Thermont spol. s r.o.


ul.2.května 1574, Napajedla 763 61

Firma Thermont spol. s r.o. se zabývá dodávkou a montáží výrobků pro prosvětlení a odvětrání budov, domů, objektů nebo průmyslových hal. Zasklíváme balkóny, lodžie, skleníky nebo zimní zahrady, montujeme střešní světlíky, hliníková okna a dveře. Také se zabýváme prodejem lexanu (polykarbonátu) a hliníkových profilů.

Dodáváme a montuje výrobky pro prosvětlení a odvětrání rodinných domů, komerčních objektů, průmyslových či skladových hal.

Naší prioritou je, abyste ve svých domovech ušetřili co možná nejvíce výdajů na energie a také je pro nás důležité vytvořit pro vás zdravější prostředí.


ISO 9001:2009
ISO 3834 - 2:2006 ČSN EN

Dodávka, prodej, montáž, realizace:
-prodej lexanu (polykarbonátu)
-prosklené fasády
-hliníková okna, dveře
-hliníkové profily
-zasklené balkóny
-světlíky, bodové světlíky
-zimní zahrady
-obvodové pláště
-skleníky
-zastřešení bazénů, teras.
Práce, montáž:
-posuvné zasklení, zasklívání:
-balkóny, balkony, lodžie, zasklívání balkónů, zasklení balkonů
-bazény
-dělící příčky.
Výroba, zámečnictví, zámečník:
-zámečnická
-přístřešky
-pergoly
-markýzy.

Světlíky:
-okna pro střechy ploché nebo pro střechy, které jsou pouze mírně skloněné
-pásové a bodové světlíky.
-rekonstrukce Wema systémů zařízení pro odvod tepla a kouře.
-opláštění hal, spojovacích krčků
-pro průmyslové, sportovní haly
-doplněk do moderních domů a bytů.
-originální a spolehlivé provedení, prvotřídní design
-senzor pro uzavření okna v případě deště.

Hliníková okna, dveře, fasády:
-nejvyšší kvalita, dokonalá funkčnost a originální vzhled
-pro komerční a bytovou výstavbu.
-zabezpečení proti nepovolaným osobám
-spolehlivost a rychlost provedení.

Zasklení lodžií a balkonů, hliníkové zábradlí:
-zasklení rámovým i bezrámovým systémem Thermalux
-několik typů kvalitních skel
-originální vzhled, ochrana před nepříznivým počasím
-pro panelové a rodinné domy.

Zimní zahrady, skleníky:
-zlepšuje kvalitu bydlení jako skvělé místo pro Váš odpočinek.
-zajistí teplo i v chladném počasí
-možnost pěstování tropických, cizokrajných rostlin a zeleniny.

IČ: 63491206
DIČ: CZ63491206
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jaromír Berger

Zasklívání lodžií a balkonů šetří za topení a vytváří místnost navíc

Zasklívání lodžií a balkonů šetří za topení a vytváří místnost navíc

V posledních několika letech je zasklívání lodžií nepřehlédnutelným trendem českých domácností. Řada majitelů bytů nejen v panelových domech totiž zasklívání lodžií a balkonů využívá jako možnost, jak si o kousek zvětšit obytnou plochu bytu a zvýšit standard svého bydlení. Další nespornou výhodou takovéto úpravy však je také úspora v oblasti vytápění, v horkých letních měsících zase zasklený balkon nebo lodžie pomáhají udržet v bytě déle příjemnou teplotu.


Aluprof system Zlínský kraj-protipožární, požární dveře, okna, stěny

Aluprof system Zlínský kraj-protipožární, požární dveře, okna, stěny

Automatické protipožární dveře, spolehlivá požární okna a stěny s vysokou odolností proti požáru dodává v reginou Zlínský kraj společnost Thermont spol. s r.o. Napajedla. Kontaktní tel.:577112914. Vyrábíme požárně dělící konstrukce. Dodávky realizujeme včetně montáže. K výrobě využíváme moderní systém ALUPROF MB-78EI. Výroba protipožárních dveří je s odolností EI15 - EI90 (i jako kouřotěsné dveře), u automatických dveří je odolnost EI15 - EI 30 (certifikovány s pohony GEZE) a u protipožárních stěn a oken s odolností EI15 - EI90. Systémy jsou certifikovány. Konstrukce je tvořena hliníkovými profily s tepelným můstkem o šířce 34 mm a ohnivzdorných vložek, jejich konstrukční hloubka je 78 mm. Součinitel tepla Uf má velmi nízké hodnoty. Systém umožňuje zasklení všech typových ohnivzdorných skel odpovídajících tříd o tloušťce 8-49 mm. Výrobky tohoto systému mají i velmi dobrou izolaci proti hluku.


Rwa, nrwg klapky, požární konstrukce, střešní světlíky Zlínský kraj

Rwa, nrwg klapky, požární konstrukce, střešní světlíky Zlínský kraj

Společnost Thermont spol. s r.o. Napajedla je dodavatelem pro požární konstrukce, střešní světlíky i doplňkový sortiment, kterým jsou RWA a NRWG klapky pro odvod kouře, toxických plynů a tepla. V nabídce jsou 2 typy prosklených konstrukcí: - na bázi střešního okna integrovaného ve fasádě - okno provedené v některém ze standardních systémů, zabudovaného do fasády - MB-59S, MB-59S Casement, MB-60, MB-60US, MB-70, MB-70US. Pro spolehlivé a tiché otevření klapek jsou použity pohony GEZE. Systémy jsou odzkoušené dle normy EN 12101-2 v ústavech IFT a VdS. Samozřejmostí je doložení každého výrobku CE štítkem.


Stínící pergoly Placeo Zlín-protidešťová pergola samostatně stojící

Stínící pergoly Placeo Zlín-protidešťová pergola samostatně stojící

Využijte prostor u svého rodinného domu, pořiďte si jedinečný stínící prvek, kterým je samostatně stojící protidešťová pergola Placeo. Je to novinka ve světě stínění - kombinace jednoduchého designu a moderního designu. Dodavatelem v regionu Zlínský kraj, Morava je společnost Thermont spol. s r.o. Napajedla. Pergola plní funkci zastřešení, stínění i regulované ventilace. Unikátní tvar střešních profilů umožňuje elektromechanické polohování, integrovaný okap v obvodovém profilu zajistí odvádění dešťové vody, v prostoru uvnitř pergoly je tedy sucho. Pergola je vyrobena s odolné hliníkové slitiny s komponenty s nerez oceli. Konstrukce se může doplnit dalšími posuvnými systémy, nebo průhlednými i látkovým i roletami. Spojovat lze dvě pergoly, v případě požadavků na větší rozměr musí být umístěny vedle sebe jako samostatně stojící – max. Rozměr 6,1 x 4m, výška 3m. Barevné provedení: -eloxovaný hliník -práškově lakovaná dle vzorníku RAL. Do příslušenství patří dešťový senzor, infra topení, osvětlení, boční roletové krytí. Pro bližší informace a konzultace nás kontaktujte na tel.: 577112911.


Prosklené fasády na komerčních, administrativních budovách

Prosklené fasády na komerčních, administrativních budovách

Firma Thermont spol. s r.o. Napajedla realizuje montáže a dodávky prosklených hliníkových fasád převážně na komerční a administrativní budovy, vhodné i pro autosalony. Prosklené hliníkové fasády jsou nyní velkým módním hitem, zajistí prosvětlenost místností a kanceláří v budově a mají výborné tepelně-izolační vlastnosti. Naše prosklené fasády dokážou dům doslova rozsvítit. Instalujeme je nejen na komerční budovy, ale také na rodinné domy, kdy mohou zajistit krásný výhled do zahrady. Provedeme: - analýzu budovy - zhotovíme plány dle vašich přestav - instalace prosklené fasády. Nabízíme výběr fasád typu Aluprof - MB-SR50, MB-SG50, SR50 IW a Sapa Elegance 52 SG-TH, GF, SX, SL.


Rámové a bezrámové systémy Thermalux

Rámové a bezrámové systémy Thermalux

Rámové a bezrámové systémy Thermalux Vám v regionu Zlínský kraj dodá firma Thermont spol. s r.o. Napajedla RÁMOVÝ SYSTÉM Thermalux: Systém je zhotoven z posuvných křídel, která se skládají z kvalitních hliníkových rámů a skleněné výplně. Tato křídla se pohybují pomocí koleček, která jsou na pojezdových profilech. Při úplném uzavření jednotlivých křídel, se nemusíte bát poškození nárazem silného větru. Dochází k zapadnutí zámků vertikálních profilů, které stabilizují křídla do optimální polohy. Možnost instalace madel, k uzavření celého zasklení. K dispozici je několik druhů, které se co nejlépe hodí k daným křídlům. Výhody: - Snadná manipulace - Chrání před nepříznivým počasím - Napomáhá úspoře tepla - Chrání životní prostředí - Záruka pěti let - Bezúdržbovost. BEZRÁMOVÝ SYSTÉM Thermalux: Systém je vyroben z posuvných křídel, skládající se z horizontálních profilů a výplně. K posunování jednotlivých křídel napomáhají kolečka v profilech, pohybující se na pojezdových profilech. Výhody: - Odolnost vůči nárazům větru - Úspora tepla - Chrání před deštěm a prachem - Chrání životní prostředí - Záruka pěti let - Nenarušuje vzhled domu.


