Kominictví Marek Švécar

CZKKrby a kanadská kamna

Krby a kanadská kamna

Kanadská krbová kamna a krbové vložky pro vytápění rodinných domů

Vložkování a frézování komínů

Vložkování a frézování komínů

Frézování a vložkování komínů, kominické práce, renovace komínových průduchů

Nerezové komíny a kouřovody

Nerezové komíny a kouřovody

Kominické práce, montáž nerezových komínů a kouřovodů Prostějov, Olomouc, Vyškov


Frézování a vložkování komínů, prodej krbových kamen Olomouc

Firma Kominictví Marek Švécar se zabývá vložkováním, frézováním komínů, kouřovody a stavbou nerezových komínů a má novou prodejnu na krbová kamna a kanadská kamna. Kominické práce provádíme v Prostějově i v Olomouci. Provádíme prohlídky, měření, revize a čištění. Náš zodpovědný přístup k zásahu do komínové soustavy garantuje úspěšně provedenou rekonstrukci a dlouhodobou životnost komínu.

V naší nové prodejně v Prostějově naleznete:

Krbová kamna:
- prodej a montáž krbových kamen od renomovaných výrobců ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, BEF, DOVRE, KF ENERGY, KVS MORAVIA.

Krbové vložky, kanadská kamna:
- nabízíme pouze ověřené výrobce, kteří dosahují světových kvalit. Prodáváme kanadská kamna značek KF ENERGY, VANELLUS, DRAGONJH, REGENCY, NAPOLEON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY, HAMPTON.

Prodej, montáž, instalace produktů od prémiových výrobců a dovozců krbů a krbových kamen. Zajištění poradenství, záruční a pozáruční servis a vše nezbytné k bezproblémovému užívání těchto výrobku.

Krbová kamna značek KF ENERGY, HAAS SOHN, BEF, ROMOTOP, KVS MORAVIA, HS FLAMINGO, DOVRE. O příjemné teplo v běžných rodinných domech se postarají kanadská krbová kamna NAPOLEON, TRUE NORTH, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, REGENCY, DRAGONJH.
Dodáváme a instalujeme do běžných rodinných domů kanadská krbová kamna značek REGENCY, NAPOLEON, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY.

Vložkování komínů:
- vložkování provádíme všemi typy vložek (nerez, plast, hliník), do stávajícího komínového průduchu nainstalujeme komínovou vložku. Komíny vložkujeme pro všechny druhy spotřebičů a paliv.

Frézování:
- frézování se používá pro připojovaní větších průměrů odkouření - např. krby, kotle na dřevo, plynové kotle větších výkonů, odvod výkonné vzduchotechniky a ventilace budov, zadehtované komíny. Jedná se o rychlejší a levnější způsob obnovy komína než vybourání stávajícího komínového tělesa a vystavění nového.

Montáže nerezových a vícevrstvých komínů:
- pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a kotelny. Montáž je bezpečná a jednoduchá, okamžitá připravenost k provozu. Komínový plášť dodáváme v různém barevném provedení za použití nejkvalitnějších nerezových ocelí (dle ČSN).

Kouřovody:
- svislý kouřovod tzv. kouřovod z funkcí komína - osazený na spalinovém hrdle spotřebiče určený k přímému odvodu spalin do volného ovzduší nad střechu budovy.
- kouřovod je konstrukční díl sloužící k propojení spalinového hrdla spotřebiče se sopouchem komína – samostatné, společné pro více spotřebičů.

Komínové nádstavce – instalujeme v případě nedostatečného tahu komína.

Prohlídky, čištění a revize:
- revize spalinových cest
- čištění a kontroly komínů
- provádíme kontroly a revize komínových těles pro soukromé osoby, pro společenství vlastníků a podnikatelské subjekty.

Prohlídky kamerou - k vyhledání poškozených míst v komínech a spalinových cestách.
Strojní čištění - čištění zanedbaných komínů.


Slogan:

Kompletní služby v oblasti komínů!


Katalog firem:    

Kominické práce

,  

Komíny

,  

Krby, kamna a příslušenství

,  
Štítky:

krbová, kanadská kamna, krby, kouřovody, nerezové komíny, vložkování, frézování Olomouc Prostějov