BOSCH Zlín
nářadí a spotřebiče


Třída Tomáše Bati 560, Zlín 760 01
BOSCH nářadí a spotřebiče je velkoobchod, maloobchod, prodej, eshop, servis profesionálního a hobby nářadí Bosch včetně zahradní techniky:

Prodej a servis:
-profesionálního a hobby nářadí Bosch včetně zahradní techniky
-kompletní sortiment příslušenství Bosch
-domácí spotřebiče Bosch
-mikronářadí Dremel
-nářadí Skil

Profesionální nářadí Bosch :
-vrtačky, šroubováky
-vrtací a sekací kladiva
-brusky, frézky
-měřicí technika
-akumulátorové nářadí
-vzduchové a vysokofrekvenční nářadí…a další…

Nářadí pro kutily Bosch :
-příklepové vrtačky
-vrtací šroubováky
-ruční okružní pily
-úhlové brusky…a další…

Zahradní technika Bosch :
-rotační sekačky
-strunové sekačky
-nůžky na živé ploty
-vysokotlaké čističe
-řetězové pily
-zahradní drtiče…a další…

Domácí spotřebiče Bosch, Siemens a Zelmer :
-pračky, sušičky
-myčky, chladničky
-kuchyňské roboty
-vysavače, žehličky
-vestavné spotřebiče…a další…

Produkty
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky
  • zahradní nářadí, vodní čerpadla, drtiče zahradního odpadu, sekačky na trávu, travní kultivátory, zahradní křovinořezy, venkovní kompostéry, vysavače listí

Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů.

Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů

Pohřební služba Brandýs nad Labem, pořádání pohřbů, obřadní síně, Nonstop služba.

Pohřební služba Brandýs nad Labem, pořádání pohřbů, obřadní síně, Nonstop služba

Související články
Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

VABEX s.r.o.

Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Kvalita každé práce je závislá kromě jiného také na vybavení. To platí také v oblasti kovoobrábění, ve kterém se provádějí pracovní úkony jako frézování, vrtání, řezání, měření a podobně. Proto nemůžou v takto zaměřené dílně chybět tvrdokovové nástroje ani různé druhy upínačů. O celý sortiment vybavení se postará společnost VABEX s.r.o., Hvozdná.


Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Agroservis Holý

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Firemní články
Nabízíme revoluční vestavěné trouby Serie 8 i další vestavěné spotřebiče Bosch a Siemens

Nabízíme revoluční vestavěné trouby Serie 8 i další vestavěné spotřebiče Bosch a Siemens

Dnešní kuchyně jsou často plné nejrůznějších spotřebičů. Množství přístrojů ale nemusí být vždy výhra. V případě, že nejsou kvalitní a efektivně navržené, vám totiž i zdánlivě moderní spotřebiče mohou práci spíše přidělávat než šetřit. Jak si práci v kuchyni co nejvíce usnadnit, ale zároveň zachovat kvalitu připravovaných pokrmů? Pořiďte si vestavěné spotřebiče značky Bosch a Siemens, které vám nabízíme na webu www.bosch-zlin.cz.


Kam pro kvalitní nářadí a domácí spotřebiče Bosch, Dremel či Skil?

Kam pro kvalitní nářadí a domácí spotřebiče Bosch, Dremel či Skil?

Zlínská prodejna Bosch nářadí a spotřebičů společnosti Knirsch je vám otevřená každý všední den od osmi do pěti hodin. Najdete u nás kvalitní, spolehlivé a účinné domácí spotřebiče Bosch a Siemens, zahradní techniku a také praktické nářadí Bosch, Skil a Dremel. Sledujte i naše akční nabídky nebo nakupujte přes e-shop z pohodlí domova.


Praktické elektrické nářadí Bosch, Dremel, Skil - prodej, eshop

Praktické elektrické nářadí Bosch, Dremel, Skil - prodej, eshop

Praktické elektrické nářadí značky Bosch, Dremel či Skil prodává na svém eshopu společnosti Knirsch - nářadí a spotřebiče Bosch. Naše nářadí je kvalitní a navíc máme opravdu široký sortiment, kde naleznete téměř veškeré nářadí, které potřebujete. Vybírat můžete z: - nářadí Bosch (hobby či profi), - mikronářadí Dremel, - nářadí Skil. Kromě kvality Vám nabízíme také rychlé dodání a dlouhou záruční dobu. Mimo to, můžete využít i našich servisních služeb, ať už záručních či pozáručních. Neváhejte a objednávejte z pohodlí Vašeho domova naše kvalitní nářadí již dnes!


Domácí vestavěné spotřebiče Bosch, Siemens Zlín (trouby, chladničky, myčky)

Domácí vestavěné spotřebiče Bosch, Siemens Zlín (trouby, chladničky, myčky)

Domácí vestavěné spotřebiče Bosch nebo Siemens Vám přináší firma Bosch ve Zlíně. Naše zboží je spolehlivé, kvalitní a jsou promyšlené do nejmenších detailů a svou efektivností Vám dovolují trávit volný čas tak, jak si doopravdy přejete. Trouby, chladničky i myčky - to vše najdete nejen ve zlínské prodejně, která je pro Vás otevřena každý všední den od 8 do 17, ale také na e-shopu, kde můžete nakupovat z pohodlí domova. Spolu s nákupem spotřebičů získáte také záruční a pozáruční servis od profesionálů. Domácí spotřebiče Bosch a Siemens - to je méně námahy a více času na opravdu důležité věci!


BOSCH servis centrum Zlín

BOSCH servis centrum Zlín

Náš kvalifikovaný specializovaný personál opraví Vaše nářadí i domácí spotřebiče v servisním centru Bosch ve Zlíně bezpečně, rychle a spolehlivě. Během pouhých pár dnů obdržíte své nářadí/spotřebič zpět v bezvadném stavu. Po každé opravě se provádí bezpečnostní kontrola. Nářadí k nám můžete buďto přinést sami, nebo jej zaslat, u velkých domácích spotřebičů nahlásíte opravu telefonicky, poté Vás navštíví odborný technik v domácnosti. Prodej náhradních dílů Nabízíme Vám pro Vaše nářadí či spotřebič odpovídající náhradní díly: od rotoru přes uhlíky až po akumulátory a nabíječky. Ať se jedná o aku šroubováky, kladivo, myčku nebo chladničku: u nás najdete pro každé nářadí/spotřebič potřebný náhradní díl – ve vysoké kvalitě, přesném zpracování a v každém případě přesně na míru. Důležité díly máme skladem i tehdy, pokud se už Vaše nářadí/spotřebič přestalo vyrábět. Více informací na našich webových stránkách www.bosch-zlin.cz.


Nářadí prvotřídní kvality nyní pořídíte se slevou až 15%

Nářadí prvotřídní kvality nyní pořídíte se slevou až 15%

Ve firmě BOSCH vám rádi děláme radost, a proto pro vás máme nabídku nářadí, které se neodmítá. Ceny bouracích kladiv jsme snížili až o 15 %. To ale není vše. S výraznou slevou u nás nyní nakoupíte i další nářadí - vrtáky, laserové dálkoměry a další multifunkční profesionální nářadí, které využijete v domácí dílně i při podnikání. Nevíte, jaký dárek koupit tátovi nebo příteli pod stromeček? Co takhle vsadit na kvalitu a tradici a vybrat nářadí z nabídky firmy BOSCH? Máme pro vás slevy, které jinde nenajdete, takže vás nákup nářadí nepřijde draho. Vždyť veškerá bourací kladiva a příslušenství u nás teď seženete se slevou až 15 %. I ostatní zboží vám ale chceme nabídnout za výhodné ceny. Proto u nás teď najdete ve slevě například: - Kompaktní šroubováky - Rázové utahováky - Vrtáky - Brusky - Řezačky - Laserové dálkoměry A protože myslíme opravdu na všechny zákazníky, přinášíme vám také novou generaci akumulátorů BOSCH, které jsou ještě odolnější a déle vydrží. Ani v tomto případě ovšem nepřijdete zkrátka a při koupi libovolného akumulátoru nebo setu akumulátoru a nabíječky, získáte jedinečnou slevu 25% na nákup stejného počtu solo strojů. BOSCH to je zkrátka záruka kvality za ceny, kterým nebudete chtít věřit. Proto neváhejte a vyžijte naší slevové akce ještě dnes.


