Štambacher s.r.o.
Zemní a výkopové práce s potrubním laserem, terénní úpravy, odvoz zeminy

Výkopové a zemní práce podle požadavků zákazníka, výkopy pro opravy nebo rozvody inženýrských sítí, terénní úpravy, výkopové práce s univerzálním potrubním laserem, demolice, dodávka a montáž retenčních nádrží a vsaků, přípojky vody, kanalizace, plynu, elektřiny jsou součástí služeb spolehlivé firmy Štambacher s.r.o. z Velkých Pavlovic.

Rýpání, nakládání a paletování zemními stroji

Rýpání, výkopy, nakládání a paletování výkonnými stavebními stroji

Kromě nákladních automobilů pro přepravu vykopané zeminy a sypkých materiálů máme k dispozici pro vykopání, naložení a odvoz zeminy minirypadlo s hydraulickým kladivem Hitachi, pro rýpání, nakládání a paletování výkonný stavební stroj Mecalac 15 MWR, hutnění výkopů, vjezdů, parkovacích ploch zajistíme vibračním válcem Wacker.

Zemní a výkopové práce, odvoz zeminy


Terénní úpravy, výkopy pro inženýrské sítě, přípojky vody a kanalizace

Naše společnost je vybavena výkonnými zemními stroji, a proto nás kontaktuje v případě potřeby úpravy pozemku, terénních úprav. Realizujeme výkopy pro inženýrské sítě či jejich rekonstrukce, výkopy pro přípojky plynu, vody, kanalizace, elektřiny.


Revize kanalizace a potrubí kamerou, pokládka potrubí s potrubním laserem

Nejen zemní a výkopové práce, ale i demolice nebo revize kanalizace a potrubí pomocí speciální kanalizační kamery jsou zahrnuty v portfoliu našich služeb. Na stavbách pro náročné aplikace využíváme i univerzální potrubní laser, například při pokládce potrubí, drenážních a jiných odtoků. K nalezení poškozených míst slouží rádiový lokátor Wöhler.Topení, voda, plyn

Topení, voda, plyn

Voda, topení, plyn – vodoinstalatérské a topenářské práce, vodoinstalační materiál

Kontejnerová autodoprava

Kontejnerová autodoprava

Nákladní autodoprava, kontejnerová přeprava stavebnin, strojů, suti, zeminy

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce s potrubním laserem, terénní úpravy, odvoz zeminy