Truck Service Zlín a.s.


Třída Tomáše Bati 258, Zlín - Louky 764 23
Firma Truck Service Zlín a.s. je smluvním partnerem MAN ČR. Zajišťujeme servis a odtah nákladních automobilů MAN.

Prodej, servis, oprava:
- nákladních automobilů MAN
- nákladních návěsů, přívěsů a vleků Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav.

Zastoupení výrobců nákladních automobilů a náhradních dílů těchto značek:
- MAN, Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav, Thermo King, Webasto, BPW, SAF, JOST, RINGFEDER, tachografy KIENZLE, HALDEX, WABCO servis centrum, KNORR-BREMSE.

Servis, opravy, autoservis, autoopravna:
- mechanické části motorových vozidel, návěsů a přívěsů
- brzdy-seřízení a diagnostika
- generální opravy motorů MAN
- opravy převodovek ZF
- laserová geometrie náprav
- přepravní chlazení a klimatizace THERMO-KING a topení (nezávislé) WEBASTO
- ověřování, montáž, prodej tachografů
- výměna oleje a maziva

Práce, opravy:
- autokarosářské, autokarosárna, autokarosérie
- autolakýrnické, lakování, autokakýrník, autolakovna:
-p ro nákladní automobily a autobusy
- opravy autoplachet.

Prodej, pneuservis:
- pneumatiky pro nákladní automobily MICHELIN, KORMORAN.

Prodej:
- nákladní automobily MAN a návěsy dle volby klienta
- přepravní chlazení a klimatizace THERMO-KING
- topení WEBASTO
- náhradní díly na nákladní automobily
- nákladní pneumatiky MICHELIN, KORMORAN
- oleje a maziva MOBIL.

SÍDLO FIRMY:
Panelová 289, 19015, Praha 9 - Satalice.

Další produkty a služby
 • prodej ojetých vozidel, výkup automobilů, dovoz aut, ojeté vozy, použité automobily
 • elektroopravy aut, elektrodiagnostika aut, opravy elektroinstalace aut, servis autoelektriky, elektroúpravy aut, autoosvětlení
 • drobné karosářské práce, oprava kosmetických vad karoserie, oprava karosérie vozidla, rovnání karoserií, měření karoserií
 • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
 • prodej osobních aut, servis osobních vozů, služby autopůjčovny, autorizovaný prodejce automobilů, prodej autodoplňků
 • prodej užitkových automobilů, leasing užitkových vozidel, lehké užitkové vozy, dodávkové vozy
 • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
 • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
 • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
 • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Zpracování účetnictví právnických i fyzických osob Ústí nad Labem, daně, mzdy, vyúčtování.

Zpracování účetnictví právnických i fyzických osob Ústí nad Labem, daně, mzdy, vyúčtování

Dlouhodobý pokles váhy bez jojo efektu Havlíčkův Brod, zdravé hubnutí bez hladovění, dieta.

Dlouhodobý pokles váhy bez jojo efektu Havlíčkův Brod, zdravé hubnutí bez hladovění, dieta

Související články
Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

ASN HAKR Brno s.r.o.

Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

Cesta na dovolenou, na chatu, za zážitky či na pořádnou lyžovačku sebou obnáší i potřebné vybavení v podobě kol a lyží. Vzhledem k tomu, že do kufru auta se tyto potřeby nevejdou, pomůžou kvalitní nosiče kol a lyží či střešní boxy. O jejich výrobu a prodej se postará firma ASN HAKR Brno s.r.o.


Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

RDAutomobil s.r.o.

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.


Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

NEVECOM spol. s r.o.

Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

Jak jde o vozy Škoda, Renault nebo Dacia, můžete se 100% spolehnout na NEVECOM Kladno. Bez problémů si vyberete z nejrůznějších modelů a samozřejmostí je perfektní servis.


Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.


Další produkty a služby
Autorizovaný servis MAN Truck Service Zlín a.s. je zárukou dobře odvedené práce

Autorizovaný servis MAN Truck Service Zlín a.s. je zárukou dobře odvedené práce

Každý dopravce potřebuje pro své podnikání pracovité zaměstnance, skvělý dispečink a spolehlivý vozový park, který bude k dispozici za všech okolností. Jestliže se chystáte pořídit nový truck nebo servisovat svůj stávající truck, autorizovaný servis a dealer značky MAN, sídlící ve Zlíně, je pro vás pravou volbou. Tradice opravárenství v této firmě sahá až do roku 1953, v roce 1996 však došlo k uzavření spolupráce s partnerem MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. a právě díky tomu můžete dnes servisovat a nakupovat vozy MAN ve Zlíně. Po získání partnerství s MAN v oblasti servisu společnost svou činnost rozšířila o prodej vozidel MAN a prostřednictvím své dceřiné společnosti KDH AUTO & truck Service s.r.o. do dnešního dne prodala více jak 1000 nových vozidel MAN.