Servis, prodej nářadí, nástroje, domácí spotřebiče Bosch

Servis, prodej nářadí, nástroje, domácí spotřebiče Bosch

Společnost Bosch nářadí a spotřebiče ve Zlíně se zabývá prodejem i servisem hobby nářadí a nástrojů, domácích spotřebičů a zahradní techniky Bosch. Naleznete zde vše pro stavební firmy, pro řemeslníky i domácí kutily. Dosluhuje vám pračka? Přemýšlíte o nové? Pořiďte si kvalitní spotřebiče značky Bosch, které najdete ve Zlíně v Bosch nářadí a spotřebiče. Prodej, e-shop, servis: - profesionální a hobby nářadí - elektrické nářadí profi - zahradní techniky - kompletní sortiment příslušenství - domácí spotřebiče - energeticky úsporné spotřebiče - ruční, elektrické nářadí - akumulátorové nářadí - vzduchové a vysokofrekvenční nářadí - brusky, frézky, vrtačky, kladiva - zahradní technika - sekačky na trávu - řetězové pily - vysokotlaké čističe - domácí spotřebiče - pračky - myčky - sporáky - vysavače - vestavné spotřebiče. U nás najdete vše, co potřebujete nejen do své dílny. Krátké dodací lhůty a kvalitní dodávka je samozřejmostí.


Elektrické nářadí, zahradní technika, domácí spotřebiče BOSCH Zlín

Elektrické nářadí, zahradní technika, domácí spotřebiče BOSCH Zlín

Společnost BOSCH Vám exkluzivně nabízí prodej a servis - profesionálního a hobby nářadí Bosch včetně zahradní techniky - kompletní sortiment příslušenství Bosch - domácí spotřebiče Bosch - mikronářadí Dremel - nářadí Skil Profesionální nářadí Bosch: - vrtačky, šroubováky - vrtací a sekací kladiva - brusky, frézky - měřicí technika - akumulátorové nářadí - vzduchové a vysokofrekvenční nářadí a další… Nářadí pro kutily Bosch: - příklepové vrtačky - vrtací šroubováky - ruční okružní pily - úhlové brusky a další… Zahradní technika Bosch: - rotační sekačky - strunové sekačky - nůžky na živé ploty - vysokotlaké čističe - řetězové pily - zahradní drtiče a další… Domácí spotřebiče Bosch: - pračky, sušičky - myčky, chladničky - kuchyňské roboty - vysavače, žehličky - vestavné spotřebiče a další… Více informací v našem e-shopu www.bosch-zlin.cz


Elektrické nářadí, zahradní nářadí, domácí spotřebiče Zlín

Elektrické nářadí, zahradní nářadí, domácí spotřebiče Zlín

BOSCH SERVIS CENTRUM, spol. s r.o. nabízí elektrické nářadí. Elektrické nářadí profi: - vrtačky - šroubováky, utahováky - vrtací kladiva - brusky, hoblíky - frézky - pily - horkovzdušné lepící přístroje - měřící technika a další. Elektrické nářadí hobby: - vrtací kladiva, vrtačky - brusky - dekorativní, multifunkční nářadí - barvící systémy - vysavače a další. Zahradní nářadí: - elektrické nůžky, aku nůžky - drtiče odpadu - sekačky, provzdušňovače - zahradní vysavače a další. Také u nás naleznete bohatý sortiment domácích spotřebičů: - mrazničky, chladničky - pračky, sporáky - vysavače - roboty, šlehače - žehličky, kávovary - vestavné spotřebiče. Více informací na našich webových stránkách.