REAL KREDIT a.s.


Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště 686 01
Společnost REAL KREDIT a.s. se převážně zaměřuje na nemovitosti, investorskou činnost, development, prodej dluhopisů a také správu firem. Sídlo naší společnosti naleznete na adrese Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Služby:
- investorská činnost
- development, developerská činnost
- realitní služby
- nemovitosti
- vyhledání nemovitosti
- výkupy pozemků
- poradenská činnost
- správa firem
- prodej dluhopisů.

Další služby:
- překlady
- tlumočení
- organizace konferencí firem působících v leteckém průmyslu.

Pokud Vás naše nabídka služeb oslovila neváhejte nás kontaktovat. Jsme rodinná společnost s dlouholetou tradicí.

Další produkty a služby
  • nákup pozemků, investiční záměry, výstavba a prodej nemovitostí, pronájem budov a kanceláří, generální dodavatel staveb
  • územní řízení, investiční aktivity, projektové dokumentace, realizace stavby, technická poradenská činnost, příprava investic
  • ověřené úřední překlady, překlady do světových jazyků, právní překlady, tlumočené, jazyková odbornost

PERGECOPE s.r.o.

Související články
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Developerská činnost

HAVAX a.s.

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Service Financial s.r.o.

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Poblíž Jesenice vyrůstají domy, které v sobě skrývají komfortní byty, jež uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. K tomu jistě přispívá i to, že jsou v parteru budov zakomponovány i služby, od lékaře až po kadeřníka. Myšleno bylo pochopitelně i na podzemní garáže, které jsou vybaveny moderními výtahy.


Další produkty a služby
Investiční činnost, prodej dluhopisů s jistotou a výplatou výnosů

Investiční činnost, prodej dluhopisů s jistotou a výplatou výnosů

Prodej dluhopisů s jistotou splacení investice a pravidelnou výplatou výnosů, bez vstupních poplatků realizuje investiční společnost REAL KREDIT a.s., Uherské Hradiště.


Prodej realit, realitní kancelář, pronájem chat Uherské Hradiště

Prodej realit, realitní kancelář, pronájem chat Uherské Hradiště

Společnost REAL KREDIT a.s, realitní kancelář poskytuje: - prodej realit a poskytování širokého spektra služeb - realitní činnost - zajišťování hypotečního financování - poskytování pomoci při řešení exekucí s nemovitým majetkem. Stavební činnost: - rekonstrukce nemovitostí - zateplování budov - výměna oken včetně jejich dodávky - další související práce. Zajišťujeme: - osobní prohlídku s našim makléřem - fotodokumentaci nemovitosti - stanovení optimální prodejní ceny - kompletní právní servis - inzerci na realitiních serverech - vyřízení záležitosti na příslušném katastru nemovitostí - zprostředkování hypotečních úvěrů - zprostředkování úvěrů ze stavebního spoření - úřední odhad pro účely daně z převodu nemovitosti - objednání geometrického zaměření pozemků. Pronájem: - rodinné domy, chaty a chalupy, byty, pozemky, komerční objekty, hrady a zámky. Prodej: - rodinné domy, chaty a chalupy, byty, pozemky, komerční objekty, hrady a zámky.


Nabízíme nejlevnější a největší nové byty ve Zlíně, doprodej bytů

Nabízíme nejlevnější a největší nové byty ve Zlíně, doprodej bytů

Nabízíme nejlevnější a největší nové byty ve Zlíně za mimořádné ceny se slevou 300.000kč Nízké měsíční platby 2.200kč/měs (byt 92m2) S parkováním před domem zdarma Prohlídky kdykoliv po domluvě.