TECH-VOLT, s.r.o.
Bytový a kancelářský nábytek na míru - návrh, výroba, montáž

Ve vlastní truhlářské dílně vyrábíme nábytek na míru, kuchyňské linky a sestavy, ložnicový nábytek, nábytkové sestavy do obývacích pokojů. Na zakázku vyrobíme i dílenský a kancelářský nábytek, zajistíme dopravu a montáž v okresech Kroměříž, Olomouc, Přerov a Zlín.

Zakázková výroba bytového i kancelářského nábytku

Zakázková výroba nábytku na míru z masivu, lamina, dýhy

Naše společnost TECH-VOLT, s.r.o. se specializuje na návrh a výrobu veškerého typu nábytku a nábytkových sestav na míru. Při výrobě nábytku pracujeme s dýhou, masivním dřevem i laminem. Respektujeme přání a požadavky zákazníka a přijímáme i zakázky na výrobu atypického nábytku.

Zakázková výroba nábytku


Výroba kuchyňských linek, nábytkových sestav, skříní, komod, postelí

Nechejte si do svého bytu či rodinného domu vyhotovit nábytek na zakázku. Přesně na míru Vám vyrobíme z masivu, dýhy nebo lamina kuchyňskou linku, nábytkovou sestavu do obývacího pokoje či skříně, komody a postele do ložnice. Zhotovíme kvalitní nábytek do předsíně či dětského pokoje.


Interiérové doplňky ze dřeva a dýhy, kancelářský a dílenský nábytek

Můžete si u nás objednat i zhotovení interiérových doplňků – stolků, lavic, regálů, stoliček, schodů, schodišť. Vyrábíme a montujeme i kancelářský a dílenský nábytek, včetně vyhotovení nákresu a cenové nabídky. Nábytek nejen vyrobíme, ale i přivezeme a na místě smontujeme.Nábytek na míru

Nábytek na míru

Bytový a kancelářský nábytek na míru - návrh, výroba, montáž

Výstavba na klíč

Výstavba na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obchodních center

Provětrávané fasády, cihlové obklady

Provětrávané fasády, cihlové obklady

Montáž provětrávaných bezontaktních fasád, venkovní cihlové obklady domů