TECH-VOLT, s.r.o.
Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obchodních center

Výstavba rodinného domu na klíč, stavba obchodního centra či rekonstrukce starých bytových i nebytových objektů, přestavba bytových jader – i taková je nabídka společnosti TECH-VOLT, s.r.o., působící v okresech Kroměříž, Zlín, Olomouc, Přerov.

Výstavba rodinných domů na klíč - TECH-VOLT, s.r.o.

Zednické, sádrokartonářské, obkladačské, instalatérské a elektroinstalační práce

Jestliže plánujete výstavbu rodinného domu, vsaďte na poctivou práci a solidní jednání naší společnosti. Zajistíme výstavbu rodinného domu od základů až po obkladačské, instalatérské a elektroinstalační práce, abyste s konečným výsledkem byli maximálně spokojeni.

Výstavba rodinných domů na klíč


Přestavby bytových jader a koupelen, rekonstrukce obchodních center

Nejen výstavba nových rodinných domů na klíč, ale i přestavby bytových jader, rekonstrukce koupelen, opravy a modernizace starších domů či obchodních center patří k našim činnostem v oblasti stavebních prací. Stavební materiály odebíráme pouze od spolehlivých a renomovaných výrobců stavebních hmot.


Nízkoenergetické rodinné domy na klíč, zděné domy i dřevostavby

Využijte našich odborných zkušeností v oboru zednických prací a svěřte nám realizaci hrubé stavby domu nebo výstavbu nízkoenergetického rodinného domu na klíč. A jestli si zvolíte klasický zděný dům nebo dřevostavbu, záleží na Vás. Spolupracujeme se spolehlivými řemeslnými firmami a zajistíme tak veškeré obkladačské, instalatérské a elektroinstalační práce.Nábytek na míru

Nábytek na míru

Bytový a kancelářský nábytek na míru - návrh, výroba, montáž

Výstavba na klíč

Výstavba na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obchodních center

Provětrávané fasády, cihlové obklady

Provětrávané fasády, cihlové obklady

Montáž provětrávaných bezontaktních fasád, venkovní cihlové obklady domů