CARTINT, s.r.o.

CZKOkenní fólie na budovy

Společnost CARTINT se zaměřuje na tónování autoskel bez demontáže. Aplikujeme autofolie - protisluneční, ochranné fólie na karoserii i převlékací 3D folie na auto.

Dále okenní folie na budovy - bezpečnostní, termoizolační. Provádíme i tónování skel budov.
Působíme po celé Moravě - i v regionu Břeclav, Mikulov máme smluvní autoservisy.

Tónování autoskel se zárukou 5 let- aplikace speciální fólie bez demontáže skla.
Díky fólii budete ve voze chráněni proti UV záření, teplota ve voze se sníží a nehrozí oslnění řidiče.
Přednosti autofólie jsou odolnost proti poškrábání, odření, mastnotě i dlouhá životnost a barevná stálost.
Díky bezpečnostní fólií jsou skla zpevněná a zatmavením docílíte toho, že kolemjdoucí nebudou mít přehled, co se nachází v interiéru vozu.

Ochranná fólie na karoserii - ochrana laku vozidla.
Používáme polyuretanové fólie, které vykazují vysoký lesk, prodlouženou životnost, škrábance slunečním teplem vymizí.

Aplikujeme i převlékací 3D folie - wrap fólie vyvinuté v USA. Jde o speciálně upravené hybridní fólie - lze jimi částečně i úplně potáhnout karoserii vozidla, motocyklu, lodě i jiných dopravních prostředků.
Změníte tak snadno barvu a získáte nový design Vašeho vozu. Původní lak zůstane chráněný před poškrábáním a blednutím barvy.

Okenní folie na budovy:
- čiré bezpečnostní fólie - vhodné pro průmyslové provozy, školy, školky, prosklené dveře, skleněné stěny apod, zpomalí šíření požáru, zvýší ochranu proti zlodějům, proti účinkům tlakové vlny i proti poranění při rozbití skla
- protisluneční reflexivní fólie - zajistí ochranu před prostupem tepla do interiéru okny, jsou opatřeny vrstvou kovu, díky které se sluneční paprsky odrazí, tyto folie jsou neprůhledné z exteriéru, ale průhlednost z interiéru ven je zachována
- protisluneční solární izolační fólie do interiéru - jsou vhodné pro snížení nákladů na vytápění, teplo se od fólie na skle z vnitřní strany odráží zpátky do místnosti, nedochází tedy k tepelným ztrátám
- termoizolační fólie - také snižují tepelné ztráty přes skla oken či dveří až o 20%, instalují se zevnitř. Na výběr jsou čiré i barevné varianty, lze tedy vhodně použít jako designový prvek.


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Autosklo

,  

Plastové obaly a fólie

,  
Štítky:

tonování autoskel, autofolie, ochranné fólie na karoserii, okenní folie na budovy Břeclav, Mikulov