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, odtah a náhradní díly vozidel této značky. Ať už se jedná o závadu nebo jste měli nehodu s Vašim truckem, jsme Vám plně k dispozici. Máme zhruba 40 kvalifikovaných pracovníků, kteří provádí kvalitní servis s moderní technologií. Nabízíme Vám: odtažení Vašeho trucku i s návěsem (22Kč/km), vyproštění, odtah a rychlý servis vozidla po nehodě, opravu návěsu, či přívěsu, pneuservis, servis tachografů, služby karosárny a lakovny, celkové servisování brzd, motorů a převodovek, opravu topení WEBASTO a chlazení, či klimatizace značky Thermo King, záruční, pozáruční návěsové servisy (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV, Berger, aj.). Mimo samotný servis prodáváme také veškeré náhradní díly značky MAN jako jsou: topení, chlazení, závěsy, točny, oleje, nápravy, tuky, chemie, aj. Naše náhradní díly jsme Vám schopni doručit po celé ČR, SR ale i v rámci celé Evropské Unie. U nás můžete platit také v Eurech. V čase, kdy se opravuje Vaše vozidlo, si můžete navíc dopřát komfortu Trucker Clubu v podobě sprchy (s ručníky a sprchovým gelem). Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a proto bereme vždy v potaz to, co je pro Vás na prvním místě, tedy kvalitu, Váš čas a nízké ceny.


Prodej nových i ojetých vozů MAN - TGX, TGS, TGM, TGL

Prodej nových i ojetých vozů MAN - TGX, TGS, TGM, TGL

Hledáte-li vozy značky MAN k prodeji, není nic jednoduššího než si je vybrat u společnosti KDH AUTO&Truck service s. r. o., která je dceřinou společností firmy Truck Service Zlín a zabývá se právě prodejem nových i ojetých vozů značky MAN jako jsou TGX, TGS, TGM, TGL. Vozidla značky MAN jsou řazeny do váhových skupin, které se pohybují od 7,5 do 50 tun. Samostatnou skupinu vozidel s celkovou hmotností až 250 tun pak tvoří těžké tahače. Aby bylo vozidlo správně funkční, při koupi Vám pomůžeme s nakofigurováním daného vozu i s přepravním chlazením, nástavbou, přípojným vozidlem, aj. Mezi vozy, které nabízíme k prodeji patří řada: - TGX, která je pohodlná, s krásným designem a splňuje limity Euro 6, - TGX EfficientLine, tyto vozy jsou ekonomické a vyhrály mimo jiné řadu uznávaných cen, - TGS, jenž splňuje speciální kritéria těžké dopravy, - TGM, nabízí kamiony mnoha možností určené především pro středně těžkou dopravu, - TGL, u které kladně ohodnotíte nízkou spotřebu a možnost velkého zatížení. V případě, že si u nás zakoupíte vozidlo, je samozřejmostí, že zajistíme i jeho servisování. Pokud nechcete volit nový vůz, máme pro Vás také nabídku ojetých vozů, stačí nás kontaktovat nebo navštívit naše stránky a vybrat si.


Náhradní díly MAN, zásilková služba Zlín

Náhradní díly MAN, zásilková služba Zlín

Naše firma Truck Service Zlín dodává náhradní díly MAN ve vysoké kvalitě. Náhradní díl Vám zašleme na dobírku v ČR , SR nebo i EU zásilkovou službou. Zastoupení výrobců nákladních automobilů a náhradních dílů těchto značek: -MAN, Kogel, Schmitz, Fliegel, Panav, Thermo King, Webasto, BPW, SAF, JOST, RINGFEDER, tachografy KIENZLE, HALDEX, WABCO servis centrum, KNORR-BREMSE.


Prodej a servis vozidel MAN, stavební vozy, komunální technika, pneuservis Zlín

Prodej a servis vozidel MAN, stavební vozy, komunální technika, pneuservis Zlín

Nabízíme prodej nových vozidel značky MAN od firmy KDH AUTO a Truck Service s.r.o. Typy nákladních automobilů: - MAN TGX - MAN TGS - MAN TGL - MAN TGM. Stavební vozy a komunální technika: - sklápěče - zdvihací plošiny - natahovací kontejnery - hydraulické ruky - popelářské vozy - zametací zařízení - žací zařízení a další. Zajistíme servis vozidla: -odtah do našeho servisu -opravu ve velmi krátké době -v průběhu demontáže můžeme provést ohledání -pořízení dokumentace -zápis o poškození. Služby: -pneuservis -lakovna -karosárna -opravy havarovaných vozidel -kompletní servis brzd -opravy motorů, převodovek -chlazení, klimatizace Thermo King -záruční a pozáruční servis výrobců návěs (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV).


Prodej a servis MAN - Zlín

Prodej a servis MAN - Zlín

Zajistíme: -odtah do našeho servisu -opravu ve velmi krátké době -za nejnižší cenu. -můžeme v průběhu demontáže provádět ohledání -pořizovat dokumentaci -zápis o poškození a to výrazně urychlí opravu -vše za skvělou cenu. Služby: -pneuservis -servis tachografů -lakovna -karosárna -opravy havarovaných vozidel -kompletní servis brzd -celkové opravy motorů a převodovek -servis topení WEBASTO -chlazení a klimatizace Thermo King -záruční a pozáruční servis všech významných výrobců návěsů (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV).