Štambacher s.r.o.
Voda, topení, plyn – vodoinstalatérské a topenářské práce, vodoinstalační materiál

Společnost Štambacher s.r.o. je specialistou v oboru topení, voda, plyn. Zajišťujeme nové rozvody vody a topení, plynové rozvody, revize a opravy vodovodních řadů, rekonstrukce vodoinstalací, topenářské práce, návrhy vytápění. V prodejně ve Velkých Pavlovicích nabízíme veškerý vodoinstalační materiál.

Prodej materiálu pro vodu, topení a plyn včetně nářadí

Vodoinstalatérské práce – rozvody vody, opravy, rekonstrukce vodoinstalací, revize

Provádíme vodoinstalateréské práce v celém rozsahu od nových vodovodních rozvodů až po opravy a rekonstrukce vodoinstalací v rodinných a bytových domech i v nebytových prostorách. Zabýváme se jak dílčími pracemi, tak i realizací kompletních dodávek na klíč. Postaráme se i o potřebnou projektovou dokumentaci a revizní zkoušky.

Vodoinstalatérské práce, vodoinstalační materiál


Topenářské práce, návrhy a realizace sálavého vytápění hal, opravy kotlů

I v oblasti topenářských prací se na nás můžete stoprocentně spolehnout. Doporučíme, navrhneme a nainstalujeme nejvhodnější systém vytápění, realizujeme nové rozvody topení, opravy a rekonstrukce topení, otopných soustav, provádíme montáže radiátorů, kotlů i čerpadel. Specializujeme se na optimální systémy sálavého vytápění hal, zajišťujeme servis infrazářičů Fraccaro.


Prodej vodoinstalčního materiálu – armatury, sanitární keramika, fitinky, potrubí, kotle

Provozujeme prodejnu s vodoinstalačním materiálem, kde nabízíme kotle, sanitární keramiku, wc moduly, hydromasážní vany, armatury, expanzní nádoby, čerpací, měřicí a regulační techniku, nerezové i měděné fitinky a potrubí, rozvody vody, izolační systémy.Topení, voda, plyn

Topení, voda, plyn

Voda, topení, plyn – vodoinstalatérské a topenářské práce, vodoinstalační materiál

Kontejnerová autodoprava

Kontejnerová autodoprava

Nákladní autodoprava, kontejnerová přeprava stavebnin, strojů, suti, zeminy

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce s potrubním laserem, terénní úpravy, odvoz zeminy