PaPP, spol. s r.o.


Za Tratí 1154, Uherské Hradiště 686 01
PaPP, spol. s r.o. je stavební společnost založená v roce 1990. Realizujeme stavební práce na klíč - výstavbu rodinných domů, bytových a průmyslových staveb, výrobní haly, budovy supermarketu přizpůsobíme dle vašich požadavků.

Současně v rámci naší činnosti nabízíme také služby v oblasti vodoinstalace, vytápění a plynoinstalace. Dále se také zabýváme velko a maloobchodním obchodem s vytápěcími systémy a pro své zákazníky rovněž zajišťujeme nákladní silniční dopravu.

Naše činnost:
- průmyslové stavby
- stavby pro bydlení
- občanské stavby
- tepelná technika
- adiabatické chlazení
- doprava a mechanizace
- vodo-topo-plyn.

Sídlo společnosti se nachází na adrese Za Tratí 1154 v Uherském Hradišti.

Produkty
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace vodoměrů, montáž vodovodních baterií
  • dešťová a splašková kanalizace, vodovodní řady, plynovodní přípojky, veřejné osvětlení, elektrické rozvody, vybudování infrastruktury
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • výstavba obchodních center, výstavba polyfunkčních budov, realizace průmyslových staveb, výstavba sportovních hřišť
  • výstavba výrobních hal, výstavba skladových areálů, rekonstrukce výrobních objektů, výstavba parkovišť
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy
  • realizace vnitřních ocelových konstrukcí, kotvení ocelových konstrukcí, montáž ocelových konstrukcí

Specialista na zrcadlové leštění a opravy forem. Mikronavařování, laserové navařování a gravírování.

Prodej a pronájem mobilních námořních ocelových kontejnerů ke skladování zboží.


Související články
Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

PIRES s.r.o.

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Pomohou vám vybrat vhodné nové zařízení nebo zmodernizují staré. Poradí s výběrem nebo představí možnosti, které jsou v dnešní době na trhu. Průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky nebo rekonstrukce či modernizace průmyslových pecí, to vše je samozřejmě možné.


Firemní články
Stavby občanské, bytové i průmyslové ve Zlínském kraji se zárukou kvality

Stavby občanské, bytové i průmyslové ve Zlínském kraji se zárukou kvality

Používání kvalitních stavebních materiálů, moderních technologických postupů, ale i dodržování ekologických a environmentálních principů. To vše v souladu s individuálními zájmy a potřebami zákazníka toužícího po kvalitní stavbě dokáže skloubit při svých realizacích stavební společnost PaPP působící ve Zlínském kraji. Hravě a hlavně vysoce profesionálně si poradí se stavbou rodinných domů, výstavbou občanských staveb, ale i realizací průmyslových objektů. Společnost má zaveden integrovaný systém kvality dle mezinárodních norem.


Stavební firma, práce, stavby na klíč Zlín, Uherské Hradiště

Stavební firma, práce, stavby na klíč Zlín, Uherské Hradiště

Známá stavební firma, která realizuje stavby na klíč v regionu Zlínský kraj je společnost PaPP, spol. s r.o. Uherské Hradiště. Dodáváme kompletní stavební práce. Výstavba na klíč je zaměřena na stavby bytové, občanské, průmyslové - bytové komplexy, rodinné i polyfunkční domy, kulturní domy, zábavní centra, domy sociální péče, nemocnice a zdravotnická zařízení, rekreační zařízení, administrativní budovy, sportoviště, bazény, výrobní haly, hangáry, sklady, provozní areály, výrobní haly, zemědělské objekty, hangáry, sklady. Výstavba rodinných domů nižší i vyšší kategorie, také přestavby zrealizujeme dle Vašich požadavků. Dodávka průmyslových staveb s využitím osvědčených moderních technologií. Výstavba i rekonstrukce občanských staveb. V oboru stavebnictví máme dlouholetou praxi, proto ručíme za vysokou kvalitu práce i použitého materiálu a dodržujeme smluvené termíny. Působíme nejen v regionu Uherské Hradiště a Zlínském kraji, ale po celé České republice.


