SEFO plus, s.r.o.

CZKVýroba speciálních vysekávacích nožů

Rodinná firma SEFO plus s.r.o. se zabývá výrobou vysekávacích nožů a perforovacích matric pro obuvnické a kožedělné firmy. Vyrábí výsekové, vysekávací a sekací nože a perforovací matrice všech typů dle dodaných podkladů od zákazníka. Při výrobě využívají nejmodernějších technologií, jako elektroerozivní obrábění, CNC frézování, řezání vodním a laserovým paprskem.

Pro výrobu nožů používáme kvalitní nožovou ocel, kterou nám dodává rakouská firma BÖHLER, dirkáče a bodce švédská firma Gerdins.
Sekací nože dodáváme výrobcům obuvi, galanterie, pro oděvní a textilní průmysl, sedlářství a další kožedělné firmy.

Vysekávací, výsekové, sekací nože:
- výroba do jakéhokoliv tvaru dle požadavků zákazníka, díky použití moderních technologií a použití špičkových materiálů jsou vysekávací nože přesné a mají dlouhou životnost.

Speciální vysekávací nože vyrábíme na základě požadavků klienta do nejmenších detailů. Jsou přesné a mají dlouhou životnost. Nože se skládají z několika částí a mají široké využití.

Planžetové nože vyrábíme z tenké nožové planžety. Ta je vsazena do duralové plotny. Planžetové nože se mohou nahřívat, proto najdou uplatnění v obalovém průmyslu, např. na sekání plastů nebo také na sekání kůže či textilu.

Perforovací matrice vyrábíme v jakýchkoli tvarech dle požadavků zákazníka. Usazovací plotny řežeme laserem, nebo také vodním paprskem. Tvarové dirkáče vyrábíme na drátové řezačce. Perforovací matrice mají vysokou přesnost a dlouhou životnost.

Perforovací matrice s pryžovým vyhazováním (vhodné na vzorky příp. malé série) ve výšce 14 mm a 19 mm nebo pružinové s ocelovou vyhazovací plotnou ve výšce 19 mm.

Provádíme také výrobu krampen matricí pro narážení ozdobných cvočků do kůže a matricí pro perforaci a lisování ozdobných prvků do stélek. Speciální matrice na pryžové podrážky s mosazným prvkem vytváří po nahřátí a zalisování ozdobné ornamenty do pryžové podrážky.

CNC frézování a elektroerozivní obrábění:
- zakázkově se zabýváme výrobou pro lisovny, výrobce těsnění v malých sériích do 500ks.


Slogan:

Český výrobce vysekávacích a sekacích nožů


Obchodní značky:

Gerdins, BÖHLER


Katalog firem:    

Kovové polotovary

,  

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,  

Řezání

,  

Strojírny a kovovýroba

,  
Štítky:

výroba vysekávací, výsekové, sekací nože, perforovací matrice, elektroerozivní obrábění, frézování