Puruplast, a.s.


Kostelany nad Moravou 67, Kostelany nad Moravou 686 01
Firma Puruplast, a.s. vykupuje a zpracovává plastové odpady od firem a domácností, dále tyto plasty recykluje a zabývá se výrobou a prodejem plastových materiálů a výrobků jako je zatravňovací plastová dlažba, dlaždice, tvárnice, zatravňovací rošty, kompostery, granulát, aglomerát, drtě.

Ekonomické využití odpadu, plasty.

Sběr, výkup, třídění, zpracování, ekologická recyklace:
-plastové odpady z průmyslu a domácností (použité nákupní tašky, sáčky na potraviny, kelímky od jogurtů, dětské hračky, fólie, přepravky...)
-technologické i komunální odpady
-obaly z průmyslu.

Výroba, prodej:
-kvalitní plastové polotovary i finálních produkty:
-regranuláty, aglomeráty, drtě
-zatravňovací tvárnice, dlaždice, dlažba
-plastové kompostéry - pro odpady z kuchyně a zahrady
-finální plastové produkty pro stavebnictví.

Zpevňování povrchů, ploch:
-stezky, chodníky, parkoviště, parkové úpravy, kolejiště, plochy pro camping, karavany, letiště, golfová hřiště, příjezdy ke garážím a stavbám, břehy potoků i zelené střechy
-ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek
-ozelenění střech
-cesty k pastvinám, stání hospodářských zvířat
-jízdárny, jezdecké haly, padoky, paddocky, lonžovací kruhy, výběhy pro koně, volná stání, vodící zařízení, místa pro krmení a nákladiště, dostihové dráhy.

Produkty
  • designové dlaždice, keramické obkladačky, velkoformátová dlažba, obkladové profily, dlažba venkovní, mrazuvzdorné dlaždice, ozdobné listely
  • montáž polykarbonátů, prosvětlovací stěny, zastřešení pergol a bazénů, zimní zahrady, výroba přístřešků a zádveří
  • recyklace odpadů, nakládání s odpady, likvidace odpadů, třídění plastů, třídění papíru, třídění kovů, třídění bílého skla, třídění barevného skla, sběr baterií
  • výroba obrobků plasty, trubky a desky plastové, profily z plastů, formátované přířezy, plastové díly

Prodej brambor, česneku, sazenic jahod a zeleniny Tlumačov.


Související články
Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Demonta T, s.r.o. - Centrála

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.


Firemní články
Zatravňovací dlažba Puruplast a její využití v jezdectví

Zatravňovací dlažba Puruplast a její využití v jezdectví

Doby, kdy bylo pro zpevnění zatravněné plochy třeba vylít na ni za každou cenu beton nebo ji pohřbít pod asfaltem, už jsou naštěstí dávno pryč. Pro efektivní, estetické a zároveň ekologické řešení zpevnění travnatých ploch je tady totiž zatravňovací dlažba.


Chcete lehce  vyměnit nevzhlednou kupu  odpadků za kvalitní kompost z kompostéru?

Chcete lehce vyměnit nevzhlednou kupu odpadků za kvalitní kompost z kompostéru?

Pokud stále váháte, zda si i na svoji zahradu pořídit kompost, zkuste se inspirovat: Platový kompostér vyniká odolným a bezúdržbovým materiálem, má rychlou a snadnou montáž. Zaručí plnohodnotný humus rychleji než z běžného kompostu. Vyřeší problém odpadů z kuchyně a zahrady.


Vsaďte na ekologickou zatravňovací dlažbu Puruplast a podpořte přírodu!

Vsaďte na ekologickou zatravňovací dlažbu Puruplast a podpořte přírodu!

Z plastových recyklátů lze dnes vyrobit jedinečnou zatravňovací dlažbu. Zatravňovací dlažba tak nabídne pevné povrchy a zároveň umožní zachovat přirozený travnatý ráz okolí. Stačí nahlédnout do světa ekologie, recyklovaných materiálů a šetrného zacházení s přírodou.


Výroba, prodej plastových kompostérů Uherské Hradiště

Výroba, prodej plastových kompostérů Uherské Hradiště

Činnost firmy Puruplast z okresu Uherské Hradiště je zaměřena na výrobu a prodej plastových kompostérů pro odpady z kuchyně a zahrady. Díky těmto komposterům můžete ekologicky zlikvidovat zbytky ovoce a zeleniny, sedliny z kávy a čaje, vaječné skořápky, drcené větve, piliny, zvadlé listí a trávu, zbytky jídel, kořeny rostlin, plevel nebo třeba neošetřený chlévský hnůj a jiný přírodní odpad. Vzniklý humus můžete později použít na hnojení Vaší zahrady. Výhodou je, že výroba humusu je velmi rychlá a nebudou Vás obtěžovat nepříjemné pachy ani létající hmyz v okolí. Naše kompostery mají speciálně navržený systém otvorů, díky tomu se uvnitř přírodní odpad rychle rozloží. Díky optimální cirkulaci vzduchu v kompostéru vzniká kvalitní humus mnohem rychleji než je obvyklé.


