OPTIK ČECH s.r.o.


Zarámí 444, Zlín 760 01
Oční optika OPTIK ČECH s.r.o. ve Zlíně se specializuje na řešení korekcí pro klasické i složitější oční vady. profesionální tým Vám pomůže s výběrem brýlových obrub či kontaktních čoček ve všech cenových kategoriích a přesně pro Vaše využití.

Prodej kontaktních čoček

- odborný a individuální přístup
- změření zraku a zakřivení rohovky optometristou
- po konzultaci objednání zkušebního páru nejčastěji měsíčních čoček
- informace o správném nasazování a vysazování, péči a čištění
- preventivní kontrola 2x ročně na profesionálních přístrojích

Prodej dioptrických brýlí

- kvalitní materiály, vyjímečný design, profesionální servis, osobní přístup
- zastoupení značek: ALAIN MIKLI & STARCK, BOGNER, BRENDEL, ETNIA BARCELONA, FLAIR, JEAN RENO, J.F.REY, LAFONT, MEXX, PORSCHE DESIGN, RAYBAN
REDBULL, SILHOUETTE, TAG HEUER, TOM FORD a další
- typy skel: jednoohnisková, bifokální, multifokální, kancelářská
- povrchové úpravy: tvrzení, antireflex, úpravy - hydrofóbní, superhydrofóbní, antistatická, zrcadlová, prevence ochrany proti modrému záření, zabarvení čoček

Prodej slunečních brýlí

- 100% UV ochrana, maximální ostrost vidění
- u vybraných druhů brýlí polarizace, zadní antireflexní vrstva, dobarvování
- zastoupení značek: BLUEMARINE, CAROLINA HERRERA, CÉBÉ (dětské sluneční brýle), INVU (pro dospelé i děti), DIESEL, LAFONT, MEXX, PREGO, POLAROID, RAYBAN, REDBULL, ROBERTO CAVALLI, SERENGETI
- typy brýlových obrouček: polarizační, se zrcadlovou úpravou, se zadní antireflexní vrstvou, rozjasňující, pro řidiče
- dioptrické sluneční brýle - jednoohniskové, bifokální, multifokální (možnost různých úprav)

Prodej sportovních brýlí

- prohnuté sportovní obruby, dioptrické klipy
- pohodlné a komfortní vidění při jakémkoli sport - plavání, běh, golf, střelba
- sportovní značky: RUDY PROJECT, ADIDAS, BOLLÉ, OAKLEY
- typy brýlových obrouček: se zabarvením pro sport, zrcadlová úprava, polarizace, zadní antireflexní vrstva, fotochromatické, rozjasňujcí
- dioptrické sportovní brýle - jednoohniskové, bifokální, multifokální (možnost různých úprav)

Měření zraku

- kvalifikovaní optometristé s mnohaletou praxí
- garance dioptrické správnosti
- využití moderních přístrojů - měření diptrických hodnot včetně astigmatismu a prizmat

Pobočky:
- Vsetín, Smetanova-pasáž
tel.:571429182
- Luhačovice, Masarykova 137
tel.:577131106, 731121752
- Zlín, budova 32 (areál Svit)
tel.: 731800510

Produkty
  • astronomické a myslivecké dalekohledy, puškohledy a fotopasti, noční vidění, stereoskopické mikroskopy
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat

Pneuservis Český Těšín, motocyklové pneu, opravy duší, přezutí pneumatik, huštění pneu.

Pneuservis Český Těšín, motocyklové pneu, opravy duší, přezutí pneumatik, huštění pneu

Rodinný hotel Adria, levné ubytování v rekreačním středisku Kořenov, Jizerské hory.

Rodinný hotel Adria, levné ubytování v rekreačním středisku Kořenov, Jizerské hory

Související články
Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

Dupuytrenova kontraktura, velmi nepříjemné onemocnění, už má i jiné řešení, než to chirurgické, a tedy operaci. Nově je u nás totiž k dostání také speciální injekční preparát Xiapex, který umožňuje nechirurgickou léčbu. Dupuytrenova kontraktura tak může být léčena bez významných pooperačních omezení s extrémně krátkou dobou rekonvalescence, a to bez hrozby trvalých následků.


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

ON CLINIC, s.r.o.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez nutnosti hospitalizace a operace a následných bolestivých stavů.


Firemní články
Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí

Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí

Oční optika Optik Čech sídlí ve Zlíně na ulici Zarámí, kde se nachází od samotného vzniku, tj. od roku 1991. Kromě velkých moderních prostor s rozsáhlým sortimentem se firma Optik Čech pyšní profesionální měřicí technikou i odborným personálem.


Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux

Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux

V nejlepší kondici je oko v době od 20 do 35 let. Od 45 let pak postupně oslabuje ochranný systém oka, zvyšuje se možnost výskytu šedého zákalu a věkem podmíněná okulární degenerace (VPMD). Dětské oko ještě není dostatečně vyvinuto a nedokáže se tak dobře bránit škodlivým vlivům. Co z toho vyplývá? Že prevenci není radno zanedbávat v žádném věku.


