Truck Service Zlín a.s.


Třída Tomáše Bati 258, Zlín - Louky 764 23
Firma Truck Service Zlín a.s. je smluvním partnerem MAN ČR. Zajišťujeme servis a odtah nákladních automobilů MAN.

Prodej, servis, oprava:
- nákladních automobilů MAN
- nákladních návěsů, přívěsů a vleků Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav.

Zastoupení výrobců nákladních automobilů a náhradních dílů těchto značek:
- MAN, Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav, Thermo King, Webasto, BPW, SAF, JOST, RINGFEDER, tachografy KIENZLE, HALDEX, WABCO servis centrum, KNORR-BREMSE.

Servis, opravy, autoservis, autoopravna:
- mechanické části motorových vozidel, návěsů a přívěsů
- brzdy-seřízení a diagnostika
- generální opravy motorů MAN
- opravy převodovek ZF
- laserová geometrie náprav
- přepravní chlazení a klimatizace THERMO-KING a topení (nezávislé) WEBASTO
- ověřování, montáž, prodej tachografů
- výměna oleje a maziva

Práce, opravy:
- autokarosářské, autokarosárna, autokarosérie
- autolakýrnické, lakování, autokakýrník, autolakovna:
-p ro nákladní automobily a autobusy
- opravy autoplachet.

Prodej, pneuservis:
- pneumatiky pro nákladní automobily MICHELIN, KORMORAN.

Prodej:
- nákladní automobily MAN a návěsy dle volby klienta
- přepravní chlazení a klimatizace THERMO-KING
- topení WEBASTO
- náhradní díly na nákladní automobily
- nákladní pneumatiky MICHELIN, KORMORAN
- oleje a maziva MOBIL.

SÍDLO FIRMY:
Panelová 289, 19015, Praha 9 - Satalice.

Produkty
 • prodej ojetých vozidel, výkup automobilů, dovoz aut, ojeté vozy, použité automobily
 • elektroopravy aut, elektrodiagnostika aut, opravy elektroinstalace aut, servis autoelektriky, elektroúpravy aut, autoosvětlení
 • drobné karosářské práce, oprava kosmetických vad karoserie, oprava karosérie vozidla, rovnání karoserií, měření karoserií
 • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
 • prodej osobních aut, servis osobních vozů, služby autopůjčovny, autorizovaný prodejce automobilů, prodej autodoplňků
 • prodej užitkových automobilů, leasing užitkových vozidel, lehké užitkové vozy, dodávkové vozy
 • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
 • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
 • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
 • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen.

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen

Koberce J+V Prusíkovi Plzeň, prodej koberců, plovoucí podlahy, linolea, vinylové podlahy, metráž.

Koberce J+V Prusíkovi Plzeň, prodej koberců, plovoucí podlahy, linolea, vinylové podlahy, metráž

Související články
Svařování auto a moto plastů, mezi které patří nárazníky, světlomety, blatníky, budíky a další části vašeho automobilu

Svařování plastů Pavel Petroš

Svařování auto a moto plastů, mezi které patří nárazníky, světlomety, blatníky, budíky a další části vašeho automobilu

Potkala vás nehoda nebo srážka? Či se jednalo jenom o chvilku nepozornosti a malér je na světě? Ztratili jste při nehodě nějaký díl vašeho vozu? Nebo máte značně poškozenou některou z hlavních či vedlejších částí? Pak neváhejte a obraťte se na zkušené odborníky ve svařování plastů Pavla Petroše v Brně.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Krečmer - MOTORSPORT

Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.


Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.


Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

Máte automobil? Pak určitě víte, že zákon ukládá všem řidičům povinnost vykonat jednou za dva roky prohlídku STK. Proto je dobré mít svůj servis, kam se můžete vždy bez problémů obrátit. Jeden takový najdete v Opavě – OP Kontrol je tu pro vás.


Firemní články
Autorizovaný servis MAN Truck Service Zlín a.s. je zárukou dobře odvedené práce

Autorizovaný servis MAN Truck Service Zlín a.s. je zárukou dobře odvedené práce

Každý dopravce potřebuje pro své podnikání pracovité zaměstnance, skvělý dispečink a spolehlivý vozový park, který bude k dispozici za všech okolností. Jestliže se chystáte pořídit nový truck nebo servisovat svůj stávající truck, autorizovaný servis a dealer značky MAN, sídlící ve Zlíně, je pro vás pravou volbou. Tradice opravárenství v této firmě sahá až do roku 1953, v roce 1996 však došlo k uzavření spolupráce s partnerem MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. a právě díky tomu můžete dnes servisovat a nakupovat vozy MAN ve Zlíně. Po získání partnerství s MAN v oblasti servisu společnost svou činnost rozšířila o prodej vozidel MAN a prostřednictvím své dceřiné společnosti KDH AUTO & truck Service s.r.o. do dnešního dne prodala více jak 1000 nových vozidel MAN.


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, odtah a náhradní díly vozidel této značky. Ať už se jedná o závadu nebo jste měli nehodu s Vašim truckem, jsme Vám plně k dispozici. Máme zhruba 40 kvalifikovaných pracovníků, kteří provádí kvalitní servis s moderní technologií. Nabízíme Vám: odtažení Vašeho trucku i s návěsem (22Kč/km), vyproštění, odtah a rychlý servis vozidla po nehodě, opravu návěsu, či přívěsu, pneuservis, servis tachografů, služby karosárny a lakovny, celkové servisování brzd, motorů a převodovek, opravu topení WEBASTO a chlazení, či klimatizace značky Thermo King, záruční, pozáruční návěsové servisy (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV, Berger, aj.). Mimo samotný servis prodáváme také veškeré náhradní díly značky MAN jako jsou: topení, chlazení, závěsy, točny, oleje, nápravy, tuky, chemie, aj. Naše náhradní díly jsme Vám schopni doručit po celé ČR, SR ale i v rámci celé Evropské Unie. U nás můžete platit také v Eurech. V čase, kdy se opravuje Vaše vozidlo, si můžete navíc dopřát komfortu Trucker Clubu v podobě sprchy (s ručníky a sprchovým gelem). Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a proto bereme vždy v potaz to, co je pro Vás na prvním místě, tedy kvalitu, Váš čas a nízké ceny.


Prodej nových i ojetých vozů MAN - TGX, TGS, TGM, TGL

Prodej nových i ojetých vozů MAN - TGX, TGS, TGM, TGL

Hledáte-li vozy značky MAN k prodeji, není nic jednoduššího než si je vybrat u společnosti KDH AUTO&Truck service s. r. o., která je dceřinou společností firmy Truck Service Zlín a zabývá se právě prodejem nových i ojetých vozů značky MAN jako jsou TGX, TGS, TGM, TGL. Vozidla značky MAN jsou řazeny do váhových skupin, které se pohybují od 7,5 do 50 tun. Samostatnou skupinu vozidel s celkovou hmotností až 250 tun pak tvoří těžké tahače. Aby bylo vozidlo správně funkční, při koupi Vám pomůžeme s nakofigurováním daného vozu i s přepravním chlazením, nástavbou, přípojným vozidlem, aj. Mezi vozy, které nabízíme k prodeji patří řada: - TGX, která je pohodlná, s krásným designem a splňuje limity Euro 6, - TGX EfficientLine, tyto vozy jsou ekonomické a vyhrály mimo jiné řadu uznávaných cen, - TGS, jenž splňuje speciální kritéria těžké dopravy, - TGM, nabízí kamiony mnoha možností určené především pro středně těžkou dopravu, - TGL, u které kladně ohodnotíte nízkou spotřebu a možnost velkého zatížení. V případě, že si u nás zakoupíte vozidlo, je samozřejmostí, že zajistíme i jeho servisování. Pokud nechcete volit nový vůz, máme pro Vás také nabídku ojetých vozů, stačí nás kontaktovat nebo navštívit naše stránky a vybrat si.


Náhradní díly MAN, zásilková služba Zlín

Náhradní díly MAN, zásilková služba Zlín

Naše firma Truck Service Zlín dodává náhradní díly MAN ve vysoké kvalitě. Náhradní díl Vám zašleme na dobírku v ČR , SR nebo i EU zásilkovou službou. Zastoupení výrobců nákladních automobilů a náhradních dílů těchto značek: -MAN, Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav, Thermo King, Webasto, BPW, SAF, JOST, RINGFEDER, tachografy KIENZLE, HALDEX, WABCO servis centrum, KNORR-BREMSE.


Prodej a servis vozidel MAN, stavební vozy, komunální technika, pneuservis Zlín

Prodej a servis vozidel MAN, stavební vozy, komunální technika, pneuservis Zlín

Nabízíme prodej nových vozidel značky MAN od firmy KDH AUTO a Truck Service s.r.o. Typy nákladních automobilů: - MAN TGX - MAN TGS - MAN TGL - MAN TGM. Stavební vozy a komunální technika: - sklápěče - zdvihací plošiny - natahovací kontejnery - hydraulické ruky - popelářské vozy - zametací zařízení - žací zařízení a další. Zajistíme servis vozidla: -odtah do našeho servisu -opravu ve velmi krátké době -v průběhu demontáže můžeme provést ohledání -pořízení dokumentace -zápis o poškození. Služby: -pneuservis -lakovna -karosárna -opravy havarovaných vozidel -kompletní servis brzd -opravy motorů, převodovek -chlazení, klimatizace Thermo King -záruční a pozáruční servis výrobců návěs (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV).


Prodej a servis MAN - Zlín

Prodej a servis MAN - Zlín

Zajistíme: -odtah do našeho servisu -opravu ve velmi krátké době -za nejnižší cenu. -můžeme v průběhu demontáže provádět ohledání -pořizovat dokumentaci -zápis o poškození a to výrazně urychlí opravu -vše za skvělou cenu. Služby: -pneuservis -servis tachografů -lakovna -karosárna -opravy havarovaných vozidel -kompletní servis brzd -celkové opravy motorů a převodovek -servis topení WEBASTO -chlazení a klimatizace Thermo King -záruční a pozáruční servis všech významných výrobců návěsů (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV).