BUILDING ELEMENTS, s.r.o.


Říčanská 1678, Rosice u Brna 665 01
Velkoobchodním prodejem standardních i netradičních stavebních materiálů se zabývá společnost BUILDING ELEMENTS, s.r.o. z Brna. Dodáváme nastavitelné, samonivelační terče Be-Queen pro dlažbu a jiné produkty pro dům či zahradu.

Poskytujeme špičkový servis a profesionální znalosti. Na prodejně nebo v e-shopu pořídíte kvalitní certifikovaný sortiment, a to například hydro a tepelné izolace domů (geotextilie, kročejové, dilatační a nopové folie, asfaltové spáry, polystyren), ploché a šikmé střechy (zabezpečovací prvky proti pádu, sněhu, ptactvu, folie - difuzní, parapropustné), pásky (jednostranné, oboustranné, těsnící, flexibilní, butylkaučukové, alu pokovené, akustické), lišty, perlinky a zateplovací hmoždinky pro fasády.

Dále produkty pro suché stavby (konstrukční profily, závěsné systémy), odvodnění srážkových a odpadních vod, stavební fólie, tmely, spreje, zakrývací plachty, spojovací materiál (šrouby, nýty, hřebíky, hmoždinky, kotvy, vruty), odvětrávání střešních prostor a výduchů, ale také zahradní prvky, jako jsou skryté obrubníky, zastřešení, zatravňovací tvárnice, kotvící trny, nádrže na vodu a mulčovací textilie.

Mimo jiné se zaměřujeme na pevné stavitelné samonivelační terče BE-Queen, které mají nejnižší nastavitelnost 12 mm a nejvyšší výšku do 234 mm. Kombinovat lze tři varianty síly spáry. Také prodáváme klíče Woody, Skudo, Klip-down, Aku a další.

Našim zákazníkům umožňujeme pronájem speciálního nářadí a lešení, tahové zkoušky na zateplovací systémy a TOPSAFE záchytné systémy pro maximální bezpečnost na stavbách. Součástí dodávky tepelné izolace je zpracování kladečského plánu zdarma. Pomůžeme Vám vybudovat lepší budoucnost.

Produkty
  • šrouby a vruty, matice a podložky, nýtovací komponenty, klíny a pera, pojistné kroužky, kotevní technika
  • penetrační nátěry, vodoodpudivé impregnační nátěry, přísady do malt, přísady do betonu, biocidní ochrana, povrchově aktivní látky
  • elastické hydroizolační stěrky, izolační lepidla, spárovací hmoty, silikonové tmely, minerální plsť, izolační těsnění
  • montáž sádrokartonu, sádrokartonářské práce, protipožární sádrokartony, sádrokartonové podhledy, lepidla pro sádrokarton, tmely pro sádrokarton

Objednejte u nás trička s potiskem, vyberte si jeden z motivů nebo si vytvořte vlastní.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání.
Medové marinády a zálivky vhodné ke grilovaným pokrmům, steakům a nakládání masa.


Související články
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

BETOSAN s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.


Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.