Oční optika a měření zraku moderními přístroji

Oční optika a měření zraku moderními přístroji

Oční optika ve Zlíně v ulici Zarámí se pyšní nejnovějšími přístroji pro měření zraku, špičkově vybavenou dílnou pro opravu brýlových obrub a veškerým potřebným vybavením pro kvalitní péči o nositele kontaktních čoček. Samozřejmostí je pestrý výběr brýlí, ze kterého si vybere opravdu každý.


Dioptrická skla Zlín brýle, kontaktní čočky - optika, měření zraku

Dioptrická skla Zlín brýle, kontaktní čočky - optika, měření zraku

Dioptrická skla, brýle i kontaktní čočky zajišťuje oční optika ve Zlíně Optik Čech s.r.o., u které si můžete nechat změřit zrak a vybírat z širokého sortimentu. V naší nabídce najdete: - dioptrické brýle, - sluneční brýle, - sportovní brýle, - kontaktní čočky. Měření zraku provádějí přímo naši zaměstnanci, kteří jsou kvalifikovaní a mají navíc dlouholeté zkušenosti. Neváhejte, využijte této příležitosti a navštivte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Oční optika, vyšetření zraku, optometrie Zlín

Oční optika, vyšetření zraku, optometrie Zlín

Firma OPTIK ČECH s dlouholetou tradicí a sídlem ve Zlíně na ulici Zarámí Vám v nových a stylových prostorech nabízí špičkovou vyšetřovnu pro měření zraku, poskytuje kvalitní a odbornou péči nositelům kontaktních čoček a radí v oblasti výběru brýlí či skel. Firma OPTIK ČECH Vám nabízí pomocnou ruku v případě řešení klasických i složitějších očních vad, odborný optometrista zajistí změření Vašeho zraku a provede Vás výběrem brýlových obrub a skel všech cenových kategorií. Potřebujete-li individuálně vyřešit dioptrickou korekci např. na plavání, tenis či golf, OPTIK ČECH se speciálně zaměřuje na výrobu brýlí určených na tyto činnosti. Neváhejte a obraťte se na společnost OPTIK ČECH, kde na Vás čeká personál, jehož cílem je pomoci a poradit každému zákazníkovi k jeho maximální spokojenosti.


Prodej, dioptrických, slunečních, sportovních brýlí Zlín, Vsetín, Luhačovice

Prodej, dioptrických, slunečních, sportovních brýlí Zlín, Vsetín, Luhačovice

Oční optik OPTIK ČECH ve Zlíně, Vsetíně a Luhačovicích láká nejnovějšími trendy nabízených dioprických brýlý s širokým výběrem moderních a slušivých brýlových obrub, slunečních a sportovních brýlí. Náš oční optik dbá především na kvalitu, osobní přístup a profesionalitu. Dioptrické brýle: -široká nabídka brýlových obrub značek Alain Mikli, Lafont, De Stijl, PORSCHE DESIGN, Flair, J.F.REY, TAG HEUER, ETNIA BARCELONA, EVOLUTION, STAFFAN PREUTZ, SILHOUETTE, BRENDEL & BOGNER & TITANFLEX, MEXX -váš zrak změří odborný optometrista a objedná brýlové čočky dle vašich potřeb Sluneční brýle: -záruka vysoké UV ochrany a optické kvality -kolekce světových značek a módních trendů -značky Serengeti, Lafont, Drivewear, CAROLINA HERRERA A BLUEMARINE, MEXX, Diesel, Prego, POLAROID. -možné vsazení dioptrické korekce nebo speciálních filtrů, barevných odstínů, zrcadlových, polarizačních úprav Sportovní brýle: -máme zde nabídku té nejlepší sportovní kolekce -zhotovýme na míru brýle sportovního designu pro vodní sporty, sportovní střelbu, cyklistiku, golf, tenis, běhání atd. -značky Rudy project, Adidas, BOLLÉ


Měření zraku, sportovní optometrie, aplikace a prodej kontaktích čoček Zlín, Vsetín, Luhačovice

Měření zraku, sportovní optometrie, aplikace a prodej kontaktích čoček Zlín, Vsetín, Luhačovice

Domluvte si s naším optometristou měření Vašeho zraku a zjistíte, jak na tom jste s dioptriemi. Měříme běžné dioptrické hodnoty, astigmatismus a prizmata. Služby provádíme v OPTIK ČECH s.r.o. ve Zlíně a na pobočkách ve Vsetíně a Luhačovicích. Nabízíme k prodeji: -brýle -obruby -kontaktní čočky a jejich aplikace -skla dioptrická a nedioptrická -sluneční fólie -optické zboží. Zhotovení, výroba: -brýlí na lékařský předpis i bez něj -sluneční, dioptrické brýle.