MCS – ChlazeníCZ, s.r.o.
Dodávka, montáž a servis vzduchotechniky, efektivní rekuperační jednotky

Společnost MCS – ChlazeníCZ, s.r.o. dodává vzduchotechniku a rekuperaci pro rodinné domy, obchodní centra, kongresové haly, administrativní budovy, kanceláře, sklady a průmyslové objekty.

Moderní technologie vzduchotechniky

Dokonalá výměna vzduchu v uzavřených prostorech díky vzduchotechnice

Vzduchotechnika je nezbytnou součástí zejména uzavřených prostor, ať už se jedná o obytné domy, ale i kanceláře nebo obchody. Vzduchotechnika zajistí dokonalou výměnu vzduchu – znečištěný vzduch odvede z místnosti pryč a nahradí jej čerstvým vzduchem z vnějšího okolí. Hledáte dodavatele vzduchotechniky? Zajistíme vám kompletní dodávku na klíč.

Dodávka, montáž a servis vzduchotechniky


Rekuperační jednotky, technologie pro výměnu vzduchu a jeho ohřev či ochlazení

Dodáváme také rekuperační jednotky, které z odvětrávaného vzduchu odebírají teplo, které následně využijí na ohřev přisávaného vzduchu, což využijeme zejména v zimě. Díky této technologii nedochází k velkým tepelným ztrátám a je zajištěno ideální klima v každé místnosti. V letních měsících naopak oceníme možnost ochlazování vzduchu rekuperační jednotkou.

Rekuperační technologie pro rodinné domy


Široké využití vzduchotechniky – pro rodinné domy i veřejné objekty

Vzduchotechnika své uplatnění nachází nejenom v rodinných domech, ale i ve veřejných prostorech, jako jsou obchodní centra, kongresové sály, průmyslové objekty, bary, kavárny či restaurace. Naše společnost se postará o dodávku vzduchotechniky – od analýzy místa, přes vytvoření projektové dokumentace, až po dodání a montáž. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.Vzduchotechnika a rekuperace

Vzduchotechnika a rekuperace

Dodávka, montáž a servis vzduchotechniky, efektivní rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla a klimatizace

Tepelná čerpadla a klimatizace

Tepelná čerpadla a klimatizace, moderní technologie pro váš domov

Průmyslová chlazení

Průmyslová chlazení

Průmyslová chlazení pro všechny typy objektů, kompletní realizace od A do Z