Restaurace U Baďurů
Jiří Baďura


Na Vrše 296, Zlín-Jaroslavice 760 01

Restaurace U Baďurů v Jaroslavicích u Zlína nabízí příjemné posezení s vynikající kuchyní. Pochutnáte si u nás hlavně na české kuchyni. Můžete si u nás uspořádat rodinou oslavu nebo firemní večírek a my k tomu zajistíme catering. Rozvážíme také obědy do firem a domácností.

Služby:
-rozvoz obědů, jídla pro firmy i domácnosti, i víkendy a svátky
-pořádání cateringu.

Pohostinství:
-restaurace - kapacita 60 míst:
-stravování obědy, večeře
-denní menu - výběr ze 5 druhů
-salonek - kapacita 9 míst
-letní zahrádka - kapacita 50 míst
-2x kulečník.

Možnost pořádání soukromé oslavy, svatby, rauty.
Svatby na klíč, svatební květinová výzdoba, svatební rauty, svatební catering.
Možnost zasílání menu do mailu.
Možnost parkování u objektu.
V blízkosti MHD.

Provozní doba LÉTO:
- po-čt 10.30.-22.30h.
- pá-so 10.30.-24h.

UPOZORNĚNÍ:
Vážení návštěvníci, od nynějška, bude aktuální jídelníček i ostatní informace uvedeny na našich webových stránkách - www.restauraceubaduru.cz.
Děkujeme za pochopení.

IČ: 65827716
DIČ: CZ7901304114
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Baďura

Svatby na klíč, svatební květinová výzdoba, rauty Zlín

Svatby na klíč, svatební květinová výzdoba, rauty Zlín

Restaurace U Baďurů nabízí: - možnost pořádání soukromé oslavy, svatby, rauty - svatby na klíč - zajištění - svatební květinová výzdoba - gril rauty - catering - dovoz na místo, vychystání na stoly, obsluha na místě, vše dle přání zákazníka.


Příprava rautů, studená, teplá kuchyně, rozvoz jídel , Zlín

Příprava rautů, studená, teplá kuchyně, rozvoz jídel , Zlín

Restaurace U Baďurů nabízí: - přípravu rautů dle přání zákazníka - studená i teplá kuchyně (např. pečená kuřecí stehýnka/křidýlka, kuřecí či vepřové řízečky, obložené mísy - sýrové, uzeninové, zeleninové...) - dodání nápojů - rozvoz na místo určení kdykoliv - pro firemní večírky nebo lehké občerstvení - různé gastronomické akce. Služby: - možnost zapůjčení talířků, sklenic, příborů apod. - lze zajistit výdej i obsluhu na místě.


Rozvoz jídel, obědů Zlín a Zlínské okolí

Rozvoz jídel, obědů Zlín a Zlínské okolí

Restaurace U Baďurů zajišťuje rozvozy jídel: - denních menu pro: - jednotlivce - firmy - instituce. Zlín i jeho blízkém okolí. Poskytujeme: - výběr ze 4 druhů hlavních jídel (+ polévka) - o víkendech a svátcích nabízíme 1 hlavní jídlo s polévkou. Platby: v hotovosti, bezhotovostně, jídelními poukázkami – SYAS, GASTRO PASS.


Jídelna, stravování pro zaměstnance Zlín

Jídelna, stravování pro zaměstnance Zlín

Jídelna U Baďurů - areál Svit 51.budova nabízí: - výhodné a chutné stravování pro zaměstnance - teplá i studená kuchyně - snídaně, svačiny, obědy - studené i teplé nápoje - kapacita cca 70 míst - klimatizované prostory.


Týden steaků v Restauraci u Baďurů ve Zlíně

Týden steaků v Restauraci u Baďurů ve Zlíně

Restaurace u Baďurů Vás zve 4.4. - 10.4. na TÝDEN STEAKŮ: KUŘECÍ STEAK 119,-Kč VEPŘOVÝ STEAK 119,-Kč HOVĚZÍ STEAK 159,-Kč Omáčky: -bylinková, pepřová, hořčicová, sýrová. Ke steaku přílohy dle výběru jsou v ceně!!!


Jídelna, stravování pro zaměstnance Zlín

Jídelna, stravování pro zaměstnance Zlín

Jídelna U Baďurů-areál Svit 51.budova nabízí: -výhodné a chutné stravování pro zaměstnance -teplá i studená kuchyně -snídaně, svačiny, obědy -studené i teplé nápoje -kapacita cca 70 míst -klimatizované prostory.


Jídelna, stravování pro zaměstnance - Zlín

Jídelna, stravování pro zaměstnance - Zlín

Nabízíme: -výhodné a chutné stravování pro zaměstnance -teplá i studená kuchyně -snídaně, svačiny, obědy -studené i teplé nápoje -kapacita cca 70 míst -klimatizované prostory.


Příprava a rozvoz svačin - Zlín

Příprava a rozvoz svačin - Zlín

Nabízíme přípravu a rozvoz svačin: -svačinu připravíme dle přání zákazníka + rozvoz na zákazníkem určené místo.


Steaky Zlín

Steaky Zlín

Nabízíme od 10.5. - 16.5.2010 Týden steaků: -Kuřecí steak - 119,- -Vepřový steak - 119,- -Hovězí steak - 159,- Omáčky: - bylinková, pepřová, hořčicová, sýrová Příloha a omáčka dle vlastního výběru v ceně!


Rozvoz jídel - Zlín

Rozvoz jídel - Zlín

Nabízíme rozvozy jídel: -denních menu pro: -jednotlivce -firmy -instituce. Zlín i jeho blízkém okolí. Poskytujeme: -výběr ze 4 druhů hlavních jídel (+ polévka) -o víkendech a svátcích nabízíme 1 hlavní jídlo s polévkou. Platby: v hotovosti, bezhotovostně, jídelními poukázkami – SYAS, GASTRO PASS.Další produkty a služby
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.