CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kominictvi@kominictvi-svecar.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 775 710 218

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Trávnická 2449/7
Prostějov 796 01

Kominictví Marek Švécar

Firma Kominictví Marek Švécar se zabývá vložkováním, frézováním komínů, kouřovody a stavbou nerezových komínů a má novou prodejnu na krbová kamna a kanadská kamna. Kominické práce provádíme v Prostějově i v Olomouci. Provádíme prohlídky, měření, revize a čištění. Náš zodpovědný přístup k zásahu do komínové soustavy garantuje úspěšně provedenou rekonstrukci a dlouhodobou životnost komínu.

V naší nové prodejně v Prostějově naleznete krbová kamna od renomovaných značek ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, BEF, DOVRE, KF ENERGY, KVS MORAVIA.

Krbové vložky, kanadská kamna od výrobců, kteří dosahují světových kvalit. Prodáváme kanadská kamna značek KF ENERGY, VANELLUS, DRAGONJH, REGENCY, NAPOLEON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY, HAMPTON.

Montujeme, instalujeme produkty od prémiových výrobců a dovozců krbů a krbových kamen. Zajištění poradenství, záruční a pozáruční servis a vše nezbytné k bezproblémovému užívání těchto výrobku.

Krbová kamna značek KF ENERGY, HAAS SOHN, BEF, ROMOTOP, KVS MORAVIA, HS FLAMINGO, DOVRE. O příjemné teplo v běžných rodinných domech se postarají kanadská krbová kamna NAPOLEON, TRUE NORTH, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, REGENCY, DRAGONJH.
Dodáváme a instalujeme do běžných rodinných domů kanadská krbová kamna značek REGENCY, NAPOLEON, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY.Vložkování provádíme všemi typy vložek (nerez, plast, hliník), do stávajícího komínového průduchu nainstalujeme komínovou vložku. Komíny vložkujeme pro všechny druhy spotřebičů a paliv.

Frézování se používá pro připojovaní větších průměrů odkouření - např. krby, kotle na dřevo, plynové kotle větších výkonů, odvod výkonné vzduchotechniky a ventilace budov, zadehtované komíny. Jedná se o rychlejší a levnější způsob obnovy komína než vybourání stávajícího komínového tělesa a vystavění nového.

Montáže nerezových a vícevrstvých komínů pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a kotelny. Montáž je bezpečná a jednoduchá, okamžitá připravenost k provozu. Komínový plášť dodáváme v různém barevném provedení za použití nejkvalitnějších nerezových ocelí (dle ČSN).

Kouřovody - svislý kouřovod tzv. kouřovod z funkcí komína - osazený na spalinovém hrdle spotřebiče určený k přímému odvodu spalin do volného ovzduší nad střechu budovy.
- kouřovod je konstrukční díl sloužící k propojení spalinového hrdla spotřebiče se sopouchem komína – samostatné, společné pro více spotřebičů.

Komínové nádstavce – instalujeme v případě nedostatečného tahu komína.

Provádíme revize spalinových cest, čištění a kontroly komínů, pravidelné kontroly a revize komínových cest pro soukromé osoby, pro společenství vlastníků a podnikatelské subjekty.

Prohlídky kamerou - k vyhledání poškozených míst v komínech a spalinových cestách.
Strojní čištění - čištění zanedbaných komínů.

moreless
Informační zdroje

Krby, kamna a příslušenstvíKominické práceKomíny

SLOGAN: Kompletní služby v oblasti komínů!

Obchodní značky: Flamingo, Romotop, Haas, KVS Moravia

Štítky: krbová, kanadská kamna, krby, kouřovody, nerezové komíny, vložkování, frézování, Olomouc, Prostějov

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Nová prodejna krbů a kamen v Prostějově - největší plocha a výběr v Olomouckém kraji

Nová prodejna krbů a kamen v Prostějově - největší plocha a výběr v ...

Novou prodejnu krbů, kamen a příslušenství v Prostějově, která představuje největší výběr v Olomouckém kraji s přibližně 25 naaranžovanými kusy provozuje společnost Kominictví Marek Švécar.

Kanadská krbová kamna – prodej a instalace značek Pacific Energy, Osburn, Hampton a Enerzone

Kanadská krbová kamna – prodej a instalace značek Pacific Energy, ...

Prodej a instalaci kanadských krbových kamen známých značek Pacific Energy, Osburn, Hampton, Enerzone a dalších provádí společnost Kominictví Marek Švécar nejen v oblasti Cakova.


FIREMNÍ ČLÁNKYKontakty

Kominictví Marek Švécar
Trávnická 2449/7
Prostějov 796 01
GPS: 49°28′18.41″ N, 17°7′14.34″ E

49°28′18.41″ N, 17°7′14.34″ E

QR kód firmy Kominictví Marek Švécar
WEBOVÁ STRÁNKA Kominictví Marek Švécar
Adresa

Adresa

Trávnická 2449/7
Prostějov 796 01

kominictvi@kominictvi-svecar.cz
+420 775 710 218

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Krby a kanadská kamna

Krby a kanadská kamna

Vložkování a frézování komínů

Vložkování a frézování komínů

Nerezové komíny a kouřovody

Nerezové komíny a kouřovody

Kde nás najdete

Trávnická 2449/7
Prostějov 796 01

GPS49°28′18.41″ N, 17°7′14.34″ E

Plánování trasy

Trávnická 2449/7 Prostějov 79601

Prospekty

Certifikát kvality firmy