Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

Auto Daníček

Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

Auto Daníček
Autoservis, pneuservis, elektronická diagnostika, STK

Auto Daníček, oficální partner Škoda Auto, zajišťuje kompletní servis pro Váš vůz - od seřízení geometrie kol a elektronické diagnostiky, přes servis klimatizací, výměnu autoskel a přípravu na STK, až po komplexní služby pneuservisu. Za naše zákazníky řešíme, mimo jiné, i pojistné události a rovněž nabízíme náhradní vozidla.

Auto DANÍČEK - kompletní servis pro Váš vůz

Geometrie, diagnostika, výměna a opravy autoskel

Ať už přezouváte letní a zimní gumy, nebo jste na cestách přejeli přes větší výmol, vhod Vám určitě přijde seřízení geometrie kol, které v servisu Auto Daníček provádíme. Kromě geometrie nabízíme také elektronickou diagnostiku všech vozů, a to pomocí zařízení BOSCH KTS 570, VAS 5051 B či VAS 6160 ODIS. Postaráme se i o opravy či výměny autoskel, včetně jejich tónování za použití homologovaných fólií.

Kvalitní elektronická diagnostika pro každý vůz


Klimatizace, montáž příslušenství, STK

Součástí našich služeb je samozřejmě také péče o klimatizace. Postaráme se o jejich kompletní servis - tedy recyklaci, vyčištění a plnění za pomoci plničky Valeo Climfill A50. Dále montujeme nejrůznější automobilové příslušenství, například autorádia, handsfree sety, parkovací senzory či GPS vyhledávací zařízení. Váš vůz připravíme i na STK a zajistíme kompletní provedení technické kontroly a měření emisí.

Recyklace, vyčištění a plnění klimatizací


Pneuservis, přezutí kol, montáž zinkového závaží

V rámci našeho pneuservisu nabízíme výměny či opravy pneumatik, stejně tak jako jejich přezutí, vyvážení, prodej a uskladnění. Samozřejmostí je také montáž zinkového závaží. K naší práci využíváme špičkové stroje německé značky HOFMAN MEGAPLAN, konkrétně pak vyzouvačku MEGAMOUNT 501 či automatickou vyvažovačku nejvyšší řady MEGASPIN 900.

Komplexní služby pneuservisu pro Váš automobilAutoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis, elektronická diagnostika, STK

Autopůjčovna

Autopůjčovna

Autopůjčovna, náhradní vozidla Škoda a Volkswagen

Karosárna, autolakovna

Karosárna, autolakovna

Karosárna a autolakovna, opravy karosérií, lakování