Plastová zatravňovací dlažba, dlaždice, tvárnice Zlínský kraj, Brno

Plastová zatravňovací dlažba, dlaždice, tvárnice Zlínský kraj, Brno

Společnost Puruplast, a.s. Uherské Hradiště našla dlouhodobé řešení pro zpevnění příjezdové cesty, travnaté plochy u vjezdu. Zpevnění umožňuje plastová zatravňovací dlažba, tvárnice. Dodávky realizujeme především v regionu Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Brno. Vyrábíme a prodáváme různé typy dlažby - Puruplast E50, IG40, IG30, MP38. Výhody zatravňovací dlažby: -velice jednoduchá montáž -je protiskluzová, mrazuvzdorná a nerozbitná -odolná proti UV záření -odolá zátěži 350 t/m2 -doporučeno plnit směsí písku a travního substrátu. Široké využití: -zpevnění a vyrovnání parkoviště, příjezdu ke garáži a stavbě, odstavné plochy -plochy pro camping a stání karavanu, golfová hřiště -kolejiště, letiště -pro stání hospodářských zvířat, výběhy pro koně, jízdárny, jezdecké haly -ozelenění střechy -parkové úpravy -zpevnění svahu, hráze rybníka, koryta řeky. -golfová hřiště, břehy potoků i zelené střechy. Formulář pro zadání poptávky najdete na webu zatravnovacidlazdice.cz . Objednávky přijímáme NONSTOP na tel.: 724085138.


Zpevnění travnaté plochy, příjezdové cesty Uherské Hradiště, Zlín

Zpevnění travnaté plochy, příjezdové cesty Uherské Hradiště, Zlín

Hledáte řešení pro zpevnění travnaté plochy u rodinného domu ? Společnost Puruplast, a.s. z obce Kostelany nad Moravou, v okrese Uherské Hradiště, vyrábí zatravňovací dlažbu, díky které se zlepší podmínky u příjezdové cesty či vjezdu k Vašemu domu. Zrealizuje zpevnění a úpravu travnatých ploch u domu i jezdeckých povrchů zatravňovací dlažbou Puruplast. Kontaktní telefon 602749445. Plastová zatravňovací dlažba, tvárnice se po položení vyplní zeminou, pískem, kamennou drtí nebo drobnými oblázky. Má široké využití ! Nejen u rodinného domu, ale také pro farmy, statky, zemědělská družba či jezdecké centrum. Provádíme zpevňování nadměrně zatěžované travnaté plochy: -zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště -cesty k pastvinám, stání hospodářských zvířat -odstavné plochy, parkoviště, kolejiště, příjezdy ke garážím a stavbám, břehy potoků -zelené střechy, ozelenění střech -stezky, chodníky -plochy pro karavany a camping -letiště -golfová hřiště -ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek -pro jízdárny, jezdecké haly, výběhy i volná stání pro koně, padoky, paddocky, lonžovací kruhy, dostihové dráhy -místa pro krmení a volná stání hospodářských zvířat.


Zpracování, ekologická recyklace plastových odpadů Zlín, Uherské Hradiště

Zpracování, ekologická recyklace plastových odpadů Zlín, Uherské Hradiště

Pokud hledáte řešení, co s plastovými odpady, které vyprodukuje Vaše firma a domácnost, v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj se obraťte na firmu Puruplast, a.s. U nás je možná ekologická recyklace plastových odpadů. Nabízíme výkup a zpracování plastových odpadů od firem i domácností. Zajistíme sběr plastových a jiných odpadů včetně výkupu, třídění, zpracování a jejich ekologické recyklace. Řešíme i jak tento odpad využít ekonomicky k dalšímu zpracování. Plastový odpad, který zpracováváme: -plastové odpady z průmyslu a domácností - použité nákupní tašky, sáčky na potraviny, kelímky od jogurtů, dětské hračky, fólie, přepravky, plastová víčka od PET láhví...) a z nich pak vyrábíme praktické produkty s výbornými užitnými vlastnostmi -zpracování plastových odpadů na zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě apod. -technologické i komunální odpady -obaly z průmyslu. Kontaktní telefon: 572542577.


Plastové kompostéry pro odpady z kuchyně, zahrady Zlín, Hradiště

Plastové kompostéry pro odpady z kuchyně, zahrady Zlín, Hradiště

Řešení pro zpracování odpadů z kuchyně či zahrady nabízí firma Puruplast, a.s. z okresu Uherské Hradiště ! Vyrábíme plastové zahradní kompostéry. Tyto kompostery jsou ideálním pomocníkem pro kompostování a díky tomu odpady z kuchyně i zahrady později využijete - vyrobeny jsou z odolného a snadno udržovatelného materiálu. Pro kompostování jsou vhodné zbytky zeleniny, ovoce, sedliny z kávy a čaje, vaječné skořápky, drcené větve, piliny, zvadlé listí a trávu, zbytky jídel, kořeny rostlin, plevel nebo třeba neošetřený chlévský hnůj a jiný přírodní odpad - vzniklý humus můžete využít pro hnojení rostlin či stromů. Nakládejte chytře s přírodním odpadem. Spokojené zákazníky máme především v okolí Uherského Hradiště, ale dodáváme do celého regionu Zlínský kraj i Jihomoravský kraj.


