Zahradnictví OŠKERA
Jitka Šilerová


Třída 2.května 1506, Zlín 760 01

Zahradnictví.
Maloobchod, prodej, rozvoz:
- květiny pokojové a řezané
- letničky, bonsae, trvalky
- zemina
- keramika
- květináče
- cibuloviny
- vazby kytice.

IČ: 40991873
DIČ: CZ5655170895
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jitka Šilerová

Samozavlažovací květináče, originální dárek Zlín

Samozavlažovací květináče, originální dárek Zlín

Jednoduché a elegantní řešení pro Vaše interiéry – samozavlažovací květináče LECHUZA Nádoby Lechuza zlepší kvalitu života doma, v kanceláři, na terase, v zimní zahradě, oživí hotelové haly. Díky specielnímu zavodňovacímu sytému rostliny lépe prospívají doma i venku. Lechuza je skvělý plastový pěstitel s vrcholem kvality, je nerozbitný, odolný vodě, UV záření a mrazu. Nabízí elegantní styl s volbou různých barev a tří odlišných tvarů. CUBICO – sloupovitý tvar je k dispozici v 5 odlišných barvách a ve dvou velikostech. Je to prostá elegance kombinovaná s funkčním zavodňovacím systémem poskytující styl a účel stejně pro profesionální interiéry, jako pro venkovní prostory a majitele domů. Cubico je také vybavený pro venkovní použití s výtokovou drenáží v zavodňovacím systému. Umožňuje rychlou, jednoduchou a ekonomickou výměnu rostlin v každé nové sezóně. QUADRO – má nápadný design a tvar pro všechny privátní i profesionální prostory. Má velký objem a tedy velkou zásobu vody pro delší intervaly zálivky. Opravdu ideální pro ty, kdo mají omezený čas starat se o květiny. Je dostupný ve čtyřech velikostech a devíti barvách. CLASSICO – elegance klasických terakotových květináčů. Elegantní kulatý, kónický tvar sjednocuje perfektně každý veřejný i privátní prostor. Classico je dostupné v šesti velikostech a devíti barvách. MINI-CUBI Čistý a okouzlující Mini-Cubi. Pro každou příležitost. Svatba, křtiny, narozeniny či náhodná příležitost, jedinečné použití při dekorování stolů v restauraci nebo dekorativní prvek vašich obytných prostor. Ve velikostech 9x9 cm, výšce 18 cm a v devíti pastelových barvách je Mini-Cubi hvězda každého stolu a také jako originální dárek.


Letničky, trvalky Zlín

Letničky, trvalky Zlín

Výroba, prodej: - 50 druhů letniček - 30 druhů trvalek - chryzantémy řezané a hrnkové - dekorativní květiny k sušení.


Zahradnictví Zlín, sleva 15%

Zahradnictví Zlín, sleva 15%

SLEVA 15% na vybrané hrnkové rostliny Akce trvá do 10.února 2010. Zelený antistres. V dnešní době jsou naše domácnosti a pracoviště vybavena celou řadou technických zařízení a stala se běžnou součástí našich domovů a pracovního prostředí. Málo si ale pořád uvědomujeme, že tato zařízení zároveň zhoršují jak domácí, tak i pracovní prostředí tím, že vypouští do vzduchu škodlivé látky. V důsledku toho trpí stále více lidí bolestmi hlavy, únavou, pálením očí a dýchacími problémy, které mnohdy ústí až v kašel a nachlazení. Původcem zdravotních problémů jsou škodlivé chemikálie unikající z různého kancelářského i domácího vybavení jako jsou tiskárny, kopírky, monitory počítačů, koberce, nátěry na zdech, laky, nábytek, různá lepidla. Zelené rostliny dokážou tyto škodliviny účinně pohlcovat. Pádné důvody proč žít a pracovat v zeleni: - snižují stres a zlepšují náladu, zvyšují atraktivitu prostředí - rostliny snižují vyčerpání, odbourávají bolest hlavy, podráždění očí - absorbují škodlivé látky, pohlcují prach a špínu, tlumí hluk - dodávají vzduchu vlhkost - jsou ekologické, levnější než přístroje na čištění vzduchu a nezpůsobují žádný hluk - podněcují k lepším výkonům - zaměstnanci, kteří pracují s počítačem, se cítí lépe a jsou produktivnější podporují pozitivní pracovní atmosféru a motivují nás k lepším výkonům. - přítomnost rostlin uklidňuje a pomáhá nám cítit se dobře, a to kdekoliv. Všimněte si, kolik květin je v každém velkém super či hypermarketu. Nezapomeňte, že každá rostlina potřebuje přiměřený prostor, dostatek světla, vody a dalších živin. Při nákupu a výběru zeleně Vám poradí naše floristky.


Vánoce 2009

Vánoce 2009

Nabídka VÁNOCE 2009 adventní věnce a věnečky na stoly i na dveře aranžmá se svíčkami svícny hrobové vánoční hvězda (poinsetia) již od 40Kč prodej vánočních stromků - jedle, stříbrný smrk, borovice 14 dní před vánocemi bude připravena tradiční prodejní výstava vánočního aranžmá ze živých květů pro sváteční stoly doma, v kanceláři, restauraci nebo hoteluDalší produkty a služby
  • svatební kytice, slavnostní kytice, kytice pro muže, gerbery, lilie, chryzantémy, pohřební věnce, karafiáty, kaly, růže, tulipány, květinové vazby, řezané květiny, pokojové květiny, orchideje
  • distribuce listnatých stromů, prodej substrátů a hnojiv, travní osiva, dekorační kůra, okrasné dřeviny, sazenice květin a rostlin


Související články
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník

Jaro sebou přináší potřebu sázení zeleně a květin nejen v zahradách, ale také na balkonech, terasách a v interiérech. Zeleň a okrasné květiny patří k oblíbenému sortimentu, který si můžete nakoupit nejen v samoobslužném skleníku, ale také z pohodlí domova díky Zahradnictví Petro Mělník.


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.


Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny
Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.