PROZAX, s.r.o.


Letiště 1939, Otrokovice 765 02
Společnost PROZAX, s.r.o. z Otrokovice se zabývá výrobou, prodejem, montáž i vlastní výkresovou dokumentací:

- jednoúčelových strojů a zařízení
- strojů a zařízení dle individuálních požadavků zákazníka na
zakázku:
- pásových dopravníků, dopravníků
- navíječek, odvíječek
- řezacích a sekacích zařízení
- skluzů, válečkové skluzů
- vah
- jiných manipulátorů a zařízení.

K další činnosti patří výroba elektrorozvaděčů, CNC frézování, soustružení, vrtání, horizontální vyvrtávání, broušení, montáže, svařování a povrchová ochrana.

Naši spolehlivost a kvalitu garantujeme certifikátem ISO 9001:2015, který jsme získali v roce 2001.

Produkty
  • materiál k domovním elektroinstalacím, spínače, vypínače, zásuvky, hlásiče kouře, regulátory, vidlice, adaptéry
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • pájení a navařování, svařování nerezu, pevnostní svařování, svařování hliníku, svařování vrat a plotů, svářečská škola
  • manipulace s materiálem, zdvižné a nájezdové plošiny, nakládací rampy, vysokozdvižné vozíky, korečkové elevátory
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel
  • paletizační buňky, distribuce pásových linek, odhrotovací stroje, lepící stanice, ruční pracoviště pro průmysl, dopravníkové systémy
  • služby brusičů, broušení na plocho, broušení na kulato, broušení brusnými kotouči, povrchová úprava kovů

Výroba a montáž dřevostaveb na klíč, zahradní domky.

Výroba a montáž dřevostaveb na klíč, zahradní domky

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka.

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka

Související články
Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Firemní články
Výroba, vývoj strojů a zařízení pro pneumatikárenský průmysl – instalace a následná údržba

Výroba, vývoj strojů a zařízení pro pneumatikárenský průmysl – instalace a následná údržba

Jsme tu s vámi od roku 1995 a naší hlavní činností je výroba a vývoj jednoúčelových strojů nebo zařízení se zaměřením na pneumatikárenský průmysl.