BUILDING ELEMENTS, s.r.o.


Říčanská 1678, Rosice u Brna 665 01
Telefon: +420 603 777 812

Velkoobchodním prodejem standardních i netradičních stavebních materiálů se zabývá společnost BUILDING ELEMENTS, s.r.o. z Brna. Dodáváme nastavitelné, samonivelační terče Be-Queen pro dlažbu a jiné produkty pro dům či zahradu.

Poskytujeme špičkový servis a profesionální znalosti. Na prodejně nebo v e-shopu pořídíte kvalitní certifikovaný sortiment, a to například hydro a tepelné izolace domů (geotextilie, kročejové, dilatační a nopové folie, asfaltové spáry, polystyren), ploché a šikmé střechy (zabezpečovací prvky proti pádu, sněhu, ptactvu, folie - difuzní, parapropustné), pásky (jednostranné, oboustranné, těsnící, flexibilní, butylkaučukové, alu pokovené, akustické), lišty, perlinky a zateplovací hmoždinky pro fasády.

Dále produkty pro suché stavby (konstrukční profily, závěsné systémy), odvodnění srážkových a odpadních vod, stavební fólie, tmely, spreje, zakrývací plachty, spojovací materiál (šrouby, nýty, hřebíky, hmoždinky, kotvy, vruty), odvětrávání střešních prostor a výduchů, ale také zahradní prvky, jako jsou skryté obrubníky, zastřešení, zatravňovací tvárnice, kotvící trny, nádrže na vodu a mulčovací textilie.

Mimo jiné se zaměřujeme na pevné stavitelné samonivelační terče BE-Queen, které mají nejnižší nastavitelnost 12 mm a nejvyšší výšku do 234 mm. Kombinovat lze tři varianty síly spáry. Také prodáváme klíče Woody, Skudo, Klip-down, Aku a další.

Našim zákazníkům umožňujeme pronájem speciálního nářadí a lešení, tahové zkoušky na zateplovací systémy a TOPSAFE záchytné systémy pro maximální bezpečnost na stavbách. Součástí dodávky tepelné izolace je zpracování kladečského plánu zdarma. Pomůžeme Vám vybudovat lepší budoucnost.

IČ: 28803094
DIČ: CZ28803094
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 60 mil. až 100 mil. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Huňařová

Telefon:
+420 603 777 812
+420 608 118 211
+420 607 766 422

Email:
objednavky@becz.cz

Web:Kontaktní osoby:
Mgr. Lucie Huňařová
funkce: jednatel
tel: +420 608 118 211


Provozní doba:
dle dohody

GPS: 49°11′13.54″ N, 16°23′13.84″ E

QR kód firmy BUILDING ELEMENTS, s.r.o.

Golf Hotel Austerlitz, moderní ubytování, restaurace, cateringové služby, Slavkov u Brna.

Golf Hotel Austerlitz, moderní ubytování, restaurace, cateringové služby, Slavkov u Brna
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

BETOSAN s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Tomeš VSH s.r.o. výroba stavebních hmot

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.


Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.