Zpevňování, úprava ploch, jezdeckých povrchů Zlín, Uherské Hradiště

Zpevňování, úprava ploch, jezdeckých povrchů Zlín, Uherské Hradiště

Společnost Puruplast, a.s. je výrobce zatravňovací dlažby. V regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, používáme tuto dlažbu pro zpevnování a úpravu travnatých ploch a jezdeckých povrchů. Zatravňovací dlažbu Puruplast můžete vyplnit zeminou, pískem, kamennou drtí nebo drobnými oblázky. Máte jezdecké centrum, farmu či statek? Využijte našich služeb pro zpevnění plochy nejen pro jezdectví, ale také veškeré plochy využívané při chovu zvířat. Aby vydržela travnatá plocha nadměrně zatížení, provádíme zpevňování těchto povrchů: -zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště -cesty k pastvinám, stání hospodářských zvířat -příjezdové cesty, odstavné plochy, parkoviště, kolejiště, příjezdy ke garážím a stavbám, břehy potoků -zelené střechy, ozelenění střech -stezky, chodníky -plochy pro camping, karavany, letiště, golfová hřiště, -ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek -pro jízdárny, výběhy pro koně a volná stání pro koně, jezdecké haly, padoky, paddocky, lonžovací kruhy, dostihové dráhy -místa pro krmení a volná stání hospodářských zvířat.


Zatravňovací dlaždice, dlažba, tvárnice, panely, rošty Zlín, Brno

Zatravňovací dlaždice, dlažba, tvárnice, panely, rošty Zlín, Brno

Firma Puruplast, a.s. vyrábí zatravňovací plastovou dlažbu, dlaždice, tvárnice, zatravňovací rošty, kompostery, granulát, aglomerát, drtě. Zatravňovací dlaždice: -jednoduchá manipulace a montáž -mrazuvzdorná a odolná proti UV záření -lze plnit směsí písku a humusem Využití: - parkoviště, odstavné plochy, stezky, chodníky, parkoviště, parkové úpravy, kolejiště, plochy pro camping, karavany, letiště, golfová hřiště, příjezdy ke garážím a stavbám, břehy potoků i zelené střechy -ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek -ozelenění střech -cesty k pastvinám, stání hospodářských zvířat -jízdárny.


Zpracování, výkup, sběr, ekologická recyklace plastových odpadů Uherské Hradiště

Zpracování, výkup, sběr, ekologická recyklace plastových odpadů Uherské Hradiště

Puruplast, a.s. zajišťuje sběr plastových a jiných odpadů, výkup, třídění, zpracování, ekologickou recyklaci: -plastové odpady z průmyslu a domácností (použité nákupní tašky, sáčky na potraviny, kelímky od jogurtů, dětské hračky, fólie, přepravky, plastová víčka od PET láhví...) a z nich pak vyrábíme praktické produkty s výbornými užitnými vlastnostmi -zpracování plastových odpadů na zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě apod. -technologické i komunální odpady -obaly z průmyslu.


Zpevňování povrchů, ploch, zatravňovací dlažba, tvárnice Uherské Hradiště

Zpevňování povrchů, ploch, zatravňovací dlažba, tvárnice Uherské Hradiště

Základem pro zpevňování ploch je zatravňovací dlažba Puruplast vyplněných zeminou, pískem, kamennou drtí nebo drobnými oblázky: Zatravňovací dlažba, tvárnice: -je vyrobena z plastového recyklátu -nabízí pevnostní vlastnosti tradičních povrchů -pro zpevnění nadměrně zatěžované travnaté plochy – zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště, příjezdové cesty, odstavné plochy, chodníky, kolejiště, jízdárny, paddocky -zachovává přirozenou propustnost půdy. -pro zelené parkovací plochy -na příjezdové cesty k rodinným domům, cesty k pastvinám, stání hospodářských zvířat -na chodníky v zahradách -na zelené střechy, ozelenění střech -jízdárny, jezdecké haly, padoky, paddocky, lonžovací kruhy, výběhy pro koně, volná stání, vodící zařízení, místa pro krmení a nákladiště, dostihové dráhy -ochrana proti erozi svahů, hrází a koryt řek


Úpravy, zpevňování jezdeckých povrchů, hal, padoků. lonžovacích kruhů, výběhů pro koně, dostihových drah

Úpravy, zpevňování jezdeckých povrchů, hal, padoků. lonžovacích kruhů, výběhů pro koně, dostihových drah

Firma Puruplast, a.s. se zabývá zpevňováním ploch a povrchů v oblasti chovu hospodářských zvířat a v jezdectví: -vhodný povrch pro jízdárny, jezdecké haly, padoky, paddocky, lonžovací kruhy, výběhy pro koně, volná stání, vodící zařízení, místa pro krmení a nákladiště, dostihové dráhy -zvyšuje kvalitu jezdeckých povrchů na dostihových drahách, sportovištích, jízdárnách nebo v jezdeckých halách.