Bezlepková pizza Praha
Rovereto International s.r.o.


Přívozní 1054/2, Praha 7 170 00
Máme pro vás nabídku absolutní novinky v gastronomickém světě s bezlepkovou dietou.

Naše společnost se již několik let zaměřuje na výrobu bezlepkových potravin. Prvním naším produktem byl bezlepkový korpus na pizzu, který distribuujeme přímo do provozoven.

Na základě vysledovaných požadavků našich zákazníků, ale i koncových spotřebitelů vznikla nová řada produktů.
Jelikož víme, že příprava bezlepkových surovin může v provozu dělat starost, tímto vám usnadníme práci s přípravou bezlepkových potravin pro zákazníky.
Máme v nabídce sáčky se speciálně upravenou směsí, která se mixuje po dolití mléka, nebo vody přímo v tomto sáčku, kde vznikne finální těsto, které se přímo ze sáčku aplikuje na pánev, nebo jiný tepelný spotřebič.
Na Vánoce proběhla prezentace těchto výrobků na bezlepkové výstavě v PVA Letňany a v minulém týdnu jsme tento produkt prezentovali pro Fany Gastro servis na jejich pravidelném setkání na Žofíně.
Z obou těchto prezentacích jsme měli velmi pozitivní reakce, jak ze strany koncových zákazníků, tak ze strany
provozovatelů gastro.

V nabídce máme momentálně bezlepkové palačinky, lívance, bramboráky a bezlepkové zahušťovadlo.
Na dalších produktech intenzivně pracujeme a v krátké době budou v nabídce.
Pokud by Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, rádi bychom tedy tímto tento produkt nabídli Vaší společnosti, která tím bez starostí může naplnit požadavky klientů a zároveň rozšířit poskytované služby bez starostí.
Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás a my vám přijedeme produkty odprezentovat a pohovořit o výhodách s nimi spojenými.

Další produkty a služby
  • hotová jídla, polotovary jídel, balené pokrmy, instantní polévky, instantní hlavní jídla, mražené polotovary


Související články
Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Obědy a balená strava pro firmy Brno

JEER s.r.o.

Obědy a balená strava pro firmy Brno

Dobrý oběd pro zaměstnance, občerstvení na firemní večírek nebo jinou akci, tak to všechno můžete mít bez toho, abyste něco sami připravovali nebo si s organizací dělali starosti. O stravování vašich zaměstnanců a jídelní menu na firemní akce se s přehledem, profesionálně a rychle postarají stravovací služby JEER s.r.o. se sídlem a provozem v Brně.


Kvalita má jméno TOP VITAL – prodejna čerstvých produktů z českých farem

Top Vital

Kvalita má jméno TOP VITAL – prodejna čerstvých produktů z českých farem

Jídlo nám může pomoci se uzdravit a také nám může způsobit zdravotní potíže. Nemusíme se hned s těžkým srdcem zříkat některých potravin. Stačí si vybrat českou kvalitu, kterou nabízejí farmáři, jimž na jejich dobrém jménu opravdu záleží.


Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

JOSPO a.s.

Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.