Vytápění průmyslových, sportovních hal Zlín, Uherské Hradiště

Vytápění průmyslových, sportovních hal Zlín, Uherské Hradiště

Společnost PaPP, spol. s r.o. je zaměřena na vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, teplovzdušnými, plynovými, elektrickými a sálavými spotřebiči. Zajistíme tak úsporné teplo v hale. Zastupujeme prodejce a prodáváme tepelnou techniku italských výrobců značky Blowtherm, Impresind, Carlieuklima na jejichž kvalitu se můžete spolehnout. Nabízíme tento sortiment výrobků pro vytápění: - varianty – pro zavěšením na stěnu, pod strop, stacionární, ležaté, venkovní, vnitřní, instalaci - s typem ohřevu - teplovodní, plynové, elektrické -závěsné teplovzdušné plynové agregáty -závěsné teplovzdušné teplovodní agregáty -horkovzdušné plynové ohřívače -rekuperátory vzduchu -plynové hořáky -tmavé trubkové plynové infrazářiče -nízkoteplotní sálavé plynové infrazářiče -stropní destratifikátory -světlé plynové infrazářiče -stropní teplovodní sálavé panely. Zajišťujeme také veškeré topenářské práce včetně instalace a připojení: -instalace ústředního topení, vytápění ve všech typech objektů -tepelná čerpadla, solární kolektory.


Výstavba občanských a průmyslových staveb Zlínský kraj

Výstavba občanských a průmyslových staveb Zlínský kraj

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele pro výstavbu občanských a průmyslových staveb a rodinných domů v regionu Zlínský kraj, s důvěrou se obraťte na stavební firmu PaPP, spol. s r.o. Uherské Hradiště. Stavební firma má více než dvacetiletou praxi ve stavebnictví. Výstavba, přestavba, modernizace, rekonstrukce: - občanské stavby - školních, vzdělávacích a výchovných zařízení, zdravotnických zařízení, zařízení pro sociální péči, stavby občanské vybavenosti, polyfunkční domy, bytové komplexy, sportoviště, kulturní domy, zábavní centra, rekreačních objektů, památkově chráněných objektů - průmyslové stavby - provozní a výrobní areály, haly a objekty pro výrobu, sklady, administrativní budovy, prodejny a provozovny, zemědělské objekty, hangáry - rodinné domy, domky - komplexní realizace včetně dokončovacích prací - bytové stavby, byty na klíč. Nabízíme profesionální služby, kvalitu a dodávky v termínu. Oslovte nás prostřednictvím formuláře na našem webu, případně na tel.: 572551360.


Průmyslové, ústřední vytápění, topení Zlín, Uherské Hradiště

Průmyslové, ústřední vytápění, topení Zlín, Uherské Hradiště

Společnost PaPP, spol. s r.o. Zajišťuje veškeré topenářské práce včetně instalace a připojení průmyslového vytápění a ústředního vytápění. Jsme rovněž specialisté na topení a topné systémy nejen v průmyslových objektech, ale i domácnostech. Nabízíme kvalitní a spolehlivou tepelnou techniku i topenářské práce pro veškeré systémy ústředního vytápění od rodinných domů až po průmyslové objekty: - instalace ústředního topení a vytápění ve všech typech objektů - tepelná čerpadla, solární kolektory - zdravotně-technické instalace - teplovzdušné a sálavé vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, plynovými a elektrickými spotřebiči prodáváme spolehlivou italskou tepelnou techniku značky Blowtherm, Impresind, Carlieuklima - závěsné teplovzdušné plynové a teplovodní agregáty - stropní teplovodní sálavé panely - nízkoteplotní sálavé plynové infrazářiče - horkovzdušné plynové ohřívače - rekuperátory vzduchu - plynové hořáky - tmavé trubkové plynové infrazářiče - stropní destratifikátory - světlé plynové infrazářiče.


Výstavba inženýrské sítě, chodníky, komunikace, plynofikace, plynovody, vodovody, kanalizace Zlínský kraj

Výstavba inženýrské sítě, chodníky, komunikace, plynofikace, plynovody, vodovody, kanalizace Zlínský kraj

Firma PaPP se zabývá nejen stavební činností v oblasti výstavby domů a různých objektů, ale také provádí výstavbu inženýrských sítí - ZTV - základní technické vybavenosti: - chodníky - komunikace - plynofikace, plynovody - vodovody, kanalizace. Zajistíme veškeré montážní práce okolo vašeho domu nebo objektů - montáž, instalace, připojení, instalatérské práce, topenářské práce, plyn-instalace: -rozvody vodovodního potrubí -odpadní potrubí a připojení ke kanalizaci -plynařské práce a plynofikace v obcích, plynoinstalace v objektech -domovní a areálové čistírny odpadních vod -přečerpací stanice -sorpční vpusti -zdravotně-technické instalace -topenářské práce včetně montáže ústředního topení ve všech typech objektů.


Rekonstrukce, přestavba, revitalizace, oprava bytových staveb Zlínský kraj

Rekonstrukce, přestavba, revitalizace, oprava bytových staveb Zlínský kraj

Firma PaPP, spol. s r.o. je odborníkem pro rekonstrukci, přestavbu, revitalizaci nebo opravu: - stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské, haly, hangáry, administrativní budovy, výrobny - byty, rodinné domy, polyfunkční domy - školní, vzdělávací a výchovné zařízení - zdravotnické zařízení - zařízení pro sociální péči nebo pro cestovní ruch - bytové komplexy. Rekonstrukci, přestavbu, opravu budov, objektů, revitalizaci, zateplení, zateplování bytových staveb, domů nebo průmyslových objektů provedeme odborně a kvalitně ke spokojenosti zákazníka. Provádíme kompletní revitalizaci panelových a bytových domů, běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové, průmyslové výstavbě. Nebo demolice a sanace těchto staveb. Jsme špička ve svém oboru, zajistíme vše kompletně a včas. Působíme především ve Zlínském kraji.


Tepelná technika, průmyslové vytápění a chlazení Uherské Hradiště

Tepelná technika, průmyslové vytápění a chlazení Uherské Hradiště

Vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, teplovzdušnými a sálavými spotřebiči: -závěsné teplovzdušné plynové agregáty -závěsné teplovzdušné teplovodní agregáty -odpařovací chladiče vzduchu -horkovzdušné plynové ohřívače -rekuperátory vzduchu -plynové hořáky -tmavé trubkové plynové infrazářiče -nízkoteplotní sálavé plynové infrazářiče -stropní destratifikátory -světlé plynové infrazářiče -stropní teplovodní sálavé panely. Značky: -Blowtherm -Impresind -Carlieuklima.


Zdravotně technické instalace, ústřední vytápění Zlínský kraj

Zdravotně technické instalace, ústřední vytápění Zlínský kraj

Nabízíme montáže a instalace vodo-topo-plyn: -zdravotně-technické instalace -vodoinstalatérské práce, vodoinstalace -rozvody vodovodního potrubí -odpadní potrubí a připojení ke kanalizaci -odvody dešťových vod a retenční nádrže a jímky -domovní a areálové čistírny odpadních vod -přečerpávací stanice -topenářské, ústředního topení ve všech typech objektů -tepelná čerpadla, solární kolektory -plynařské, plynu, plynofikace v obcích, plynoinstalace v objektech.


Průmyslové vytápění, tepelná technika Uherské Hradiště

Průmyslové vytápění, tepelná technika Uherské Hradiště

Nabízíme: Vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, teplovzdušnými a sálavými spotřebiči: -stacionární přetlakové teplovodní plynové kotle -závěsné teplovzdušné plynové agregáty -závěsné teplovzdušné teplovodní agregáty -horkovzdušné plynové ohřívače -rekuperátory vzduchu -plynové hořáky -tmavé trubkové plynové infrazářiče -nízkoteplotní sálavé plynové infrazářiče -stropní destratifikátory -světlé plynové infrazářiče -stropní teplovodní sálavé panely -elektrické vzduchové vratové clony. Značky: -Blowtherm -Impresind -Carlieuklima.


Průmyslové vytápění - Uherské Hradiště

Průmyslové vytápění - Uherské Hradiště

Nabízíme: Vytápění průmyslových a sportovních hal teplovodními, teplovzdušnými a sálavými spotřebiči: -závěsné teplovzdušné plynové agregáty -závěsné teplovzdušné teplovodní agregáty -závěsné teplovzdušné elektrické agregáty -horkovzdušné plynové ohřívače -rekuperátory vzduchu -plynové hořáky -tmavé trubkové plynové infrazářiče -nízkoteplotní sálavé plynové infrazářiče -destratifikátory -světlé plynové infrazářiče -stropní teplovodní sálavé panely -adiabatické chlazení vzduchu odpařováním. Značky: -Blowtherm -Impresind -Carlieuklima.