Hliníková zábradlí

Hliníková zábradlí

Hliníková zábradlí Zábradlí je vyrobeno z lehké a pevné konstrukce, skládající se z nosného madla hliníkového profilu, ze spodního rámu a bezpečností výplně. Zábradlí je vhodné pro moderní novostavby a revitalizaci panelových domů. Není nutné kotvení do podlahy, pouze do bočních stěn lodžie, tudíž nedochází k narušení hydroizolace podesty. Výhody: - Dlouholetá životnost - Bezúdržbovost - Velké množství barevného provedení - Masivní konstrukce - 10 let záruky na bezpečností výplně


Hliníkové zábradlí, vstupní dveře Zlín, Uherské Hradiště

Hliníkové zábradlí, vstupní dveře Zlín, Uherské Hradiště

Firma Thermont spol. s r.o. vyrábí a dodává hliníkové zábradlí a hliníkové vstupní dveře. Dveře i zábradlí jsou vizitkou každého domu také díky špičkovému designu a bezpečnosti. Mají mnohem vyšší odolnost a životnost než dveře dřevěné, či plastové. Mohou být extrémně namáhány a proto jsou vhodné do panelových a bytových domů. Pro velký výběr designů, stylů, provedení a četnosti barev, jsou žádané do rodinných domů. Výhody hliníkových vstupních dveří: - atraktivní design - bezpečnost - tepelná úspora domu - dlouhá životnost. Hliníkové zábradlí je vhodné díky lehké a pevné konstrukci pro moderní novostavby a revitalizace panelových domů. Jako nosný prvek zábradlí je použito madlo z hliníkového profilu, ke kterému je uchycen spodní rám s bezpečnostní výplní. Výplň je systémově uchycena pomocí hliníkových zasklívacích lišt. Pružnost a těsnost výplně je dosažena oboustranným gumovým těsněním s UV stabilizací. Kotvení zábradlí je provedeno do bočních stěn lodžie, bez nutnosti kotvení do podlahy, nedochází tak k narušování hydroizolace podesty lodžie. Zábradlí je staticky navrženo pro dodatečnou montáž zasklívacího systému.


Požární konstrukce

Požární konstrukce

Doplňkem našeho sortimentu požárních konstrukcí, ale i střešních světlíků jsou RWA a NRWG klapky pro odvod kouře, toxických plynů a tepla. V nabídce jsou 2 typy prosklených konstrukcí. První je na bázi střešního okna integrovaného ve fasádě. Druhou variantou je pak okno provedené v některém ze standardních systémů (MB-59S, MB-59S Casement, MB-60, MB-60US, MB-70, MB-70US) zabudovaného do fasády. Pro tiché a spolehlivé otevření klapek jsou použity pohony GEZE. Systémy byly odzkoušeny v souladu s normou EN 12101-2 v ústavech IFT a VdS a samozřejmostí je doložení každého výrobku CE štítkem


Prodej polykarbonátových desek Lexan Thermoclear Zlín

Prodej polykarbonátových desek Lexan Thermoclear Zlín

Thermont spol. s r.o. prodává a dodává polykarbonátové desky Lexan Thermoclear vyrobené z vysoce kvalitního termoplastického materiálu. - komůrkové, tepelně izolační stabilní desky s UV filtrem - lexan optimálně řeší problémy ve stavebnictví, zemědělství a v jiných oblastech - využívám tam, kde je potřeba oddělit dvojí prostředí při zachování vysoké propustnosti světla a bez potřeby přímého výhledu - dodáváme střešní světlíky - zajistíme možnost nařezání na požadovaný rozměr - nabízíme také dokoupení příslušenství jako jsou hliníkové lišty, včetně pryžového těsnění, samovrtné šrouby a podložky, ukončovací pásky. Dodáváme také výrobky k prosvětlení a odvětrání budov. Zasklíváme balkóny, lodžie, skleníky a zimní zahrady.


Zasklení lodžií a balkonů

Zasklení lodžií a balkonů

Rámový systém Thermalux: Zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z rámu a výplně.Křídla se pohybují na kolečkách po pojezdových profilech.Mezi jednotlivými křídly i po jejich obvodu je osazeno štětinkové těsnění, které efektivně chrání vnitřní prostor před větrem, deštěm a prachem. Při úplném uzavření zasklení do sebe zapadnou zámky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polohy, čímž zabezpečí odolnost proti nárazům větru.V letních měsících lze křídla po uvolnění pojistky jednoduše vysadit. Bezrámový systém Thermalux: Posuvná křídla jsou vyrobena z horizontálních profilů a výplně.Posuvná křídla se pohybují na kolečkách po pojezdových profilech.V pojezdovém horizontálním profilu je osazeno štětinkové těsnění. Štětinky efektivně těsní zasklenou část a chrání vnitřní prostor před větrem, deštěm a prachem. Těsnění mezi skly zajišťují vertikální PVC profily s UV stabilzací. Stahování jednotlivých křídel zajišťují vertikální hliníkové profily výšky 74 mm s gumovým těsněním, které zafixují posuvná křídla do správné polohy, čímž zabezpečí odolnost vůči nárazům větru.


Prodej hliníkových profilů Zlín

Prodej hliníkových profilů Zlín

Thermont spol. s r.o. prodává hliníkové profily: - jeklové profily - obdelníkové a čtvercové - úhelníky - rovnoramenné a nerovnoramenné - pásoviny, U a T profily, trubky, kulatiny.


Vstupní hliníkové dveře, zábradlí Zlín

Vstupní hliníkové dveře, zábradlí Zlín

Jsou vizitkou každého domu také díky špičkovému designu a bezpečnosti. Mají mnohem vyšší odolnost a životnost než dveře dřevěné, či plastové. Mohou být extrémně namáhány a proto jsou vhodné do panelových a bytových domů. Pro velký výběr designů, stylů, provedení a četnosti barev, jsou žádané do rodinných domů. Výhody hliníkových vstupních dveří: - atraktivní design - bezpečnost - tepelná úspora domu - dlouhá životnost. Hliníkové zábradlí je vhodné díky lehké a pevné konstrukci pro moderní novostavby a revitalizace panelových domů. Jako nosný prvek zábradlí je použito madlo z hliníkového profilu, ke kterému je uchycen spodní rám s bezpečnostní výplní. Výplň je systémově uchycena pomocí hliníkových zasklívacích lišt. Pružnost a těsnost výplně je dosažena oboustranným gumovým těsněním s UV stabilizací. Kotvení zábradlí je provedeno do bočních stěn lodžie, bez nutnosti kotvení do podlahy, nedochází tak k narušování hydroizolace podesty lodžie. Zábradlí je staticky navrženo pro dodatečnou montáž zasklívacího systému.


Hliníkové zábradlí

Hliníkové zábradlí

Hliníkové zábradlí je vhodné díky lehké a pevné konstrukci pro moderní novostavby a revitalizace panelových domů. Jako nosný prvek zábradlí je použito madlo z hliníkového profilu, ke kterému je uchycen spodní rám s bezpečnostní výplní. Výplň je systémově uchycena pomocí hliníkových zasklívacích lišt. Pružnost a těsnost výplně je dosažena oboustranným gumovým těsněním s UV stabilizací. Kotvení zábradlí je provedeno do bočních stěn lodžie, bez nutnosti kotvení do podlahy, nedochází tak k narušování hydroizolace podesty lodžie. Zábradlí je staticky navrženo pro dodatečnou montáž zasklívacího systému.Další produkty a služby
  • prodej hliníkových oken, montáž kování na dveře, tříkomorový systém hliníkových oken, montáž tepelně izolačních oken
  • plastové profily pro sádrokartony, profily pro zateplení, obkladové ukončovací profily, vanové profily, větrací mřížky, dilatační profily do dlažby, dilatační profily do betonu
  • zasklívání oken, zasklívání dveří, zasklívání výloh, zasklívání střech, zasklívání výtahů, broušení oken, pískování oken, izolační sklo, bezpečnostní sklo, kalené sklo, protipožární sklo
  • zakázková kovovýroba, schodiště a zábradlí, brány a ploty, ocelové konstrukce, zámečnická výroba, služby zámečnictví
  • kalené sklo, lepené sklo, smaltované sklo, izolační sklo, skleněné dělicí příčky, skleněné fasády, skleněné dveře, skleněné konstrukce


Související články
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Stavebniny Pardubice – široký sortiment, zboží skladem
Stavebniny Pardubice – široký sortiment, zboží skladem

Stavíte novostavbu, provádíte rekonstrukci, jste firma nebo řemeslník v oblasti stavebnictví? Pak ke své práci jistě potřebujete kvalitní a spolehlivý materiál, který bude vždy na místě, abyste s ním mohli začít pracovat.