Bezlepková pizza Praha
Rovereto International s.r.o.


Přívozní 1054/2, Praha 7 170 00
Máme pro vás nabídku absolutní novinky v gastronomickém světě s bezlepkovou dietou.

Naše společnost se již několik let zaměřuje na výrobu bezlepkových potravin. Prvním naším produktem byl bezlepkový korpus na pizzu, který distribuujeme přímo do provozoven.

Na základě vysledovaných požadavků našich zákazníků, ale i koncových spotřebitelů vznikla nová řada produktů.
Jelikož víme, že příprava bezlepkových surovin může v provozu dělat starost, tímto vám usnadníme práci s přípravou bezlepkových potravin pro zákazníky.
Máme v nabídce sáčky se speciálně upravenou směsí, která se mixuje po dolití mléka, nebo vody přímo v tomto sáčku, kde vznikne finální těsto, které se přímo ze sáčku aplikuje na pánev, nebo jiný tepelný spotřebič.
Na Vánoce proběhla prezentace těchto výrobků na bezlepkové výstavě v PVA Letňany a v minulém týdnu jsme tento produkt prezentovali pro Fany Gastro servis na jejich pravidelném setkání na Žofíně.
Z obou těchto prezentacích jsme měli velmi pozitivní reakce, jak ze strany koncových zákazníků, tak ze strany
provozovatelů gastro.

V nabídce máme momentálně bezlepkové palačinky, lívance, bramboráky a bezlepkové zahušťovadlo.
Na dalších produktech intenzivně pracujeme a v krátké době budou v nabídce.
Pokud by Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, rádi bychom tedy tímto tento produkt nabídli Vaší společnosti, která tím bez starostí může naplnit požadavky klientů a zároveň rozšířit poskytované služby bez starostí.
Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás a my vám přijedeme produkty odprezentovat a pohovořit o výhodách s nimi spojenými.

Další produkty a služby
  • hotová jídla, polotovary jídel, balené pokrmy, instantní polévky, instantní hlavní jídla, mražené polotovary

Klinika komplexní rehabilitace vybudovaná na základech celostní medicíny, klade důraz na zajištění kompletní péče.

Související články
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.

Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Loupané brambory nebo čištěná zelenina mohou restauracím, nemocnicím či školám pomoci v hektických situacích. Někdy prostě ani pomocné síly nestíhají tak, jak by měly a v takový moment je každá minuta drahá. Obzvláště, pokud musíte vařit velké množství porcí najednou. Právě pro vás je tu společnost Dunaj - Ostrava, která vás v žádném případě nenechá na holičkách.


Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Obědy a balená strava pro firmy Brno

JEER s.r.o.

Obědy a balená strava pro firmy Brno

Dobrý oběd pro zaměstnance, občerstvení na firemní večírek nebo jinou akci, tak to všechno můžete mít bez toho, abyste něco sami připravovali nebo si s organizací dělali starosti. O stravování vašich zaměstnanců a jídelní menu na firemní akce se s přehledem, profesionálně a rychle postarají stravovací služby JEER s.r.o. se sídlem a provozem v Brně.