V&N consulting s.r.o.


Karasova 1130/23, Ostrava 709 00
Naše společnost se zabývá obchodním zastoupením několika našich obchodních partnerů: - elektro velkoobchod, - společnost vyrábějící kabelové svazky a desky plošných spojů, - společnost vyrábějící jednoúčelové přípravky a robotizované pracoviště, - společnost vyrábějící zabezpečovací a signalizační techniku, - aukční společnost, - a dalšími můžete být vy. Sdružujeme firmy, které hledají nové zákazníky a dodavatele, potřebují snížit termíny dodání, popřípadě optimalizovat nákupní ceny nebo celý nákupní proces. Doporučujeme vhodné partnery dle požadavků a zajišťujeme koordinaci zakázek aby proběhly dle časového harmonogramu a za optimálních cenových podmínek. Klademe důraz na optimální cenovou politiku a zaměřujeme se na stabilní kvalitu produktů a nabízených služeb našimi partnery. Neváhejte nás kontaktovat. Vytváříme obchodní prostředí, protože spravujeme a pravidelně rozšiřujeme vlastní databázi spolupracujících partnerů.

Internetový prodej náhradních dílů a příslušenství pro osobní a nákladní automobily.

Internetový prodej náhradních dílů a příslušenství pro osobní a nákladní automobily

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod.

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Související články
Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a svou práci dovede k úspěšnému mimosoudnímu vyrovnání či vyřízení exekuce.


Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Zahradnictví Petro Mělník

Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.