodné z mnoha důvodů. To platí dvojnásob pro biologický odpad, který má velmi bohaté využití, a to z hlediska dalšího nakládání a zpracování. Biologický odpad může posloužit například jako kvalitní hnojivo, neboť obsahuje mnoho živin, a navíc se v půdě dokáže plně rozložit. Třízení tohoto odpadu je navíc velmi efektivní, díky čemuž jsou snižovány náklady na likvidaci ostatních odpadů.


O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o.

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Další produkty a služby
Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Instalace vody, topení a plynu, revize a čištění kanalizace

Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, rozvody potrubí, výstavbu kotelen, revize a čištění kanalizace realizuje Kovotop - Lubomír Dryje, Pelhřimov.