Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Anděl CZ, s.r.o.

Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Uvažujete o výměně starého zábradlí? Rozhodněte se pro stavebnicové hliníkové zábradlí a neprohloupíte. Skutečně široký výběr hliníkových modulů a komponentů naleznete v internetovém obchodě společnosti Andělcz, s.r.o. Modulární stavebnicové zábradlí má široké využití, hodí se do novostaveb i rekonstruovaných domů, dobře vypadá na balkonech, terasách, lodžiích, francouzských oknech i schodištích. Tato zábradlí jsou oblíbená zejména pro svůj moderní design, dlouhou životnost a bezúdržbovost. Další nespornou výhodou je také jednoduchá montáž, kterou zvládne každý domácí kutil. Neváhejte a jděte na www.andelcz.cz

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.


Bezejmená 138, Dub nad Moravou 783 75
Česká společnost KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. se sídlem v Dubu nad Moravou u Olomouce se specializuje na dodávku a montáž kvalitní stínící techniky, jako jsou venkovní i vnitřní látkové či screenové rolety, vertikální a horizontální žaluzie, rolovací mříže i garážová vrata.
Zpracujeme cenovou nabídku na dodání a montáž vybrané stínící techniky. Klademe důraz především na kvalitně odvedenou práci a na individuální řešení u každého zákazníka.
Spolupracujeme s nejlepšími českými výrobci. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis.

Interiérové stínění:

Žaluzie v různém provedení, několik druhů materiálu včetně dřevin v široké barevné škále:
- vertikální žaluzie, které dokonale regulují příchozí světlo i teplo v místnosti
- horizontální hliníkové žaluzie, které jsou použitelné prakticky do všech typů oken
- plisé - univerzální, flexibilní, ale přesto velmi dekorativní stínící prvek

Rolety:
- látkové, textilní rolety v široké škále látek a typů jsou stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru
- rolety den - noc, twintex, které skloubí funkci látkových rolet, žaluzií, případně nahradí i záclony
- římské rolety jsou vhodné pro moderní i klasické interiéry, dle požadavků na stupeň zastínění můžete vybírat z pestré škály materiálu
- zatemňující, kazetové rolety jsou vhodné do školních nebo univerzitních učeben, laboratoří nebo promítacích sálů
- rolety do střešních oken - možnost vybírat látky s různým stupněm zastínění, od látek poloprůsvitných až po zcela zatemňující.

Japonské stěny - originální zastínění interiéru umožňuje zastínění velké plochy. Umožňují flexibilní nastavení stínění, jak zrovna slunce svítí. Posuvné stěny také umožňují rozdělení velkých obytných prostor na menší části. Vyrábíme je přímo na míru dle požadavků.

Zastínění zimních zahrad, Latin Int je interierové podvěsné stínění - určeno pro odstínění prosklených ploch zimních zahrad nebo polykarbonátových pergol.

Exteriérové stínění:

Venkovní rolety do oken - dokonalý systém slouží k regulaci světla, teploty a hluku, slouží také před nezvanými hosty.
Předokenní rolety jsou vhodné do všech typů staveb, pro obytné domy, administrativní a komerční budovy.

Screenové rolety, clony, screeny - rolety proti slunci, které se umísťují na venkovní straně okna nebo prosklené stěny malých i velkých formátů. Jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov.

Venkovní rolety na střešní okna - předokenní roleta pro dokonalou ochranu střešního okna poskytuje komfort pro všechna roční období. Umožňuje zatemnit vnitřní prostory, chrání před hlukem a poskytuje pocit soukromí.
Venkovní, předokenní žaluzie - stínící systém slouží k regulaci denního světla.

Sítě proti hmyzu, které spolehlivě ochrání před hmyzem. Nabízíme různé typy okenních a dveřních sítí proti hmyzu, které jsou vhodné do všech typů budov.

Rolovací mříže jsou spolehlivý bezpečnostní prvek, který chrání před vloupáním, ale jsou také estetickým řešením chráněného prostoru. V nabídce máme různé typy mřížovin.

Rolovací garážová vrata poskytují úsporu místa, komfortní ovládání a bezpečnost i variabilitu umístění, Jedná se ideální způsob zabezpečení a uzavření garáže.

Produkty
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů
  • venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní žaluzie, látkové stínění, sítě proti hmyzu

Obec Čechy v Olomouckém kraji, historická zvonice na návsi, místní koupaliště se skluzavkami.

Obec Čechy v Olomouckém kraji, historická zvonice na návsi, místní koupaliště se skluzavkami

Zakázková výroba a montáž roletových garážových vrat Prostějov, vrata z hliníkových lamel.

Zakázková výroba a montáž roletových garážových vrat Prostějov, vrata z hliníkových lamel

Související články
Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Novaferm, s.r.o.

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.


Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

ISOTRA a.s.

Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

Naše společnost ISOTRA a.s. Vám pomůže vybrat vhodné stínění do Vašeho domova. Můžete si nechat nainstalovat krásné a přepychové venkovní rolety, venkovní žaluzie nebo screenové rolety. Do interiéru můžete zvolit vnitřní rolety, látkové žaluzie i elegantní a moderní japonské stěny.


Termoregulační efekt  exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

ISOTRA a.s.

Termoregulační efekt exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

Interiérová a exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci interiéru. Požadované parametry zejména exteriérové stínicí techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov.


Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI – dokonalý design pro Vaši pohodu

ISOTRA a.s.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI – dokonalý design pro Vaši pohodu

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s čistým a inovativním designem od společnosti ISOTRA nabízí využití moderních stínících prvků, které dopřejí uživatelům veškerý dostupný komfort za velice přijatelnou cenu. Další výhodou je velká variabilita sestavení, snadná montáž i demontáž. Konstrukce je také vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům.


Firemní články
Venkovní screenové rolety proti slunci, stínící clony na okna a prosklené plochy

Venkovní screenové rolety proti slunci, stínící clony na okna a prosklené plochy

Pomocí venkovní screenové rolety efektivně zastíníte okna a prosklené plochy proti slunci. O dodávku stínících clon se postará firma KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. Záruka na screenové rolety je 5 let!


Venkovní předokenní žaluzie pro stínění obytných i komerčních budov - dodávka, montáž

Venkovní předokenní žaluzie pro stínění obytných i komerčních budov - dodávka, montáž

Dodávkou a montáží venkovních předokenní žaluzií pro stínění obytných i komerčních budov se zabývá firma KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. se sídlem u Olomouce.


Venkovní rolety - kvalitní stínění oken vhodné do všech typů staveb

Venkovní rolety - kvalitní stínění oken vhodné do všech typů staveb

Kvalitní stínění oken vhodné do všech typů staveb spolehlivě zajistí firma KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. z Olomouckého kraje, která se zabývá prodejem a montáží venkovních rolet další stínící techniky.