Obec Skaštice


Skaštice 113, Skaštice 767 01
Obec Skaštice leží asi 5 km severně od města Kroměříže v úrodné rovině Hornomoravského úvalu. Katastrální území měří 773 ha a v současné době zde žije okolo 390 obyvatel. K obci patří také část "Horní zahrady", která bezprostředně navazuje na stejnojmennou část města Kroměříže.

V obci jsou dostupné veškeré inženýrské sítě. V budově bývalé základní školy z roku 1895, která je kulturní památkou, se nachází mateřská školka, knihovna a tělocvična. V obci je také sportovní areál, zahrnující dvě fotbalová a jedno víceúčelové hřiště.

V obci můžete navštívit hospodu, rozvíjí se zde také drobné a střední podnikání jako autoopravna, autodoprava, zámečnictví, kadeřnictví a další. Nachází se zde také větší zaměstnavatelé zabývající se výrobou zahradnických substrátů, výrobou a prodejem plastových oken a plastikářskou výrobou. V části "Horní zahrady" navíc sídlí několik dalších průmyslových podniků.

Na okraji obce leží dvě odpočinkové zóny. První z nich je rybník s názvem "Plavisko", při němž se nachází rybářská chata a výletiště. Druhou zónu pak představuje lokalita s názvem "Cihelna".

V obci každoročně probíhají akce jako masopust, pálení čarodějnic, rybářské závody a další. Populárními událostmi jsou fotbalové zápasy, na které se sjíždí diváci z okolních obcí a měst.

Produkty
  • instituce a orgány, poskytování grantů a dotací, veřejná správa obce, orgány státní správy, městská a obecní policie, pasy a řidičské průkazy

Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o..

Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Výroba prototypových dílů Lázně Bělohrad, díly z vysokopevnostních plechů, pružinových ocelí.

Výroba prototypových dílů Lázně Bělohrad, díly z vysokopevnostních plechů, pružinových ocelí

Související články
Výroba a prodej střešních krytin

BESK spol. s r.o.

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Activity promotion s.r.o.

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.


Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Veterinární ordinace, ošetřovna

Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Naše velice známá rodinná firma pracuje v Jablonci nad Nisou, kde má své pevné místo. Jedná se o ošetřovnu MVDr. Baudyš. Ošetření provádíme vždy s ohledem na dané zvíře, jeho povahu, ale také jeho trable či bolístky, se kterými k nám přijde.


Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

SYNPO, akciová společnost

Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

Hledáte špičkové nátěrové hmoty na kov, plast či sklo? Tak vyzkoušejte lakovací systém Akrylmetal od pardubické firmy SYNPO. Díky svým vynikajícím vlastnostem mají nátěrové hmoty Akrylmetal významné postavení na českém trhu a používají je i přední výrobci automobilů. Nátěry Akrylmetal tvoří rozpouštědlové i ekologické vodouředitelné systémy, které jsou vhodné na kov, plast, lamináty i sklo.


Firemní články
Obec Skaštice, Zlínský kraj, Hornomoravský úval, odpočinkové zóny, rybník, cykloturistika

Obec Skaštice, Zlínský kraj, Hornomoravský úval, odpočinkové zóny, rybník, cykloturistika

Obec Skaštice leží asi 5 km od města Kroměříže v úrodné rovině Hornomoravského úvalu ve Zlínském kraji. K obci patří část "Horní zahrady", která navazuje na stejnojmennou část města Kroměříže.