Uhlí Morava s.r.o.
Uhelné sklady Opava
Uhlí Morava s.r.o. - Uhelné sklady Opava

Uhelné sklady Opava spadají pod společnost Uhlí Morava s.r.o., která je jedním z největších prodejců kvalitního uhlí na Moravě. U nás můžete vybírat z kvalitních surovin jako je hnědé a černé uhlí (i balené), koks, brikety, kamenivo, štěrk a písek. Prodej uhlí z opavských skladů je dostupné i pro okolí Hlučína a Krnova, Fulneku, Vítkova a dalších přilehlých regionů.
Protože poskytujeme dopravu svými nákladními auty, máte u nás dopravu zdarma až do 30 km, záleží na druhu a množství zakoupeného zboží. Více informací se dozvíte na našem webu. Navíc poskytujeme i službu složení uhlí ať už pomocí dopravníkových pásů nebo ručního složení přímo k Vám do sklepa.

Máme pro Vás také věrnostní program, v rámci kterého zákazníky průběžně informujeme o plánovaných akcích a o možnosti nákupu za výhodné ceny.

Pro úplnou spokojenost zákazníka, která je u nás na prvním místě, je samozřejmostí osobní kontrola zákazníka při nakládce uhlí, kontrola hmotnosti na cejchované váze a také možnost si bezplatně odebrat vzorek uhlí před nákupem a vyzkoušet si, zda bude kupované zboží plně vyhovovat všem požadavkům.

Kromě prodeje černého a hnědého uhlí, koksu, briket, kameniva, písku a štěrku Vám poskytneme i pronájem kontejneru – suťového i velkoobjemového, zapůjčení vozíku a nářadí i autodopravu.


Katalog firem:    

Kámen

,  

Kontejnery, buňky a stánky

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Písek a štěrk

,  

Tuhá paliva

,  

Uhlí a lignit

,  
Štítky:

balené černé, hnědé uhlí Krnov, Hlučín, koks, brikety, kamenivo, štěrk, písek prodej, doprava