MCAP, s.r.o.


Náměstí T.G.Masaryka 588, Zlín 760 01

Manažerské centrum aplikované psychologie:
Výběr zaměstnanců:
- realizace výběrových řízení
- psychologická diagnostika.
Semináře - lektorská činnost v oblasti psychologie osobnosti a pracovní psychologie.
Poradenská činnost:
- oblast řízení lidských zdrojů:
- pro firmy, instituce, školy, studenty, soukromé osoby

IČ: 26226031
DIČ: CZ26226031
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Králová

Trénink obchodních dovedností, školení pro manažery Zlín

Trénink obchodních dovedností, školení pro manažery Zlín

Manažerské centrum aplikované psychologie MCAP, s.r.o. nabízí tréninky sociálně-psychologických dovedností a poradenskou činnost. Trénink a školení pro manažery, prodejce a obchodní zástupce: - sebereprezentace - trénink obchodních dovedností - vlastnosti úspěšného prodejce - vyjednávání s obchodním partnerem - verbální komunikace se zákazníkem - neverbální komunikace se zákazníkem - reprezentace firmy. Trénink a školení pro asistentky, sekretářky, účetní, administrativu: - styl komunikace s nadřízeným - komunikace s klienty - telefonní kontakt - organizace porady - identifikace s firemní kulturou - jednání s externími klienty.


Psychologická poradenství, výběrová řízení, výběr kandidátů Zlín

Psychologická poradenství, výběrová řízení, výběr kandidátů Zlín

Manažerské centrum aplikované psychologie MCAP, s.r.o. nabízí vysoce odborné a diskrétní služby v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologického poradenství. Příprava výběrových řízení: - analýza prostředí firmy a její pozice v oboru - analýza obsazované funkce - vypracování požadovaného profilu požadované funkce. Realizační fáze - vyhledávání kandidátů, se realizuje podle specifických kritérií profilů z těchto zdrojů: - databáze kandidátů - inzerce (sestavení inzerátů, výběr vhodných periodik, administrativní zajištění) - osobní kontakt s kandidáty. Výběr kandidátů: - cílené oslovení - předvýběr prostřednictvím životopisů - psychologická diagnostika - interview s kandidáty - vypracování analýzy kvalifikace - vypracování psychologické diagnózy - refence o kandidátech - doporučení vybraných kandidátů, včetně pořadí podle jejich úspěšnosti - prezentace vybraných kandidátů v závěrečném kole výběrového řízení. Zpětná vazba: - individuální konzultace k výsledku výběrového řízení poskytovaná vybraným kandidátům - garance kvality výsledku výběrového řízení v souladu se smlouvou s klientem. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Psychologické poradenství, tréninkové programy prodejců Zlín

Psychologické poradenství, tréninkové programy prodejců Zlín

Manažerské centrum aplikované psychologie MCAP, s.r.o. nabízí služby psychologického poradenství v oblasti tréninkových programů. Prodejci a obchodní zástupci: - vlastnosti úspěšného prodejce - sebereprezentace - vyjednávání s obchodním partnerem - verbální komunikace se zákazníkem - neverbální komunikace se zákazníkem - reprezentace firmy. Asistentky, sekretářky, účetnictví, administrativa: - styl komunikace s nadřízeným - komunikace s klienty - telefonní kontakt - identifikace s firemní kulturou - organizace porady - jednání s externími klienty.


Psychologické poradenství, aplikovaná psychologie Zlín

Psychologické poradenství, aplikovaná psychologie Zlín

MCAP, s.r.o. - Manažerské centrum aplikované psychologie, se zabývá: - službami v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologického poradenství. Cíle: - diagnostika potenciálu zaměstnanců - skupinová dynamika - předpoklady vztahů v reálných týmech. Výběrová řízení: - příprava výběrového řízení (analýza prostředí firmy, hodnoty obsazované funkce) - realizační fáze (výběr kandidátů) - výběr kandidátů (oslovení, rozbor životopisů, interview a kandidáty, vypracování analýzy, reference, doporučení o kandidátech). Zpětná vazba: - individuální konzultace k výsledku výběrového řízení s kandidátem. Tréninkové programy: - prodejci a obchodní zástupci - asistentky, účetní, administrativa.Další produkty a služby
  • péče o zaměstnance, hodnocení pracovníků, audity personálních procesů, výběrová řízení pracovních sil
  • potíže v mezilidské komunikaci, emoční problémy, odborná psychologická podpora, řešení konfliktů, mentální hygiena


Související články
Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe
Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe

Není tajemstvím, že dostatek praxe včetně třeba absolvování stáže ve firmách, jsou velmi podstatným kritériem pro získání pracovní příležitosti. Bez praxe to dnes zkrátka nejde a absolventi, byť prestižních škol, se v určité chvíli často dostávají do nelehké situace – zaměstnavatelé o ně jednoduše nestojí z důvodu nedostatku praktických zkušeností. Personální agentura Adecco se proto rozhodla přispět svou „troškou do mlýna“ a podpořit uplatnitelnost uchazečů o volné pracovní pozice v rámci svého projektu Way To Work. Jak to všechno funguje?


Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO
Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o personálním managementu se tedy můžete spolehnout.


Zaměstnance podle vašich představ vám pomůže najít personální agentura ManpowerGroup
Zaměstnance podle vašich představ vám pomůže najít personální agentura ManpowerGroup

Najít vhodného zaměstnance na požadovaný post může být dost obtížné. Pomoci vám ale může personální agentura ManpowerGroup, která je světovým lídrem ve své oblasti. Zajišťujeme veškeré personální služby a najdeme vhodné řešení přesně pro vás a vaše nabídky práce.


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.